maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
2DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
3GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
4KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
5KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
6Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
7LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
8ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
9MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono
10MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
11MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
12PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
13PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
14PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
15PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
16RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
17StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
18AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
19BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
20KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
21KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
22KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
23MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
24OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
25PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
26SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
27TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
28WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
29WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS