maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
2KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
3DżumałoOliwiaKPOLB10002003ŻłobiznaSzkoła podstawowa nr 6 w Brzegu
4KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
5MazurJustynaKPOLB8002004Kucharzowice
6SzczerbaHubertMPOLB8002004WrocławSP83
7PawłowskiMateuszMPOLB6002006Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
8PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
9PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
10DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
11JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
12PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
13PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
14RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
15TomczakDawidMPOLB6002007Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
16BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
17BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
18PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
19DrekoZuzannaKPOLB3002008WrocławTURBOTEAM
20FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
21KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
22KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
23KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
24NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
25RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
26RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
27StaruszkiewiczDawidMPOLB3002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
28TurowskiFilipMPOLBDN2008Jelcz LaskowiceSzkoła Specjalna w Oławie
29WierzchowskaJuliaKPOLB3002008WrocławSP1 Wrocław
30BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
31BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
32BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
33ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
34CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
35GrębowiczFilipMPOLB3002009JanikówSzkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy
36GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
37JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
38KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
39KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
40PawłowskaAleksandraKPOLB3002009Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
41SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
42TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
43BiałowąsKubaMPOLB1002010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
44KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
45KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
46KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
47KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
48SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
49ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
50SzczerbaKonradMPOLB1002010Wrocławsp 83
51DrekoZofiaKPOLB1002011WrocławTURBOTEAM
52KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
53KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
54MazurKacperMPOLB1002011Kucharzowice
55ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
56ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
57StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
58UramowskaPaulinaKPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSp 85 Wrocław
59WoźnyMarcelinaKPOLB1002011Jelcz-Laskowice
60WójcikJuliaKPOLB1002011WierzbnoSP Wierzbno
61Wroński-JankowskiMikołajMPOLB1002011Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
62BęśHubertMPOLBP2012OławaSzkoła Nr 4 Oława
63JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
64KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
65KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
66MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
67MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
68PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
69SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
70SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
71WawrzyniakEmiliaKPOLBP2012Bystrzyca
72ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
73KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
74KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
75KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
76NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
77PalaczMartaKPOLBP2013BrzegKotwica Brzeg
78PałkaJanMPOLBDN2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
79RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
80SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
81SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
82BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
83GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
84KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
85KozakNataliaKPOLBP2014DługołękaZielony Zakątek Długołęka
86MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
87GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
88HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
89JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
90KozakLenaKPOLBP2015DługołękaZielony Zakątek Długołęka
91KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
92NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
93RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
94StaruszkiewiczMaciejMPOLBP2015Jelcz-Laskowice
95SzarataAleksanderMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
96SzarataMaciejMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
97TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
98WiśniewskaLilianaKPOLBP2015Oława
99KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
100MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
Strona 1 z 2