maratonypolskiewikosszmianyzmiany

IV Bieg Kresowy - 10 km

Miejsce i data imprezy: Bystrzyca k.Oławy, 12 maja 2018
Organizator: Stowarzyszenie Wsparcia Pokolenia

PARTNERZY:
Nadleśnictwo Oława zs. w Bystrzycy. ul. Lipowa 8, 55-200 Oława,
Gmina Oława pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława,
Stowarzyszenie Moja Bystrzyca,
Zespół Szkół w Bystrzycy,
OSP Bystrzyca.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1CybulskiMariuszMPOL10KM, M40Jelcz-Laskowice / BierutówBiegaj z Mańkiem @biegajzmankiemM
2MatuszekŁukaszMPOL10KM, M20OławaM
3DrozdMariaKPOLNWKruszyna44Nordic Walking KruszynaXL
4GulaIwonaKPOL10KM, K50SkarbimierzL
5WaluśkiewiczArturMPOL10KM, M50WrocławEkopolinMZapłacono
6MazurTomaszMPOL10KM, M30ZabardowiceZorza ZabardowiceL
7KoprowskiTomaszMPOLNWOławaNordikiXL
8KawońAndrzejMPOL10KM, M60NamysłówL
9MasłoAndrzejMPOL10KM, M40BystrzycaL
10SzczerbaAleksandraKPOL10KM, K20, MBJBystrzycaXLZapłacono
11RomanArkadiuszMPOL10KM, M30, MBJBystrzycaL
12CzuchwickiMarekMPOL10KM, M40WrocławMZapłacono
13StępieńMateuszMPOL10KM, M20, MBJBystrzycaLZapłacono
14HołyńskiGrzegorzMPOLNWWrocławXL
15JewusiakRobertMPOL10KM, M40, MBJBystrzycaM
16KorfTomaszMPOL10KM, M30BrzegLZapłacono
17KaluschaArletaKPOLNWMirkowM
18ChorzępaMarcinMPOL10KM, M30Jelcz-LaskowiceL
19RożniatowskaMałgorzataKPOL10KM, K20, MBJBystrzycaolawa24.plSZapłacono
20NiewodniczańskiTomaszMPOLNW, MBJJanikówniezrzeszonyM
21HutniczakPiotrMPOL10KM, M30Stary GórnikL
22HutniczakEwaKPOL10KM, K30StarygórnikM
23BatógJózefinaKPOL10KM, K40OławaS
24LechowskiJanMPOL10KM, M60Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICELZapłacono
25WłodekWojciechMPOL10KM, M20, MBJBystrzyca OławskaL
26GrabowskiDariuszMPOL10KM, M40WrocławBiegamy we WrocławiuXL
27KołtowskaKlaudiaKPOL10KM, K20WójciceS
28GrebowiczAndrzejMPOL10KM, M40, MBJJanikówKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
29LandwójtowiczSebastianMPOL10KM, M40MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMZapłacono
30GrębowiczAndrzejMPOL10KM, M40, MBJJanikówKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEXL
31KowalIwonaKPOL10KM, K40, MBJBystrzycaGazeleL
32ŻerebeckaEwaKPOL10KM, K30, MBJBystrzycaGazeleS
33ŻydowskiŁukaszMPOL10KM, M30OławaL
34BoruńTomaszMPOL10KM, M40, MBJBystrzyca OławskaTMMP RUNMatorzyL
35SkibińskiPiotrMPOL10KM, M30OławaL
36GogolaMateuszMPOL10KM, M30OławaZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMLZapłacono
37Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLNWWiązówNordikiS
38ManorykRobertMPOL10KM, M30Jelcz LaskowiceM
39BanachowskaAicjaKPOL10KM, K30BrzegWALVETS
40HutniczakAnnaKBEL10KM, K40ZoerselM
41Zwiech- HutniczakMartaKPOL10KM, K30OtmiceM
42OstropolskiHenrykMPOL10KM, M60DzierżoniówWKB Piast WrocławL
43NiziołekEwaKPOL10KM, K40NiemodlinniezrzeszonyM
44NiziołekJacekMPOL10KM, M40NiemodlinM
45DzwonekRyszardMPOL10KM, M40BrzegKotwica BrzegL
46WierzejskiHenrykMPOLNWWrocławNiezrzeszonyLZapłacono
47GarbowskiTomaszMPOL10KM, M40Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
48KęśminowiczKrzysztofMPOL10KM, M40BrzegPOLARIS - KOTWICA BRZEGM
49ZiółkowskiMaciejMPOL10KM, M30Oława#RunForWinM
50MatuszekArturMPOL10KM, M40OławaOławska grupa biegowaL
51GęsiorZbigniewMPOL10KM, M40, MBJBystrzycaniezrzeszonyLZapłacono
52BoratyńskiŁukaszMPOL10KM, M40GaćPopapraniec GaćXL
53KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M50OławaniezrzeszonyXL
54RóżalskiJanuszMPOL10KM, M50, MBJBystrzycaniezrzeszonyL
55ZwierzańskiWaldemarMPOL10KM, M40OławaS
56GierczakGrzegorzMPOL10KM, M20BystrzycaniezrzeszonyL
57ZapalskiMarekMPOL10KM, M40MiodaryL
58PawlowiczKrystianMPOL10KM, M30, MBJBystrzycaL
59PawlowiczEwaKPOL10KM, K30, MBJBystrzycaS
60KarpinskaJustynaKPOL10KM, K30, MBJBystrzycaniezrzeszonyS
61KarpińskaEmiliaKPOLNW, MBJBystrzycaniezrzeszonyL
62StefaniszynMarcinMPOL10KM, M30BrzegKotwica BrzegL
63WankiewiczKrzysztofMPOL10KM, M40Jelcz-LaskowiceGVTXL
64ZagrodnikBogdanMPOL10KM, M40Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICELZapłacono
65CzajkowskiStanisławMPOL10KM, M60Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICELZapłacono
66MarczukRadosławMPOL10KM, M30MarszowiceL
67GawłowskaJaninaKPOLNWLubliniecKLUB MOSÓWMZapłacono
68GawłowskiAndrzejMPOL10KM, M50LubliniecKLUB MOSÓWXLZapłacono
69KarpińskiPiotrMPOL10KM, M20, MBJBystrzycaM
70AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M40OławaniezrzeszonyXL
71LewickiŁukaszMPOL10KM, M30Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEM
72FlorczukMieczysławMPOL10KM, M50BrzegniezrzeszonyXL
73SokołowskaBarbaraKPOL10KM, K40NamysłówDla JackaL
74JózwikPiotrMPOL10KM, M20WrocławM
75DąbrowskiMichałMPOL10KM, M16, MBJBystrzycaS
76DąbrowskaAleksandraKPOL10KM, K20, MBJBystrzycaS
77WicherKarolinaKPOL10KM, K20OławaL
78KubiakTomaszMPOLNWJelcz-LaskowiceSaller Nordic Walking TeamM
79MorozMichałMPOL10KM, M30OławaL
80MekitówJanMPOL10KM, M60NamysłówActivrun NamysłówS
81SkrutekJanMPOL10KM, M60WrocławGOPR Bieszczady st.poza służbowyL