maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
2PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
3NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
4JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
5SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
6BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
7JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
8SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
9PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
10KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
11SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
12KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
13NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
14NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
15ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
16KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
17KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
18RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
19KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
20FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
21ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
22KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
23StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
24SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
25GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
26BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
27WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
28BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
29SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
30TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
31SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
32AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
33KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
34RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
35DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
36WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
37FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
38PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
39JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
40LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
41PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
42SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
43GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
44LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
45BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
46FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
47ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono