maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
2DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
3WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
4StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
5HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
6MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
7ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
8GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
9KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
10DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
11GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
12WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
13AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
14CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
15WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
16BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
17AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
18CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
19StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
20PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
21PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
22AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
23MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
24MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
25GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
26OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
27MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
28NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
29KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
30SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
31Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
32MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
33BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
34GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
35MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
36KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
37AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
38PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
39RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
40BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
41SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
42ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
43TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
44JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
45PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
46MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
47GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
48FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
49BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
50JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
51JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
52RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
53WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
54BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
55AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
56GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
57SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
58PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
59SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
60KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
61KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
62MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
63LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
64ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
65GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
66ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
67ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
68ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
69WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
70WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
71AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
72PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
73OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
74TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
75BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
76LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
77GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
78GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
79JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
80WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
81MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
82BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
83WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
84MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
85SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
86WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
87RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
88RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
89KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
90SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
91WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
92HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
93WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
94WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
95KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
96SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
97GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
98JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
99KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie