maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
2Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
3PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
4WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
5AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
6BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
7DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
8GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
9KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
10KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
11KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
12KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
13KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
14LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
15ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
16MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono
17MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
18MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
19MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
20OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
21PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
22PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
23PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
24PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
25RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
26SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
27StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
28TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
29WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS