maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KamińskaKarolinaKPOLK16SzadurczyceMKS Gwiazda PrószkówZapłacono
2RynioJessicaKPOLK16PietnaPV VOLLEY Krapkowice
3WieczorekJuliaKPOLK16ZawadaMZapłacono
4DudekJuliaKPOLK16, RONysaNYSA BIEGAMZapłacono
5WioraZofiaKPOLK16, ROStaniszcze MałeZapłacono
6CzekałaMagdalenaKPOLK16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
7StockaDominikaKPOLK16, RO, RPKGogolinZapłacono
8GrzejszczakAlicjaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceKPR JELENIA GÓRALZapłacono
9NagabaMagdaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
10SobótkaAleksandraKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
11SzajaWiktoriaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
12SzelwachDariaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowicePV VOLLEY KrapkowiceZapłacono
13WymysłowskaJuliaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
14BartochaDariaKPOLK20SzczedrzykXL
15BożekMarlenaKPOLK20BalinZapłacono
16DekaPatrycjaKPOLK20SosnowiecZapłacono
17DidovodiukOlesiaKUKRK20Ivano-FrankivskSC BIG-TIME RIVNEZapłacono
18GlombikJolantaKPOLK20KrapkowiceamatorXLZapłacono
19GłośnickaAdriannaKPOLK20OpoleLZapłacono
20GroborzKingaKPOLK20RybnikZapłacono
21GruszeckaAgnieszkaKPOLK20BrzegMZapłacono
22KłodzińskaMartaKPOLK20OpoleMZapłacono
23KościelakDominikaKPOLK20OpoleLZapłacono
24KraczkowskaDorotaKPOLK20GliwiceM
25KupkaKarolinaKPOLK20BrynicaZapłacono
26ŁapszyńskaKingaKPOLK20KrapkowiceKS Otmęt KrapkowiceZapłacono
27OpalaDanutaKPOLK20WrocławBIEGAM BO NIE LUBIĘZapłacono
28PrzeliorzWiktoriaKPOLK20RadlinM
29PrzybylskaSylwiaKPOLK20NysaZapłacono
30SobczakPaulaKPOLK20WieluńDesperados UszyceSZapłacono
31StasiakEwaKPOLK20DalachówZapłacono
32ŚlęzakSylwiaKPOLK20CzęstochowaCKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAZapłacono
33TomczakKatarzynaKPOLK20Kudowa ZdrójZapłacono
34WaletzkiNikolaKPOLK20NarokMKS Gwiazda PrószkówZapłacono
35WawerKarolinaKPOLK20ChorulaZapłacono
36WyszkaAleksandraKPOLK20WalceZapłacono
37BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
38BednarczykMalwinaKPOLK20, ROPrudnikZapłacono
39BroyJessicaKPOLK20, ROZimnice MałeMZapłacono
40ChudalaMonikaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
41GłąbDariaKPOLK20, ROPrudnikTigers Prudnik/Runners Team NysaZapłacono
42GorczycaSamantaKPOLK20, ROKędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
43GrabowskaZuzannaKPOLK20, ROKrośnicaIzbicko w bieguMZapłacono
44HendelMirelaKPOLK20, ROKrośnicaS
45KrokKristinaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
46MaćkówKlaudiaKPOLK20, ROStrobiceZapłacono
47MajewskaMagdalenaKPOLK20, RORacibórzFILPLAST
48MazurczakDianaKPOLK20, ROOpoleS
49MikullaAnnaKPOLK20, ROOpoleMZapłacono
50NiepalaBeataKPOLK20, ROIzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
51PogrzebaKlaudiaKPOLK20, ROBrynicaZapłacono
52RuszałaKarolinaKPOLK20, ROKąty OpolskieZapłacono
53TkaczykKarolinaKPOLK20, ROZalesie ŚląskieZapłacono
54WarzechaNikolaKPOLK20, ROBiadaczS
55WąsowiczMagdalenaKPOLK20, ROOpoleHusaria Race TeamMZapłacono
56DybaśDorotaKPOLK20, RO, RPKKamień ŚląskiGogolin biegaMZapłacono
57DyczekBasiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamS
58JendruschMałgorzataKPOLK20, RO, RPKGogolinPV VOLLEY KrapkowiceMZapłacono
59KotOliwiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceMORSY NA KOKSIESZapłacono
60WiejaZuzannaKPOLK20, RO, RPKRacławiczkiZapłacono
61ZajonzMonikaKPOLK20, RO, RPKGogolinSZapłacono
62ZwetlerAngelikaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceSZapłacono
63ChmuraMaciejKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
64DąbrowskaKarolinaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMKS Gwiazda Prószków
65DyczekBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKZdzieszowiceZapłacono
66FryzielBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
67GaidaMagdalenaKPOLK20, RO, RPK, MGKOpoleSZapłacono
68KopitzaNataliaKPOLK20, RO, RPK, MGKPietnaZapłacono
69KosackaOlaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceJa SamaMZapłacono
70LinekRoksanaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaS
71ŁazarskaMonikaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
72MatuszekKatarzynaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
73NowakPaulinaKPOLK20, RO, RPK, MGKWalceamatorM
74ParnowskaLiwiaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
75SchleeMalgorzataKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
76SzczygielskaMagdaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowicePV VOLLEY KrapkowiceSZapłacono
77WaniowskaEmiliaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
78WyschkaMartaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXXL
79BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAS
80GrygaJoannaKPOLK30ZawadaLZapłacono
81HerliczkaRenataKPOLK30GliwiceAML-FLY TEAMZapłacono
82HyjekEwaKPOLK30RacibórzZapłacono
83KaczkowskaMagdalenaKPOLK30OpoleamatorZapłacono
84KlyszczMonikaKPOLK30OtmiceIzbicko w bieguLZapłacono
85KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiSZapłacono
86KoperaNataliaKPOLK30NysaRunners Team NysaSZapłacono
87MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieL
88PiontekSabinaKPOLK30RacibórzMIEDONIA FITLZapłacono
89PudelkoKrystynaKPOLK30Kamień ŚląskiMZapłacono
90PustułkaEwaKPOLK30GłogówekZapłacono
91StaniaszekKatarzynaKPOLK30PrudnikTruchty PrudnikSZapłacono
92SuchowskaKatarzynaKPOLK30WojskaS
93ŚwiętochowskaWiolettaKPOLK30KnurówSZapłacono
94TworkowskaAgataKPOLK30GogolinGogolin biegaZapłacono
95TyburczyEwaKPOLK30OpoleSZapłacono
96BartnikAnnaKPOLK30, ROOpoleParkrun OpoleSZapłacono
97BaziukDagmaraKPOLK30, RODobrzeń WielkiZapłacono
98BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
99BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
100BroyKatarzynaKPOLK30, ROTarnów Opolski
Strona 1 z 8