maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
2Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
3Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
4ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
5FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
6GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
7KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
8MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
9MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
10PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
11StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
12StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
13SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
14WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
15BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamL
16FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
17FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
18GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
19JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
20KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
21KapelaMariuszMPOL1977BytomM
22PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
23PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
24RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
25RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
26SarneckiArturMPOL1982BytomXL
27SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
28SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
29SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
30SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
31SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
32StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
33SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
34ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
35TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
36WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
37WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
38WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
39WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL