maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej

VII Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 27 kwietnia 2019
Organizator: Klub Sportowy "Zielono-Czarni" w Mińsku Mazowieckim

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim im. gen. bryg. Jana Tomasza GORZECHOWSKIEGO – „Jura”.

Organizacje wspierające:
Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej,
Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa,
MOSiR Mińsk Mazowiecki,
Zarząd Dróg Miejskich w Mińsku Mazowieckim,
Grupa Medyczna OSP Ładzyń,
Gabinet rehabilitacji "Osteomedica",
"Boria.pl" webdesign

PATRONAT HONOROWY:
Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki

Zapraszamy na stronę biegu:
www.zielonoczarni.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Tabela rozmiarów koszulek

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1CzyżkowskiPawełMPOLPM, MMMińsk MazowieckiMKB DreptakZapłacono
2NiewińskiLeszekMPOLPM, MMMińsk MazowieckiKlub Sportowy "Zielono-Czarni'L
3JaworskiAlbertMPOLWarszawaLZapłacono
4MurawskiMariuszMPOLPM, MMMińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiM
5OkuniewskiGrzegorzMPOLPM, MMMińsk MazowieckiAlior Running TeamXL
6ChmielewskaEdytaKPOLSM, ZWAugustówWydział Żandarmerii Wojskowej BiałystokS
7GosiewskiJanuszMPOLSM, ZWBiałystokWydział Żandarmerii Wojskowej BiałystokXL
8SapunIzabelaKPOLSM, ZWOrzyszWydział Żandarmerii Wojskowej BiałystokS
9StanisławskaEwelinaKPOLSM, ZWBiałystokWydział Żandarmerii Wojskowej BiałystokM
10RokitaPawełMPOLPM, MMMińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiZapłacono
11RyfińskiGrzegorzMPOLMławaBiuro do Spraw ProobronnychZapłacono
12ŚciechowskiMarcinMPOLPM, MMMińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieM
13SikorskaWioletaKPOLAleksandrówMZapłacono
14ZnamiecMarcinMPOLSMWarszawaIPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPZapłacono
15KłosińskiArturMPOLSMRudaWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
16LubianiecDawidMPOLSM, ZWKolnoL
17NiemczakBasiaKPOLSMWarszawaIPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPSZapłacono
18FabisiakMichałMPOLSM, ZW, WZąbkiL
19WłodarczykMirosławMPOLSM, WEłk15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaL
20TrzeszkowskiArturMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiM
21IwanKrzysztofMPOLSMBiała PodlaskaKMP Biała PodlaskaLZapłacono
22SzubertMarcinMPOLPM, MMMińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiL
23RoszkowskiŁukaszMPOLBiałystokS
24RochnowskaMagdalenaKPOLChotomówBiuro do Spraw ProobronnychZapłacono
25LegatDorotaKPOLMińsk MazowieckiSZapłacono
26Anonim#180530KPOLLatowiczKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiS
27SujakMirosławMPOLPM, MM, WMińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
28DzięcielskaUrszulaKPOLPM, MMMińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
29DzięcielskiŁukaszMPOLPM, MMMińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
30SidorKrzysztofMPOLDobieszewkoZapłacono
31TwardowskiPiotrMPOLPMZakole WiktorowoS
32SkuratowiczGrzegorzMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiXLZapłacono
33JaśkiewiczMichałMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiXXLZapłacono
34WierzbickiJacekMPOLPMMrozyMKB DreptakXLZapłacono
35RodzikMariaKPOLPMCegłówBiegacz CegłówZapłacono
36BreśStanisławMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiXLZapłacono
37PiórkowskiMariuszMPOLPM, MMMińsk MazowieckiSzkoła Pływania DelfinZapłacono
38DomańskiDominikMPOLWarszawaMZapłacono
39KulmaEwelinaKPOLPM, MMMińsk MazowieckiZapłacono
40JabłońskiKarolMPOLPM, MM, WMińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiS
41KozłowskiMarekMPOLPM, MMMińsk MazowieckiMińsk MazowieckiLZapłacono
42GuzowskaDariaKPOLSM, ZWMiastkoWydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimSZapłacono
43PechcinJakubMPOLSMMińsk MazowieckiWojskowa Akademia TechnicznaL
44KrólakKingaKPOLPMMińsk MazowieckiZapłacono
45ZykubekMonikaKPOLPM, MMMińsk MazowieckiM
46WąsowskiBartłomiejMPOLPM, MMMińsk MazowieckiXLZapłacono
47ZdanowiczArkadiuszMPOLSMMińsk Mazowiecki5 MBOTMZapłacono
48ZawadzkiŁukaszMPOLSMWarszawaGISW WarszawaLZapłacono
49ZatorskaPaulinaKPOLSMDobreS
50NowakPiotrMPOLRawa MazowieckaBiuro do Spraw ProobronnychXLZapłacono
51KunkaPiotrMPOLPMJakubówTeam ZabieganeDniLZapłacono
52SzlązakBeataKPOLSM, ZWMińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiXS
53GańkoSzymonMPOLPM, MMMińsk MazowieckiLZapłacono
54SawickiPawełMPOLSM, ZWGóra KalwariaOZŻWL
55CzyżSylwesterMPOLPM, MMMińsk MazowieckiZapłacono
56IdźkiewiczAnnaKPOLPMDębe WielkieS
57FitrzykKrzysztofMPOLSM, WTarnówWETERANI RPLZapłacono
58MioduszewskiMariuszMPOLSMZąbkiBiuro do Spraw ProobronnychZapłacono
59OłdakPawełMPOLPMAleksandrów23 BLTXSZapłacono
60BiłgorajskiSławomirMPOLPM, MMMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiZapłacono
61PasiekaDanielMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiZapłacono
62MisztoMarekMPOLSM, ZWMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiXLZapłacono
63KopećLidiaKPOLPM, MMMińsk MazowieckiMKB DreptakZapłacono
64SobocińskaEwelinaKPOLSMOrzysz15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
65ZbiciakŁukaszMPOLZąbkiZapłacono
66GrzegrzolkaJolantaKPOLOtwockZapłacono
67LachcikIwonaKPOLSMTomaszów Mazowiecki7 batalion kawalerii powietrznej
68ParszutaKrystianMPOLSM, ZW, WMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiXLZapłacono
69GrelewskiKrzysztofMPOLMińsk Mazowiecki
70WronaPiotrMPOLSM, ZW, WMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiL
71SzopaSławomirMPOLSMWarszawaBiuro do Spraw ProobronnychZapłacono
72SzopaŁukaszMPOLWarszawaZapłacono
73BilińskaJoannaKPOLPM, MMMińsk Mazowiecki
74OklesińskiJarekMPOLSMMińsk MazowieckiLZapłacono
75OstrowskaBarbaraKPOLMinsk MazowieckiM
76ŁukasiakArkadiuszMPOLPM, MMMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaZapłacono
77GrelewskiKrzysztofMPOLPM, MMMińsk MazowieckiZapłacono
78WręczyckiŁukaszMPOLSMLubliniec5 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryM
79MisztoArkadiuszMPOLPM, MM, UZSZMińsk MazowieckiZSZ Nr 2 w Mińsku MazowieckimZapłacono
80MarkowskiJarosławMPOLSM, ZWSiedlceOZŻWZapłacono
81SzymczakDariuszMPOLSM, ZW, WMinsk MazowieckiZapłacono
82MichalakMichałMPOLSM, ZW, WMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk Mazowiecki/MKB DreptakM
83ChodorowskiArkadiuszMPOLSMAleksandrówXLZapłacono
84WąsikArkadiuszMPOLSM, ZW, WKłoczewOSŻW Mińsk MazowieckiM
85PłoteckaEdytaKPOLPM, MMMińsk Mazowiecki-Zapłacono
86PiętkaRafałMPOLLipówkiZapłacono
87WąsowskiArturMPOLSM, ZWMińsk Mazowiecki
88SambulskiRadosławMPOLSMGiżycko15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaL