maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
2Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
3BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamL
4Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
5ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
6FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
7FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
8FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
9GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
10GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
11JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
12KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
13KapelaMariuszMPOL1977BytomM
14KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
15MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
16MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
17PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
18PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
19PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
20RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
21RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
22SarneckiArturMPOL1982BytomXL
23SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
24SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
25SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
26SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
27SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
28StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
29StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
30StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
31SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
32SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
33ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
34TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
35WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
36WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
37WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
38WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
39WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL