maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
2BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamLZapłacono
3Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
4ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
5FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
6FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
7JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
8KapelaMariuszMPOL1977BytomMZapłacono
9KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
10MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
11MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
12PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
13PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
14PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
15SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
16SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
17StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
18ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
19WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
20WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
21Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
22FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
23GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
24GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
25KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
26KrukKrzysztofMPOL1978ZabrzeStrefa BykówS
27RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
28RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
29SarneckiArturMPOL1982BytomXL
30SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
31SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
32SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
33StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
34StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
35SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
36SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
37TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
38WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
39WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
40WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL