maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamLZapłacono
2Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
3SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
4MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
5SarneckiArturMPOL1982BytomXL
6StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
7PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
8WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
9MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
10WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
11RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
12PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
13ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
14StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
15FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
16JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
17KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
18KrukKrzysztofMPOL1978ZabrzeStrefa BykówS
19WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
20TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
21WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
22StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
23SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
24WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL
25SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
26KapelaMariuszMPOL1977BytomMZapłacono
27Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
28GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
29GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
30SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
31RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
32SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
33FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
34BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
35KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
36SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
37PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
38SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
39ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
40FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono