maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe - Bieg Wróżek i Elfów

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 27 maja 2018
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleRozm.Pł.
11001AdamczykAleksandraKPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
21002AdamczykAlicjaKPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
31003BałdaAleksanderMPOL2013HipolitówRozpędzone Leniwce4Zapłacono
41004BąkWiktoriaKPOL2014Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
51005BiałonogaMarikaKPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Niepubliczne Klub Malucha4Zapłacono
61006BoguszSzymonMPOL2014Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
71007ButaAleksanderMPOL2011Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki "0"8Zapłacono
81008ChłopikDominikaKPOL2013Mińsk MazowieckiWalhalla FC4Zapłacono
91009ChłopikMaksymilianMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Malinka8Zapłacono
101010ChwesiukStanisławMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
111011CzyżowskaWiktoriaKPOL2012Huta MińskaRaceFighter8Zapłacono
121012DurysPawełMPOL2011GarwolinPrzedszkole Juniorek12Zapłacono
131013DzięcielskiWojciechMPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
141014GajownikAleksanderMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
151015GrotAlicjaKPOL2011WarszawaSP nr 2738Zapłacono
161016GrotPatrykMPOL2014WarszawaPrzedszkole nr 2724Zapłacono
171017JagiełłoZofiaKPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Nasza Akademia4Zapłacono
181018KalinowskaElizaKPOL2014WarszawaPrzedszkole Akwarelka Nr 2508Zapłacono
191019KąkolAleksandraKPOL2014KarolinaPrzedszkole Niepubliczne Klub Malucha4Zapłacono
201020KorytkoFabianMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
211021KościeszaPiotrMPOL2012TargówkaPrzedszkole Akwarelka4Zapłacono
221022KotAlicjaKPOL2012Wólka MińskaPrzedszkole Miejskie nr.5 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
231023KowalczykAleksanderMPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Domowe4Zapłacono
241024KowalczykKrzysztofMPOL2011Mińsk MazowieckiPrzedszkole Domowe8Zapłacono
251025KowalczykMagdalenaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Domowe4Zapłacono
261026KowalikBłażejMPOL2011Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki "0"4Zapłacono
271027KowalskiKacperMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Michałek4Zapłacono
281028KrólIgorMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 2 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
291029KujdaFranciszekMPOL2012Kałuszyn8Zapłacono
301030KulikNinaKPOL2011SiedlceMiejskie Przedszkole nr 9 w Siedlcach12Zapłacono
311031KuźniarskaJuliannaKPOL2011Warszawa8Zapłacono
321032LemanowiczSzymonMPOL2013Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
331033LusińskiOlgierdMPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
341034ŁobodowskaGabrielaKPOL2013Siennica4Zapłacono
351035MadejLauraKPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
361036MalinowskiAleksanderMPOL2011Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
371037MalinowskiMichałMPOL2013Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
381038MalkaAlicjaKPOLMKDR2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Mini-Raj4Zapłacono
391039MallachZuzannaKPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
401040MiłobógJuliaKPOL2013MaliszewPrzedszkole Michałek4Zapłacono
411041NiewińskiIgorMPOL2013Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni / Przedszkole Michałek4Zapłacono
421042PietrzkiewiczStanisławMPOL2012Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
431043PolitowskiDanielMPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr.24Zapłacono
441044RodzikKubuśMPOL2013CegłówPrzedszkole Niepubliczne Kraina Bajek4Zapłacono
451045RokickaKingaKPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
461046SitarskaAnnaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
471047SkibaWojciechMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
481048SoszyńskiFilipMPOL2011Stara Wieś4Zapłacono
491049StachowiczMariaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Niepubliczne Klub Malucha8Zapłacono
501050StankiewiczBartoszMPOL2012AleksandrówPrzedszkole Jakubów4Zapłacono
511051SygaBartoszMPOL2011Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjanska Szkoła Podstawowa w Minsku Mazowieckim4Zapłacono
521052SzabatAnnaKPOL2011GliniakPubliczna Salezjanska Szkoła Podstawowa8Zapłacono
531053ŚciechowskaJuliaKPOL2011Mińsk MazowieckiPrzedszkole Malinka8Zapłacono
541054ŚliwińskaKseniaKPOL2011Mińsk MazowieckiPrzedszkole Świat Odkrywców4Zapłacono
551055ŚwinarskaPatrycjaKPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Niepubliczne Klub Malucha4Zapłacono
561056WiśniewskaEwaKPOL2014Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
571057WiśniewskiTomaszMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
581058WitekEwaKPOL2011Mińsk MazowieckiSP Stojadła8Zapłacono
591059WitekPiotrMPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Stojadła4Zapłacono
601060WitosHannaKPOL2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
611061WitosJanMPOL2012Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
621062WójcikJoannaKPOL2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr.5 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
631063WójcikKacperMPOL2014Mińsk MazowieckiAUKW Team4Zapłacono
641064ZawadaKubaMPOL2011PruszkówPrzedszkole nr.9 pruszków4Zapłacono