maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Anonim#181376KPOL2002AsdL
2BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
3BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
4ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
5CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
6DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
7DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
8DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
9DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
10DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
11FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
12GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
13GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
14GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
15GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
16GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
17GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
18GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
19HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
20HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
21HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
22JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
23JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
24JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
25KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
26KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
27KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
28KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
29KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
30KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
31Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
32KryszkowskiAdamMPOL1977BytomM
33KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
34KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
35KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
36KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
37KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomM
38LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
39LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
40MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
41MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
42MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
43MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
44MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
45MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
46Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
47OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
48PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
49PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
50PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
51PalkaJurandMPOL1965RybnikM
52PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
53PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
54PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
55PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
56PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
57PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
58PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
59RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
60SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
61SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
62SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
63SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
64StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
65SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
66SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
67SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
68TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
69TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
70WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
71WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
72WarwasRomanMPOL1994OpoleL
73WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
74WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakL
75WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
76WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
77WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
78WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
79ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
80ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono