maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

V Wzgórzowa Trzynastka

V Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 20 października 2018
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AntoniewiczGrzegorzMPOL13KM1985OpoleRajsport Active/10 Opolska Brygada Logistyczna
2BiałasStanisławMPOL13KM1956Lewin BrzeskiLewin BiegaZapłacono
3BłażewskiGrzegorzMPOL13KM1971KluczborkZORGINICIZapłacono
4BorysowskiDanielMPOL13KM1984OpoleZapłacono
5BrojDariuszMPOL13KM, MGP1985ŹliniceGluematic Polska
6BrojMichałMPOL13KM1987Opole
7BrojNataliaKPOL13MIL, MGP1987ŹliniceOPOLE biegaZapłacono
8ChudalaMonikaKPOL13KM, MGP1994BoguszyceZapłacono
9ChudallaSylwiaKPOL13KM, MGP, NNW1988Złotniki
10CieślikMichałMPOL13KM1978Opole
11CzocharaMartaKPOL13KM1975OpoleamatorZapłacono
12CzocharaRobertMPOL13KM1976OpoleamatorZapłacono
13DąbrowskaNataliaKPOL13KM1987OpoleZapłacono
14DąbrowskiIreneuszMPOL13KM1970OpoleZapłacono
15DominiakDariuszMPOL13KM1968ChrząstowiceamatorZapłacono
16DoraMirosławMPOL13KM, NNW1977OpoleOdra Opole
17DudekAlfredMPOL13KM1956Opole
18DudekMartaKPOL13KM1985WieluńZapłacono
19FalkenbergLudwikMPOL13MIL1976Krapkowice
20FikusAndrzejMPOL13KM, MGP1981ChrzowiceZapłacono
21FornalczykMonikaKPOL13KM1975NysaZapłacono
22GaczkowskiAdamMPOL13KM1991Opoleparkrun Opole - cosobotnie, bezpłatne biegi na 5 km
23GładyszRomanMPOL13KM, NNW1979OpoleZapłacono
24GłąbMichałMPOL13KM1986Kędzierzyn-Koźle10 Opolska Brygada LogistycznaZapłacono
25GromekMichałMPOL13KM1990Kocierz MoszczanickiKM PSP BIELSKO-BIAŁAZapłacono
26GrundMarekMPOL13KM1989StrzebińMafia Team Lubliniec
27GryczkaTomaszMPOL13KM, NNW1982Opole
28GrzegorczynMagdalenaKPOL13KM1981Opole
29GrzembaWojciechMPOL13KM1991Lasowica WielkieZapłacono
30GrzywnaGrzegorzMPOL13KM1992LublniecWkb Meta Lubliniec
31HermanBernardMPOL13KM, MGP1967Ligota PrószkowskaZapłacono
32HrycajMarcinMPOL13KM1977OpoleOdra OpoleZapłacono
33IwanickaAlinaKPOL13KM1980KietrzKS "GRYF" KIETRZ
34JagielaJoannaKPOL13KM1981OpoleKubuś TeamZapłacono
35JagielaRafałMPOL13KM1982OpoleKubuś TeamZapłacono
36JagielskaMagdalenaKPOL13MIL1980KłobuckNGB Kłobuck
37JankowskiDariuszMPOL13KM1971OpoleZapłacono
38JankówKrzysztofMPOL13KM1978OpoleZapłacono
39JasińskiMirosławMPOL13KM1981OpoleZapłacono
40KaczmarekMichałMPOL13KM1984KrapkowiceamatorZapłacono
41KaźmierczykRomanMPOL13KM1973KrapkowiceAMATORZapłacono
42KlabisMirosławMPOL13KM1975Opole10 Opolska Brygada LogistycznaZapłacono
43KluskaMateuszMPOL13KM1995OpoleZapłacono
44KocandaAlinaKPOL13KM, MGP1986PrószkówRAJSPORT
45KochanowskiRafałMPOL13KM1976OpoleDębowa Team
46KołodziejMarekMPOL13KM1971OpoleZapłacono
47KondratowiczPiotrMPOL13KM1987Opoleamator
48KoralewskaEdytaKPOL13KM1975PrudnikZapłacono
49KordyacznyKrzysztofMPOL13KM1953Pawłowiczkiamator
50KotelukPawełMPOL13KM1985Łambinowice, Pow. NyskiTRT TUŁOWICEZapłacono
51KowalczykMichałMPOL13KM1985WrocławZapłacono
52KowalkowskiPrzemysławMPOL13KM1980OpoleZapłacono
53KowohlAdrianMPOL13KM1973KrapkowiceZapłacono
54KrawczykKatarzynaKPOL13MIL, MGP1990GórkiamatorZapłacono
55KrogulecAlinaKPOL13KM1979OpoleZapłacono
56KrólickiTomaszMPOL13KM1995OpoleAZS Umed Wroc
57KrysiewiczMarcinMPOL13MIL1980OpoleRun-logZapłacono
58KrzemińskaAleksandraKPOL13MIL1981OpolePOLDEK TEAMZapłacono
59KrzemińskiJacekMPOL13MIL1981OpolePOLDEK TEAMZapłacono
60KrzywokulskiKrzysztofMPOL13KM1971KluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
61KubickiMariuszMPOL13KM1976KluczborkKluczborska Grupa Biegowa
62KukuczkaWiolettaKPOL13KM1972KluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
63KulikMateuszMPOL13KM1994Domecko
64KuśIwonaKPOL13KM1984OpoleZapłacono
65KuźnikRobertMPOL13KM1982OpoleMorsy Opole
66KwiatekJacekMPOL13KM1970Opole
67LebichMonikaKPOL13KM1997ŁubnianyZapłacono
68LenskiMarcinMPOL13KM, MGP1970PrószkówZapłacono
69LenskiPatrykMPOL13KM, MGP2000PrószkówAZS KU Politechniki OpolskiejZapłacono
70LubochKrzysztofMPOL13MIL1978SzydłówTeam Dobeerman
71Ludwig-ChłądAnetaKPOL13KM1976OpoleEurovent Athletics Opole (Przywory)Zapłacono
72ŁukaszyńskiMarekMPOL13KM1993OpoleIzerska Grupa BiegowaZapłacono
73MachuraKrzysztofMPOL13KM, NNW1982Chróścina Opolska
74MalongAleksanderMPOL13KM1967KluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
75MałekKamilMPOL13KM1991OpoleZapłacono
76MałkowskiBogdanMPOL13KM1968MurówSPARTANIE DZIECIOMZapłacono
77MarczykGrzegorzMPOL13KM1974OpoleZapłacono
78MarkiewiczWiesławMPOL13KM1957KalyGmina Murów wZapłacono
79MartyniakGrzegorzMPOL13KM1977KrapkowiceamatorZapłacono
80MatejaŁukaszMPOL13KM1994Łąki KozielskieHulekiZapłacono
81MazurAndrzejMPOL13KM1965KluczborkTT KOMURA
82MazurekRomanMPOL13KM1978MurówZapłacono
83MazurkiewiczBarbaraKPOL13KM, NNW1974OpoleZapłacono
84Michala-IwaniecMagdalenaKPOL13KM1982OpoleZapłacono
85MichalewskiPawelMPOL13KM1986OpoleZapłacono
86MichalikGrzegorzMPOL13KM1980KrapkowiceZapłacono
87MielczarekGrzegorzMPOL13MIL1967Opole
88MilczarekRomanMPOL13KM1979Rogów OpolskiZapłacono
89MilińskaLiliannaKPOL13KM1981Niemodlinamator
90MrugałaMonikaKPOL13KM1974Węgry K. OpolaPlotserwis Team Opole
91NadbrzeżnyJanMPOL13KM, NNW1946MalniaGogolin BiegaZapłacono
92NiziołekEwaKPOL13KM1974Niemodlin
93NiziołekJacekMPOL13KM1971Niemodlin
94NowakMarcinMPOL13MIL, NNW1983OzimekTim jest TimZapłacono
95OgonowskiEdwardMPOL13KM1949OpoleŻólwik OpoleZapłacono
96OliwaPiotrMPOL13KM1984OpoleZapłacono
97OpolskiMateuszMPOL13KM1991Prądy
98OżógGrzegorzMPOL13KM, NNW1984Opole
99PałacAndrzejMPOL13KM1976OpoleZapłacono
100PerkaTomekMPOL13KM, MGP1969PrószkówRAJSPORT
Strona 1 z 2