maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

24. Mazowiecka Piętnastka

24. Mazowiecka Piętnastka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA 
Miński Klub Biegacza DREPTAK

Patronat Honorowy:
Burmistrz Mista Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski
Regulamin: Regulamin


Start biegu: 12:00.

Opłata startowa: 
01.03-12.05.2019 - 40 zł (bez koszulki)
01.03-12.05.2019 - 60 zł (z koszulką)
w dniu biegu - 90 zł

Osoby niepełnosprawne i po 70 roku życia - opłata symboliczna 1 zł (z koszulką)
Członkowie KS BARAKUDA oraz KB DREPTAK - opłata 40 zł (z koszulką)

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1501AbramczykTomaszMPOLM301984Mińsk MazowieckiMZapłacono
2502AbramowskiMateuszMPOLM201996KałuszynMiasto KałuszynSZapłacono
3503AdamczykIlonaKPOLK401979Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaSZapłacono
4504AdamskiPiotrMPOLM401976HipolitówPKBI TEAMMZapłacono
5505AfaltowskiGrzegorzMPOLM301985KąkolewnicaMiędzyrzecka Grupa BiegowaZapłacono
6506AmbroziakSławomirMPOLM501963Mińsk MazowieckiMZapłacono
7AmorelowskaMariaKPOLK40, MMM1979Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club
8507AndrzejewskiSławomirMPOLM401976KarczewBiegajacy kelnerLZapłacono
9508AntonowiczDominikMPOLM301980KałuszynMazowsze BiegaZapłacono
10509AraszkiewiczTomaszMPOLM501965SiedlceYulo Run Team SiedlceLZapłacono
11510AugustyniakMariuszMPOLM401972MarkiZapłacono
12511BadowskiKrzysztofMPOLM50, ON1962BydgoszczStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
13512BagniukDanielMPOLM401976Biała PodlaskaZapłacono
14513BakalarskaMariolaKPOLK501968WarszawaWARSAW RUN CLUBZapłacono
15514BańkowskiArkadiuszMPOLM401977SiedlceLZapłacono
16515BaranZenonMPOLM501960WarszawaRĄCZE RACICZKIZapłacono
17BarcikowskaAnnaKPOLK30, MMM1986Kołbiel
18516BartkiewiczKrzysztofMPOLM401975ToruńOutlet biegowy adidasZapłacono
19517BąkMikołajMPOLM162001WarszawaZapłacono
20518BąkTomekMPOLM401971WarszawaZapłacono
21519BechtaDamianMPOLM201993Biała PodlaskaADIDAS RUNNERS WARSAWZapłacono
22520BednarzAgnieszkaKPOLK301985Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaSZapłacono
23521BednarzakTadeuszMPOLM60+1958SiedlceYulo Run Team SiedlceZapłacono
24522BeredaPrzemysławMPOLM301983WiązownaZapłacono
25523BiałożyńskiMarcinMPOLM401978WarszawaMKB DREPTAKZapłacono
26524BiernackaAgnieszkaKPOLK301982SiedlceZapłacono
27525BiernackiJarosławMPOLM401970Mińsk MazowieckiSztab Generalny WPMZapłacono
28526BiernatKatarzynaKPOLK301984Janów PodlaskiJanów Podlaski teamSZapłacono
29527BłaszczykZbigniewMPOLM60+1959CzęstochowaZapłacono
30BłaszczykZbigniewMPOLM60+1959Częstochowa24 11 1959
31528BodoKonradMPOLM40, MMM1978Mińsk MazowieckiNiezrzeszonyZapłacono
32529Brych-PająkEwaKPOLK401975CzęstochowaJKLA JAWOR JAWORZNOZapłacono
33530BudzyńskiKrzysztofMPOLM301985WarszawaZapłacono
34531BukowskiArturMPOLM401973ŁaskarzewVictus RębkówZapłacono
35532BukowskiCezaryMPOLM40, MMM1974GarwolinPanZapłacono
36533CęcelewskiJarosławMPOLM401970CisieZapłacono
37ChełstowskaMałgorzataKPOLK301980Warszawa
38534ChmurzyńskiTomaszMPOLM50, ON1964BydgoszczStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
39535ChodowiecEmilMPOLM301982Nurzec-StacjaZapłacono
40536ChojeckiPawełMPOLM401971ZbuczynZBUCKI RUCHZapłacono
41537ChojnackiTomaszMPOLM401971Wilcza GóraZapłacono
42538CholewczyńskiDarekMPOLM50, ON1967BydgoszczStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
43539ChomaMarekMPOLM401976SkrzeszewPędzące Leniwce / Skrzeszew Running TeamZapłacono
44540ChomontRobertMPOLM40, ON1978KępskoStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
45541ChróstMarcinMPOLM301980Mińsk MazowieckiBMZapłacono
46542ChryścienkoPiotrMPOLM501960PiszczacPiszczac BiegaLZapłacono
47543ChusteckaAnnaKPOLK301981WiszniceNZOZ WiszniceZapłacono
48544ChusteckiGrzegorzMPOLM301980WiszniceNZOZ WiszniceZapłacono
49545CymborskaJolantaKPOLK301981WarszawaWarsaw Run ClubZapłacono
50546CzarczyńskiŁukaszMPOLM301986WodynieMZapłacono
51CześnikMarcinMPOLM401979Siedlce
52547CzwarnoTomaszMPOLM401978WarszawaNocne Piłowanie AgrykoliZapłacono
53548CzyhinIgorMPOLM301985LęborkDzikie Koty Running TeamLZapłacono
54CzyżDariuszMPOLM301984Mińsk Mazowiecki
55549CzyżSylwesterMPOLM40, MMM1977Mińsk MazowieckiMZapłacono
56550CzyżkowskiPawełMPOLM30, MMM1985Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
57551CzyżowskiMarekMPOLM401976Huta MińskaRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
58552DąbrowskaBeataKPOLK301989SiedlceYULOZapłacono
59553DębałaDominikMPOLM20, MMM1991Mińsk MazowieckiKlub.MZapłacono
60554DębskiArturMPOLM401976AnielinekSZapłacono
61DraczyńskaDorotaKPOLK401974Warszawa
62555DrozdowskiMarcinMPOLM301984SiemiatyczeMZapłacono
63556DubielAndrzejMPOLM40, ON1978SkierniewiceStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
64557DudaTomaszMPOLM301982LublinRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
65558DudkaZenonMPOLM50, ON1969Zielona GóraStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
66DuklanowskiHubertMPOLM301980WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAW
67DziadzishchauAliakseiMBLRM201991BrestBrest Runners
68559DzięcielskaUrszulaKPOLK40, MMM1978Mińsk MazowieckiDTZLZapłacono
69560DzięcielskiŁukaszMPOLM40, MMM1978Mińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
70Dzięgiel-PośladaAndżelikaKPOLK301989ToruńGKS Fabianki
71561DzięgielewskiMarekMPOLM501962DłużniewoKB im.P.Sękowskiego w PłońskuZapłacono
72562DźwigałaDominikMPOLM16, MMM2000Mińsk MazowieckiZapłacono
73563DźwigałaMaciejMPOLM40, MMM1973Mińsk MazowieckiZapłacono
74FabisiakAndrzejMPOLM501964SulejówekRozbiegany Sulejówek
75FedorczukPiotrMPOLM501965Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała Biega
76564FicońMonikaKPOLK401972WarszawaZapłacono
77565FilipczyńskaJolantaKPOLK301983SiedlceZapłacono
78566FilipiakPatrykMPOLM162000RuchnaLZapłacono
79567FilochowskaMartaKPOLK201994SzczytnoZapłacono
80568FirysiukTomaszMPOLM401975ZąbkiZapłacono
81569ForyśAdrianMPOLM20, MMM1992Mińsk MazowieckiKS Zielono-CzarniZapłacono
82570Gajda-SabakAgataKPOLK401976Warszawaekskursja.plSZapłacono
83571GajowniczekMagdalenaKPOLK301984SiedlceMZapłacono
84572GajownikBłażejMPOLM301981Mińsk MazowieckiZapłacono
85573GańkoAgnieszkaKPOLK60+1957CegłówSZapłacono
86574Getler-StrzyżowskaMałgorzataKPOLK401976Grodzisk MazPĘDZĄCE LENIWCEZapłacono
87575GierełoJacekMPOLM401979SiedlceKlub Aktywnych parkrun SkórzecSZapłacono
88576GilPawełMPOLM20, ON1998PrzemyślStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych CROSSZapłacono
89577GłąbKrzysztofMPOLM301980Mińsk MazowieckiZapłacono
90578GłąbskiPawełMPOLM301981Mińsk MazowieckiMZapłacono
91GoebelKrzysztofMPOLM401978Mińsk MazowieckiFASADEXXL
92579GołaśMarcinMPOLM401977Mińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaLZapłacono
93580GórkaRadosławMPOLM301981RadomWarchoły Łajld Tim Ranning KrewZapłacono
94581GrondzikTomaszMPOLM301981WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWZapłacono
95GroszkowskiHenrykMPOLM60+, ON1954Warszawa
96582GryciukWalentyMPOLM501969Nurzec-StacjaZapłacono
97583GrzechnikRenataKPOLK40, MMM1974Mińsk MazowieckiSAMOTNAZapłacono
98584GrzybowskiAdamMPOLM201991Mińsk MazowieckiZapłacono
99585GudanisIzabelaKPOLK40, MMM1975WyszkówKB WyszkówZapłacono
100586HahaliukFiodarMBLRM501962BrestBREST RUNMZapłacono
Strona 1 z 5