maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Bieg Kresowy

Miejsce i data imprezy: Bystrzyca k.Oławy, 25 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie Wsparcia Pokolenia

PARTNERZY:
Nadleśnictwo Oława zs. w Bystrzycy. ul. Lipowa 8, 55-200 Oława,
Gmina Oława pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława,
Stowarzyszenie Moja Bystrzyca,
Zespół Szkół w Bystrzycy,
OSP Bystrzyca.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PetryszynUlaKPOL10KMJelcz LaskowiceL
2KipczakWiktorMPOL10KMChwałowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
3BiałowąsPawełMPOL10KMOławaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
4KuczynskiAlbertMPOL10KMBrzegS
5KoprowskiTomaszMPOLNWOławaNordikiL
6PańczyszynMariuszMPOL10KMNysaMZapłacono
7ProkopowiczKrzysztofMPOL10KMJelcz-LaskowiceL
8BartyzelDorotaKPOLNWJelcz-LaskowiceL
9BednarzSzymonMPOL10KMNysaMZapłacono
10MaderaAndrzejMPOL10KMWrocławMZapłacono
11BarwińskiJarosławMPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
12RóżalskiJanuszMPOL10KMBystrzycaMZapłacono
13WłodekWojciechMPOL10KM, MBJBystrzycaBartek Candles Running TeamL
14KiedrowiczTadeuszMPOL10KMOławaniezrzeszonyXLZapłacono
15MarcinkowskaJoannaKPOLNWJeszkowiceNordikiXLZapłacono
16SzczerbaAleksandraKPOL10KM, MBJBystrzycaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEXLZapłacono
17KawońAndrzejMPOL10KMNamysłówL
18DrozdMariaKPOLNWKruszynaNordic Walking KruszynaXL
19PruciakKrzysztofMPOL10KMOławaLecymy DurśM
20BudzikJoannaKPOL10KMOławaMZapłacono
21HutniczakPiotrMPOL10KMStary GórnikBartek Candles Running TeamL
22HutniczakEwaKPOL10KMStary GórnikM
23PoteraPiotrMPOL10KMMiłoszyceXL
24NiewodniczańskiTomaszMPOLNW, MBJJanikówJanikowskie DreptakiL
25JewusiakRobertMPOL10KMBystrzycaM
26MasłoAndrzejMPOL10KM, MBJBystrzycaL
27MachajekKrzysztofMPOLNWPolkowiceM
28MielnikPawełMPOL10KMOlawaL
29MielnikNataliaKPOL10KMOlawaS
30SzyjkaIzabelaKPOLNWKamieniec WrocławskiNordikiM
31KęśminowiczKrzysztofMPOL10KMBrzegPolaris / Kotwica BrzegSZapłacono
32BiełuńskiSebastianMPOL10KMWrocławLZapłacono
33RutkowskaAgataKPOL10KMOławaS
34EngelTomaszMPOL10KMOławaStraż Pożarna OławaM
35SobczakRenataKPOL10KMOleśnicaKB Lupus OleśnicaS
36MazurTomaszMPOL10KMZabardowiceZorza ZabardowiceL
37GułaIwonaKPOL10KMBierzówniezrzeszonyMZapłacono
38JoniecJanuszMPOL10KMBrzegAMATORXL
39MoraszkaKrzysztofMPOL10KMWrocławXLZapłacono
40GoneraJaninaKPOL10KMMiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICELZapłacono
41GoneraKazimierzMPOL10KMMiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMZapłacono
42ZiółkowskaEwelinaKPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
43Ostrowska-NabiałczykAgnieszkaKPOL10KMOławaSZapłacono
44PawłowiczKrystianMPOL10KM, MBJBystrzycaL
45PawłowiczEwaKPOL10KM, MBJBystrzycaS
46KuryszAnnaKPOL10KMDrzemlikowiceMZapłacono
47GrębowiczAndrzejMPOL10KM, MBJJanikówKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
48WychowaniecPawełMPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICES
49ZapalskiMarekMPOL10KMMiodaryMarkowy TeamL
50BaraniakPawełMPOL10KMSmolecXL
51RaczkowskiWojciechMPOL10KMMąkoszycePolaris / Kotwica BrzegMZapłacono
52BlajerskiZbigniewMPOL10KMJelcz-LaskowiceLZapłacono
53FećJakubMPOL10KMOpolePolarisMZapłacono
54SiciarzMarcinMPOL10KMOławaS
55KorneckaAnnaKPOLNWChwałowiceniezrzeszonyM
56KorneckiSławomirMPOLNWChwałowiceniezrzeszonyXL
57GrygowskiMiłoszMPOL10KMWrocławniezrzeszonyLZapłacono
58BednarczukPaulinaKPOL10KMOławaM
59JustRafałMPOLNWŚlęzaXL
60MiśtakJolantaKPOL10KMOławaOławska grupa biegowaSZapłacono
61DżumałoAnnaKPOL10KMŻłobiznaM
62GarbowskiTomaszMPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMZapłacono
63RuczakowskiŁukaszMPOL10KMJelcz LaskowiceXL
64IżykowskiRobertMPOLNWOławaA&RXLZapłacono
65MalinowskaAnnaKPOLNWOławaA&RMZapłacono
66LeszczyńskaBożenaKPOL10KMNiemodlinNiemodlin biegaM
67LeszczyńskiJanuszMPOL10KMNiemodlinNiemodlin biegaL
68PiskorskaKatarzynaKPOL10KMOlszankaLZapłacono
69KubiakTomaszMPOLNWJelcz-LaskowiceM
70CiszekRobertMPOL10KMJelcz-LaskowiceRCI WrocławL
71MalinowskaJaninaKPOLNW, MBJBystrzycaLZapłacono
72PiórkowskaElwiraKPOLNW, MBJJanikówJanikowskie DreptakiM
73RomanMichałMPOL10KMBrzegPolice Team BrzegL
74KunickaIrenaKPOL10KM, MBJBystrzycaLZapłacono
75PiksaKazimierzMPOLNWBrzegNordic Walking KruszynaXL
76DrozdTomaszMPOL10KMLipki1 Pułk Saperów - EODM
77BąkowskaEwaKPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICES
78BąkowskiJarosławMPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
79PelczerAgnieszkaKPOL10KMMiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
80BochynekRyszardMPOL10KMGrodkówXLZapłacono
81FrąckowiakMagdalenaKPOL10KMWrocławniezrzeszonyMZapłacono
82FrąckowiakArkadiuszMPOL10KMWrocławniezrzeszonyLZapłacono
83FrąckowiakAnnaKPOL10KMGrędzinaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
84KubiakMaciejMPOL10KMWrocławL
85BoraAndrzejMPOL10KMWroclawwkb piast wroclawXL
86MorozMichałMPOL10KMOławaL
87GorbenkoRafałMPOL10KM, MBJBystrzycaLZapłacono
88FałatMarcinMPOLNWWrocławSP 32 WrocławXL
89PuszczewiczZenonMPOL10KMPisarzowiceKotwica BrzegS
90CzołowskiTommyMPOL10KMWrocławForehead RunsM
91BartyzelJadwigaKPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
92BartyzelKrzysztofMPOL10KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
93KużajGrzegorzMPOL10KMBolesławiecMAKOŚ TEAMS
94ChorzępaMarcinMPOL10KMJelcz-LaskowiceM
95ZwierzańskiWaldemarMPOL10KMOławaL
96KinaszczukMichałMPOL10KM, MBJBystrzycaBiegam bo lubięMZapłacono
97OndyczSylwiaKPOLNWDobrzykowiceNordikiM
98MarcinkiewiczTadeuszMPOL10KMWroclaweuroserwisL
99WołczekPrzemysławMPOL10KMStrzegomGrupa Biegowa "BEZ GRANIC"LZapłacono
100ChwalczukJerzyMPOL10KMNysaTigers Prudnik/Runners Team NysaXL
Strona 1 z 2