maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
2BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
3BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
4FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
5GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
6JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
7KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
8KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
9KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
10KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
11LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
12NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
13PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
14SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
15ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
16AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
17FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
18KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
19KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
20PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
21PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
22RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
23ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
24StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
25JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
26LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
27RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
28JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
29WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
30ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
31SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
32WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
33GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
34TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
35DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
36SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
37SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
38BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
39FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
40KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
41NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
42SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
43SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
44NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
45PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
46KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
47SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono