maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
2RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
3BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
4DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
5ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
6WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
7MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
8GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
9LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
10NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
11SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
12ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
13WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
14WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
15MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
16GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
17LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
18Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
19MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
20SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
21WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
22ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
23SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
24KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
25MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
26TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
27Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
28WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
29WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
30ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
31WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
32WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
33ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
34ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
35DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
36GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
37SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
38ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
39AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
40RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
41AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
42LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL