maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com

Kategorie:
- S1 Grupa Pucharowa start 11:00Wolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KurekKrzysztofMPOLM50-60+1969MiłkowiceJKB Miłkowice MZapłacono
2TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998Pieszyce L
3LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUNATTACK / OLAWS Złotoryja MZapłacono
4PiłatMichałMPOLM40, KM1978Bolesławiec MZapłacono
5AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUNATTACK / OLAWS Złotoryja M
6LiszewskiDamianMPOLM30, KM1982WrocławWkb Meta lubliniec XXl
7MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakalBezFormy M
8ŁosińskiKrzysiekMPOLM30, KM1986WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH XL
9KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988Dzierżoniów MZapłacono
10BabiichukIhorMPOLM16-201994Twardogóra L
11WoźniakKrzysztofMPOLM301983Oborniki ŚląskieDZIKI LOTNICTWA XLZapłacono
12GierwatowskiTomaszMPOLM401975MilikowiceDZIKI LOTNICTWA XLZapłacono
13KuszpitRadosławMPOLM301980TomkowaDZIKI LOTNICTWASZapłacono
14KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995Dzierżoniów MZapłacono
15CharówIzabelaKPOLK16-201994WitkówS
16MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRD MZapłacono
17IskraVasylMPOLM16-201993Jelcz-LaskowiceS
18Kapucka-MatusikAnetaKPOLK16-201991Jelenia GóraWRDS
19ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH LZapłacono
20KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCH M
21ZgrajaMartynaKPOLK16-201990Kąty WrocławskieS
22ChamerskiKamilMPOLM16-201992WrocławDZIKI LOTNICTWA XLZapłacono
23MichułkaRobertMPOLM30, KM1983Strzelin MZapłacono
24StrzechaJacekMPOLM30, KM1989WałbrzychSĄ WOLNIEJSI LZapłacono
25CymermanAgataKPOLK16-20, KM1993Kąty WrocławskieWATAHA MZapłacono
26JóźwiakTadeuszMPOLM30, KM1980WadowiceAuuuuu LZapłacono
27ŁykoMartaKPOLK301982WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH MZapłacono
28SikoraAdamMPOLM16-20, KM1992MieroszówMAD RUNNERS WAŁBRZYCH MZapłacono
29SzczepańskiGrzegorzMPOLM301986WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
30DwojakSaraKPOLK16-201993WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
31PiaskowskiMichałMPOLM301988WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH XL
32DargaczDominikMPOLM16-201997WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH XLZapłacono
33BalakMagdalenaKPOLK301989LasocinPanie Przodem MZapłacono
34RadziemskaKlaudiaKPOLK301989RościszówPanie Przodem MZapłacono
35MotykaMateuszaMPOLM16-20, KM1992Niemcza MZapłacono