maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
2KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
3KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
4PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
5DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
6PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
7BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
8HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
9KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
10NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
11SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
12ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
13TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
14KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
15PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
16RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
17RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
18TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
19SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
20SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
21StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
22RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
23SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
24PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
25TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
26JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
27MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
28PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
29PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
30JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
31OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
32SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
33Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
34Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
35MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
36WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
37SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
38GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
39JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
40TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
41HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
42MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
43WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
44SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
45SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
46PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
47SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
48SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
49WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
50KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
51JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
52Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
53StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
54SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
55WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
56PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
57MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
58PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
59DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
60MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
61OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
62DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
63TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
64TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
65HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
66ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
67HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
68JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
69PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
70RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
71SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
72TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
73ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
74GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
75CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
76WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
77ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
78WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
79KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
80SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
81StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
82ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
83ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
84CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
85KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
86WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
87OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
88LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
89WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
90MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
91DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
92TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
93TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
94WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
95Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
96PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
97SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
98HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
99PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
100Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono