maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2 Cross wokół Małego Giewontu

2 Cross wokół Małego Giewontu
Miejsce i data imprezy: Góra Biakło, Olsztyn koło Częstochowy, 23 lutego 2019
Organizator: Wydawnictwo Precjoza
Urząd Gminy Olsztyn
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KlimekDominikMPOLM20, MGO1995KusiętaCKS Budowlani Częstochowa Gmina Olsztyn
2MichalikKonradMPOLM301984Czestochowa
3KlimekTadeuszMPOLM50, MGO1969KusiętaGmina Olsztyn
4KordzińskiKazimierzMPOLM60+1958LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
5SwobodaLeszekMPOLM401973SolarniaMafia Team LubliniecZapłacono
6MałczakMarcinMPOLM401978CiasnaMafia Team LubliniecZapłacono
7PaterakRobertMPOLM301986Grodziec, OzimekWKB Meta LubliniecZapłacono
8GradońPiotrMPOLM401971CzęstochowaL
9DąbrowskaNataliaKPOLK301987OpoleVege RunnersZapłacono
10KoziorowskiRafałMPOLM301981LubliniecMafia Team Lubliniec
11KucharskiDamianMPOLM301986CzęstochowaZabiegani Częstochowa
12HałaczkiewiczSylwiaKPOLK301982Bełchatów
13BednarekJakubMPOLM301981CzęstochowaZabiegani CzęstochowaMZapłacono
14GarcorzDawidMPOLM201994DzielnaMafia Team LubliniecZapłacono
15KaczmarczykSebastianMPOLM301983LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
16SukiennikRenataKPOLK50+1968CzęstochowaZabiegani Częstochowa
17LatkaMarekMPOLM201990LubliniecWKB Meta Lubliniec
18BrzostekEdwardMPOLM501962CzęstochowaZabiegan CzęstochowaZapłacono
19SzewczykKrzysztofMPOLM401973CzęstochowaCzewarun TiM
20BijakMichałMPOLM301983Dąbrowa Zielona
21MillerEdytaKPOLK401972KoninForma Fitness Klub/BBL Cz-wa
22BodankaPiotrMPOLM401979NieznaniceFestiwal Biegowy w Krynicy
23KliszewskiDariuszMPOLM501965Częstochowa
24BorowiczMonikaKPOLK401977CzęstochowaZabiegani Częstochowa
25KuzykAgnieszkaKPOLK401976RaciszynWKB Meta Lubliniec
26StelmaszczykDominikMPOLM401978CzęstochowaDominoTeam
27GrosfeldKarolMPOLM301983GorzkowiceZabiegani Częstochowa
28ChlewickaMagdalenaKPOLK301984CzęstochowaZabiegani Częstochowa
29JońskiMichałMPOLM301986Choroń
30KellerIzabelaKPOLK301984GwizdałkiWieluń BiegaM
31KlubaŁukaszMPOLM301982WilkowieckoNGB KłobuckZapłacono
32MagieraPiotrMPOLM301982Myszków
33NogaBarbaraKPOLK201994WilkowieckoKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
34PawełczakMateuszMPOLM201995ZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
35WieczorekAnnaKPOLK162000Pomiary 61Klub Biegacza WartaM
36MakarukPatrycjaKPOLK301981KłobuckNGB Kłobuck
37SkworcGrzegorzMPOLM301987Siemianowice ŚląskieCoJaBiegne TeamZapłacono
38SzponderArturMPOLM301985RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
39PietrasMagdalenaKPOLK401977CzęstochowaBiegam Bo Lubię Częstochowa
40GęsiakArkadiuszMPOLM301984WieluńWieluń BiegaZapłacono
41GajewskiKonradMPOLM301989RadomskoAktywni KamieńskL
42KorumbelArturMPOLM401971PrzybynówGrupa Jura'PLM
43Miśta-DorobiszSylwiaKPOLK401970MyszkówMyszków Biega
44FajerMarekMPOLM60+1959MyszkówL
45AdamowskiAndrzejMPOLM201995Piasek95112111238M
46AntosiakAnnaKPOLK301980BełchatówKB Spartakus BełchatówM
47Stasiak-BetlejewskaRenataKPOLK401976CzęstochowaROZBIEGANI z PCz
48StanuchiewiczOskarMPOLM401977Częstochowa
49SękiewiczKrzysztofMPOLM501964CzęstochowaBiegam Bo Lubię CzęstochowaZapłacono
50SłodkowskiMarekMPOLM401977Staniszcze WielkieMafia Team LubliniecZapłacono
51StępniewskiPawełMPOLM301989CzęstochowaJest Lepiej Run Team
52TomaszewskiDariuszMPOLM401978Dąbrowa Górnicza
53SobczykGrzesiuMPOLM301983WieluńWieluń BiegaZapłacono
54NowakDariuszMPOLM401976PajęcznoKlub Biegacza Warta
55MaślankiewiczBartłomiejMPOLM201993Żarkiślęzak team
56MordalskiIreneuszMPOLM40, MBC1970TrębaczewKlub Biegacza WartaL
57PostrachBogusławMPOLM501965CzęstochowaZabiegani Częstochowa
58PytlarczykPiotrMPOLM401972PajęcznoKlub Biegacza Warta
59DudekSylwesterMPOLM501963Rudniklkb.runik
60KarasinskiMichałMPOLM201999Rudnik1999
61StepniewskiNorberMPOLM401975Rudniklkb.runik
62LepiarzSylwesterMPOLM201994Rudnik1994
63Wernikowicz-WronaJlonaKPOLK401978Rudniklkb.rudnik
64JastalPiotrMPOLM201994Rudnik1994
65OlszewskiJakubMPOLM301983PoczesnaMafia Team LubliniecZapłacono
66WielochAndrzejMPOLM501965ParzymiechyZRYW PARZYMIECHY
67KowalikDorotaKPOLK401978Rędziny
68BukalskiJózefMPOLM501960StarokrzepiceZRYW PARZYMIECHY
69WarcholikMarekMPOLM401979Katowice
70ModlińskiMarcinMPOLM401978PajęcznoKlub Biegacza WartaM
71StillerKarolMPOLM30, MGO1984KusiętaKABEX Podkowa JanówZapłacono
72NowakMarcinMPOLM301986ŻarkiPositive ENERGY
73SurowaniecKatarzynaKPOLK201990CzęstochowaForma Fitness Klub Częstochowa
74KudlinskiLeszekMPOLM301989Ciasna
75JeskeDominikMPOLM301981RadomskoRUNdomskoZapłacono
76KuźbińśkiWojciechMPOLM201993PątnówWieluń BiegaZapłacono
77SękiewiczElżbietaKPOLK50+1962CzęstochowaBiegam Bo Lubię CzęstochowaZapłacono
78SzymczykTomaszMPOLM301982Częstochowa
79ZielińskiTomaszMPOLM401974KarlinTetrycy SchrodingeraZapłacono
80PrzygodaJacekMPOLM301988Waleńczów
81MałachowskiMariuszMPOLM401977RadomskoRundomsko
82KiwackiMarcinMPOLM401975OlsztynM
83MalickiGrzegorzMPOLM401970Nowy KazanówSCYZORYKZapłacono
84ŁuczakMichałMPOLM301981Częstochowa
85ZielińskiFilipMPOLM162001KarlinPT BullsZapłacono
86RadziejowskiBogusławMPOLM501960CzęstochowaBiegam Bo Lubię Częstochowa
87JaniaPrzemysławMPOLM301987CzęstochowaXL
88GłowackaKarolinaKPOLK301983Częstochowa
89BryłaJarosławMPOLM301989Lubliniec1989
90JuszczakMichałMPOLM301986Rudniki
91PieniowskaKarolinaKPOLK301987Świętochłowice
92RozmusMarzenaKPOLK401974Bojszowy NoweŚwierczyniec Running
93SzewczykowskiAdrianMPOLM301985Częstochowa1985Zapłacono
94KaczmarczykArturMPOLM301984PawonkówMafia Team Lubliniec / Lentex TeamZapłacono
95SikoraEwaKPOLK301981CzatachowaZapłacono
96NowakRomanMPOLM501968Świętochłowice
97MachońMarianMPOLM60+1953Piotrków TrybunalskiWKB Meta LubliniecZapłacono
98BuczyńskiAdamMPOLM401975KrakówNon Stop Trail
99SuślikRobertMPOLM401976Częstochowa
100KleczPrzemysławMPOLM201992Częstochowa
Strona 1 z 3