maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
2PalkaJurandMPOL1965RybnikM
3FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
4DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
5DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
6PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
7MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
8TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
9PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
10KryszkowskiAdamMPOL1977BytomM
11PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
12PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
13BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
14KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
15KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
16PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
17SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
18WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
19DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
20KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
21SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
22WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
23WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
24KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
25LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
26SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
27GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
28KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
29SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
30WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
31KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
32PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
33DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
34DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
35PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
36WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
37GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
38KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
39MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
40TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
41JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
42MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
43ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
44ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
45OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
46PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
47CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
48HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
49JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
50KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
51Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
52MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
53Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
54RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
55SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
56WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
57HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
58LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
59MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
60KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
61MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
62StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
63SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
64BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
65GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
66GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
67KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomM
68GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
69HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
70WarwasRomanMPOL1994OpoleL
71GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
72JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
73GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
74PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
75WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakL
76Anonim#181376KPOL2002AsdL
77ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
78PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
79SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
80WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono