maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III Jura Run

III Jura Run
Miejsce i data imprezy: Krasiejów przed Parkiem Nauki i Ewolucji Człowieka, 09 września 2018
Organizator: Stowarzyszenie Delta z siedzibą w Ostrowcu Św.
Koordynator:
Jolanta Labus tel. +48 797 028 484
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KawońAndrzejMPOLM60Namysłów
2TeperZdzisławMPOLSosnowiec
3WręczyckiŁukaszMPOLLubliniec5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry
4GruszeckaAgnieszkaKPOLBrzeg
5MazurTomaszMPOLZabardowiceZorza Zabardowice
6StrycharzKatarzynaKPOLOławaAdrian Danilewicz Group
7NowickiPawełMPOLKluczborkZapłacono
8SzoberGrzegorzMPOLStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
9HarynekRobertMPOLKrapkowiceZapłacono
10PośledniaTeresaKPOLOpole
11UlfikŁukaszMPOLStrzelce OpolskieRATOWNIK MEDYCZNY
12PiksaAgataKPOLZawadzkie
13BarasińskaAleksandraKPOLOzimek
14DragonMirosławMPOLTarnowskie Góry
15MalcherekAnnaKPOLStrzelce OpolskieZapłacono
16KotarskiMarcinMPOLKrzepiceKB Florian Zajączki Drugie, Krzepice
17KłosWojciechMPOLOpoleFizjoFits Team
18GratkowskiPawełMPOLOpoleZapłacono
19JacekDawidMPOLLeśnica
20RybakRadosławMPOLOpole
21ProkopczykJarosławMPOLOpole
22Płatkowska-ProkopczykLauraKPOLOpole
23MalachAgnieszkaKPOLStrzelce OpolskieKurła kaj ta meta?!
24KaźmierczakMarcinMPOLLubliniecKurła kaj ta meta?!
25MakowskiDawidMPOLOpole
26SołtysRobertMPOLOpoleBrakZapłacono
27BłażewskiMarekMPOLJemielnicaGmina Jemielnica
28BłaszczykSebastianMPOLM18ZawadzkieKurła kaj ta meta?!
29CymbałaMarcinMPOLOpole
30MakiolaGrzegorzMPOLOpoleBrak
31HoczekAgnieszkaKPOLPrzysiecz
32WysoczańskiAndrzejMPOLOpoleBrak
33JagiełłoJarekMPOLOpole
34KuziemskaKatarzynaKPOLBrzeg
35PikosPatrykMPOLPolska Nowa WieśZapłacono
36NowakKatarzynaKPOLLigota Tułowicka
37KordzińskiKazimierzMPOLM60LubliniecMafia Team Lubliniec
38WalkowiakArturMPOLZawadzkieMafia Team Lubliniec
39DąbrowskaNataliaKPOLOpoleBrak
40KaczmarczykSebastianMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
41CzyrniaAndrzejMPOLTurawaZapłacono
42RudekŁukaszMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
43KciukMaciejMPOLOpoleKULSON SQUATERSZapłacono
44KlucowiczMichałMPOLNamysłówBrak
45DrozdPrzemysławMPOLOpoleRajsport Active
46KorczyńskiTomaszMPOLŚwiętochłowiceKULSON SQUATERS
47MacochZbigniewMPOLM60KrzepiceBrak
48SokołowskaBarbaraKPOLNamysłów
49KubickiMariuszMPOLKluczborkKluczborska Grupa Biegowa
50ŁuczakMarekMPOLOpole
51PaszkiewiczMichałMPOLZawadzkie
52NowickaAgnieszkaKPOLKluczborkZapłacono
53WąsowiczMagdalenaKPOLOpoleHusaria Race TeamZapłacono
54KarpińskaKatarzynaKPOLWierzchy
55StanekŁukaszMPOLPrusakPterodaktyl TeamZapłacono
56StefańśkiMateuszMPOLOpoleBasen NWK