maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1DziałkowskiAdamMPOL10KM, M31976OrnontowiceLZapłacono
2KurpasAdamMPOL10KM, M2, MO1986OrzeszeXLZapłacono
3MiszkaAdamMPOL10KM, M41968KatowiceMZapłacono
4RostAdamMPOL5KM1974ŚwiętochłowiceXLZapłacono
5WilszAdamMPOL10KM, M31971PaniówkiFIS-SST TEAMSZapłacono
6ZabrzewskiAdamMPOL10KM, M21979GliwiceXLZapłacono
7ZemłaAdamMPOL5KM1990GliwiceMZapłacono
8WrzecionkowskiAdrianMPOL10KM, M21983TychyLake Runners-TGBLZapłacono
9JędrzejczakAgataKPOL5KM1995MikołówSZapłacono
10KocurAgataKPOL10KM, K11993Mikołów BujakówSZapłacono
11KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MO1987OrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
12LipusAgataKPOL10KM, K21988Czerwionka LeszczynyS
13Adamiec-TrutwinAgnieszkaKPOL5KM1986ChorzówKlub Aktywnych RodzinL
14Cempulik-ŁakomskaAgnieszkaKPOLNW1973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
15DudekAgnieszkaKPOL5KM1983RybnikZespół Rzeczoznawców MajątkowychSZapłacono
16KaniaAgnieszkaKPOLNW1977Łaziska GórneMZapłacono
17KwiatekAgnieszkaKPOL10KM, K1, MO1990OrzeszeSZapłacono
18LaskowskaAgnieszkaKPOL5KM1991BędzinZapłacono
19NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K21981GliwiceMZapłacono
20NowokAgnieszkaKPOL10KM, K21981Ruda ŚląskaM
21PiwowarAgnieszkaKPOL10KM, K21985KnurówAgnieszkaSZapłacono
22PrzybylakAgnieszkaKPOL5KM1979MyszkowiceM
23OrlikowskaAldonaKPOL10KM, K11990GliwiceSZapłacono
24SędzikAleksanderMPOL10KM, M41968BytomLZapłacono
25BednarskaAleksandraKPOL10KM, K31973GliwiceMZapłacono
26DrażykAleksandraKPOL5KM1996OrzeszeSZapłacono
27KochanekAleksandraKPOL10KM, K31972GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
28MaksimowiczAleksandraKPOLW1997MikołówTur BorówkaS
29MandryszAleksandraKPOLNW1977LyskiMZapłacono
30PietrzykAleksandraKPOL5KM1976TychyLake Runners-TGBLZapłacono
31TaisnerAleksandraKPOLNW1979Ruda ŚląskaEkipa na KijachMZapłacono
32KostAlicjaKPOL10KM, K21985ŚwierczyniecSZapłacono
33AlkerAndrzejMPOL5KM1988GliwiceMZapłacono
34BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeLZapłacono
35DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M41968RybnikM
36DoboszAndrzejMPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
37DrażykAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeXLZapłacono
38DziedzicAndrzejMPOL10KM, M31974ŻoryM
39JerzykAndrzejMPOL10KM, M21981GliwiceLZapłacono
40KamelaAndrzejMPOL10KM, M11991NierodzimBiegam bo biegamL
41KarplewiczAndrzejMPOLNW1961Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
42KubicaAndrzejMPOL10KM, M31973Łaziska GórneKRAFTCONTROL TeamMZapłacono
43LerchAndrzejMPOL5KM1992Jastrzębie-ZdrójNOCNYSZapłacono
44TurskiAndrzejMPOL10KM, M21982GliwiceGliwiceMZapłacono
45WesołyAndrzejMPOL10KM, M31971GliwiceLZapłacono
46WrzesińskiAndrzejMPOL10KM, M41961TychySTS Biegaton Mikołów - Kia EtransSZapłacono
47ZaczykAndrzejMPOL10KM, M21979PaniówkiMZapłacono
48GaliszAndżelikaKPOL5KM1995SuszecSZapłacono
49AdamusAnetaKPOLNW2016ChorzówEkipa na KijachSZapłacono
50KaliszAnetaKPOL10KM, K31976BytomLZapłacono
51LewandowskaAnetaKPOL10KM, K1, MO1991OrzeszeGOL-DENT TEAMZapłacono
52MajorowskaAnetaKPOL5KM1991ŻoryA.M. Rehabilitacja - ŻorySZapłacono
53MikaAnetaKPOL5KM1974RydułtowyS
54MarszałekAngelikaKPOLNW1989ZabrzeWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEMZapłacono
55SikoraAniaKPOL10KM, K11989KnurówLZapłacono
56BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńTauronTeamMZapłacono
57BiskupAnnaKPOL10KM, K31977OrnontowiceS
58DudkiewiczAnnaKPOL10KM, K21981KatowiceEko-Okna RunnersMZapłacono
59GogolinAnnaKPOL5KM1979ZabrzeParkrun KatowiceS
60KałużnaAnnaKPOLNW2017SosnowiecXLZapłacono
61KordonAnnaKPOLNW1986Łaziska GorneMZapłacono
62MizgalskaAnnaKPOL5KM1982OrzeszeMZapłacono
63PykaAnnaKPOL5KM1981MikołówProService Racing TeamSZapłacono
64StarostkaAnnaKPOLNW1973Ruda ŚląskaGryfne FrelkiXLZapłacono
65StawarczykAnnaKPOL5KM2012RybnikCPJ TEAMSZapłacono
66ŚwierkotAnnaKPOL5KM1990MikołówMZapłacono
67WiencekAnnaKPOL5KM1992SuszecLet's go SuszecM
68WłodarzAnnaKPOLNW1976PaniówkiXL
69Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KM1972MikołowBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
70BaranowiczArkadiuszMPOL10KM, M31969Ruda ŚląskaADS MasnaLZapłacono
71KaczmarzykArkadiuszMPOL5KM1983GliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
72KowolArkadiuszMPOL10KM, M21979Wodzisław Śl.L
73BednarekArturMPOL10KM, M11999CzerwionkaLZapłacono
74ChmielewskiArturMPOL10KM, M31974TychyTeam PapryL
75GałaszekArturMPOL10KM, M21980Łaziska GórneM
76StępniewskiArturMPOL10KM, M11989TychyTGB Lake Runners/Magna Formpol Running TeamM
77SradomskaBarbaraKPOL10KM, K31972ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
78ZadoraBarbaraKPOL5KM1984OrzeszeSZapłacono
79ŁyżwińskiBartoszMPOL5KM1989RybnikDJM usługi brukarskieL
80SmyczekBartoszMPOL10KM, M21987RybnikWaleczne SerceXLZapłacono
81GębołyśBeataKPOL5KM1973BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
82JarominBeataKPOL5KM2018KatowiceXLZapłacono
83KuczeraBeataKPOLNW1984RybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemMZapłacono
84MendelBeataKPOL5KM1975OrzeszeSTUDIO FITNESS MIKOŁÓWS
85LnianyBeniaminMPOL10KM, M31975Ruda Śląskapobiega(l)nianyMZapłacono
86WojniuszBeniaminMPOL10KM, M31977TychyPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYXLZapłacono
87MrowiecBernardMPOL10KM, M41966TworkówL
88CyrusBogdanMPOLNW1970StrzebińSilesia Nordic TeamM
89JasnochBogumiłaKPOL10KM, K41958MikołówXLZapłacono
90KozłowskaBożenaKPOL5KM1976ŚwiętochłowiceLZapłacono
91SłupikBożenaKPOL5KM1973OrzeszeSZapłacono
92AdamusCzesławMPOLNW1975ChorzówEkipa na KijachLZapłacono
93BińkowskiCzesławMPOL10KM, M41960OrzeszeLZapłacono
94SzubaCzesławMPOL10KM, M41961RybnikL
95DziadoszDagmaraKPOL5KM1988TychySurvival KlanLZapłacono
96MalaraDaliaKPOL5KM1989ZabrzeSZapłacono
97BiernotDamianMPOL5KM1980StanowiceSZapłacono
98DreszerDamianMPOL5KM1986OrzeszeZapłacono
99KomrausDamianMPOL5KM1981PszczynaWILD RUNNERS CLUBXLZapłacono
100KopaczkaDamianMPOL5KM2002JanowiceXLZapłacono
Strona 1 z 6