maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S3 Grupa Biegowa start 11:10Wolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
2SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS Legnica LZapłacono
3KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators Wałbrzych MZapłacono
4WilczewskiŁukaszMPOLM301984Kąty Wrocławskie1 BAT KWR MZapłacono
5WawrzyniakDawidMPOLM401973Wrocław1 BAT KWR LZapłacono
6TrzeciakAdrianMPOLM301983Myśliszów MZapłacono
7BizanTomaszMPOLM30, KM1981Kłodzko M
8WoźniakKrzysztofMPOLM301983TrzebnicaDZIKI LOTNICTWA XLZapłacono
9PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHA Grupa Treningowa M
10SzaradowskiMarcinMPOLM401975SwidnicaOrły Jezusa M
11TurkiewiczDawidMPOLM301987WoliborzWolibórz w biegu L
12KorzakPiotrMPOLM301983Brzeg DolnyFitnessacja Brzeg dolny XL
13KorzakEwaKPOLK301983Brzeg DolnyFitnessacja Brzeg dolny L
14RespondekDariuszMPOLM401974Wrocław LZapłacono
15ZiółkowskiŁukaszMPOLM401979Jelcz-LaskowiceCrossCamp Oława LZapłacono
16ReczuchPatrycjaKPOLK301987WrocławDYWIZJON 102SZapłacono
17ToczekMartaKPOLK301987WrocławDYWIZJON 102SZapłacono
18NitaKatarzynaKPOLK401979BielawaLiwLewant MZapłacono
19WardenckaKamilaKPOLK16-201994BielawaLiwLewant MZapłacono
20PićPiotrMPOLM16-201991BielawaLiwLewant LZapłacono
21KotasekKatarzynaKPOLK401977BielawaLiwLewant MZapłacono
22FlisowskiPiotrMPOLM401976BielawaLiwLewant MZapłacono
23KulikMonikaKPOLK401973BielawaLiwLewant MZapłacono
24OlkowiczWioletaKPOLK401977BielawaLiwLewant MZapłacono
25JaworskiGrzegorzMPOLM301982BielawaLiwLewant LZapłacono
26KierskiAdamMPOLM401973BielawaLiwLewant LZapłacono
27HołystMarcinMPOLM301982MysłakówMAX.X TeamZapłacono
28BanderaGrzegorzMPOLM30, KM1987BielawaBielawska Akademia Biegania LZapłacono
29DębickiŁukaszMPOLM301985Oborniki Śląskie MZapłacono
30DębickaAleksandraKPOLK301987Jelenia Góra MZapłacono
31KickaKatarzynaKPOLK16-201993WałbrzychSZapłacono
32FigasJarosławMPOLM301980Wałbrzych LZapłacono
33NowakMagdalenaKPOLK301987Wojcieszyce MZapłacono
34ChmielarczykMilenaKPOLK301988DzierżoniówPiękni i zdrowiS
35GórskiRafałMPOLM16-201993DzierżoniówPiękni i zdrowi L
36TraczNataliaKPOLK16-201996ŚwidnicaPiękni i zdrowiS
37PłócienniczakKrystianMPOLM301989DzierżoniówPiękni i zdrowi L
38WoźnyPaulinaKPOLK16-201991DzierżoniówPiękni i zdrowi
39KopelkoGrzegorzMPOLM16-201991DzierżoniówPiękni i zdrowi
40CzekańskaNataliaKPOLK16-202002DzierżoniówPiękni i zdrowi
41MarkowskiPiotrMPOLM301984WałbrzychBRAKZapłacono
42GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaFENIKS LegnicaBRAK
43GołąbMarcinMPOLM301981ŚwidnicaMAX.X TeamBRAKZapłacono
44KomanieckaJustynaKPOLK301983ŚwidnicaMAX.X TeamBRAK
45WieliczkoAndrzej ZdzichMPOLM301986ŚwidnicaMAX.X TeamBRAK
46BęcOlgaKPOLK301988ŚwidnicaMAX.X TeamBRAK
47JarczakArkadiuszMPOLM301984OstrzeszowOstrzeszówBRAKZapłacono
48JarczakMichałMPOLM16-201996OstrzeszowOstrzeszówBRAKZapłacono
49GimerGrzegorzMPOLM301984OstrzeszówOstrzeszówBRAKZapłacono
50GoldaMichałMPOLM301982Miłoszyce LKB Harcownik Jelcz-Laskowice