maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Miejsce i data imprezy: Grodków, 04 marca 2018
Organizator: Fundacja Wolność i Demokracja
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie

Regulamin: Regulamin

Aneks do Regulaminu

ZASADY REJESTRACJI DO BIEGU - proszę przeczytać!


UWAGA! Zmiana w Regulaminie:

Limit uczestników z pakietami wynosi ogółem 280 miejsc;
- nie obowiązują limity na poszczególnych dystansach 1963 m i 5km;
- zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu ogólnego.


Mapka trasy biegu
 
Oświadczenie dla osób niepełnoletnich

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WojdyłaWojciechMPOL5KM1990WojsławXLZapłacono
2PaciorekMarcinMPOL5KM1982WojsławL
3SawickiAndrzejMPOL5KM1990GrodkówXLZapłacono
4BiałowąsPawełMPOL5KM1981OławaKb harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
5WołoszczukTomekMPOL5KM1980BrzegLZapłacono
6WołoszczukRadosławMPOL5KM1978BrzegXL
7StepaniakMaciejMPOL5KM, 2KM1979GlucholazyXLZapłacono
8KadłubowskiMarekMPOL5KM1974RybnikL
9GruszeckaAgnieszkaKPOL5KM1991BrzegMZapłacono
10TarnogórskaJustynaKPOL5KM, 2KM1985ŻłobiznaAmatorSZapłacono
11MroczkowskiBartoszMPOL5KM, 2KM1984BrzegAmatorLZapłacono
12KadłubowskaJustynaKPOL5KM1986BrzegAmatorSZapłacono
13DzierżakKrzysztofMPOL5KM1978NysaAthletics NysaXLZapłacono
14KadłubowskiMarcinMPOL5KM1982BrzegAmatorXLZapłacono
15GacekMichałMPOL5KM1986NysaAthletics NysaMZapłacono
16LipińskiRafałMPOL5KM1990BrzegMZapłacono
17SrebniakJanMPOL2KM1958Stary GrodkówXLZapłacono
18PrzybyłaGrzegorzMPOL5KM1980BrzegXLZapłacono
19SosulskaJaninaKPOL5KM1965WłodaryAthletics NysaMZapłacono
20ZawadaJózefMPOL5KM1957GrodkówSZapłacono
21WróbelWojciechMPOL5KM1979Tarnów GrodkowskiAmatorLZapłacono
22GrzesiakGrzegorzMPOL5KM1982NysaCrossendactive NysaSZapłacono
23ZalewskiAndrzejMPOL5KM, 2KM1970NysaAthletics NysaMZapłacono
24GmernickiJacekMPOL5KM, 2KM1982NysaAthletics NysaLZapłacono
25RzepczyńskiTomaszMPOL5KM1980OpoleMZapłacono
26CzarkowskiDanielMPOL5KM1982BąkówAmatorLZapłacono
27WalczakAdrianMPOL5KM, 2KM1995GałązczyceLZapłacono
28SzkudniewskaElżbietaKPOL2KM1987BrzegSZapłacono
29FukietMateuszMPOL2KM1989BrzegXLZapłacono
30GromadzkiMateuszMPOL5KM1992BrzegAmatorL
31JędrysiakKamilaKPOL5KM1982CzepielowiceMZapłacono
32KlinRobertMPOL5KM, 2KM1971Brzeg4 Regionalna Baza Logistyczna WrocławMZapłacono
33KlinAnetaKPOL5KM1976BrzegMZapłacono
34ŁawreniukKrystianMPOL5KM1984BrzegPowiat BrzeskiXLZapłacono
35WośKrzysztofMPOL2KM1990GrodkówWoś teamLZapłacono
36MakaruchaAnetaKPOL2KM1994GrodkówWoś teamLZapłacono
37WośRobertMPOL2KM1983Stary GrodkówWoś teamXLZapłacono
38WośMarzenaKPOL2KM1989Stary GrodkówWoś teamMZapłacono
39WośGrzegorzMPOL2KM1986WrocławWoś teamMZapłacono
40WośAgataKPOL2KM1986WrocławWoś teamSZapłacono
41KasprzykKrzysztofMPOL2KM1991GrodkówCHADA PROCEDERXLZapłacono
42MyszakowskiRafałMPOL5KM, 2KM1982GrodkówAmatorXLZapłacono
43WidlarzMartaKPOL2KM1979GrodkówAmatorMZapłacono
44KołodziejczykMarcinMPOL5KM2000GrodkówMZapłacono
45SmolarekMateuszMPOL5KM1986JeszkotleSPARTAN WójtowiceL
46WalidudaAnnaKPOL5KM1981WierzbnikKotwica BrzegSZapłacono
47KramczyńskaAnetaKPOL2KM1979Krasna GóraAmatorM
48PawlikKrzysztofMPOL5KM1978BrzegXLZapłacono
49RakocinskaKatarzynaKPOL5KM1976BrzegMZapłacono
50PejsPawełMPOL5KM1990GrodkówSPARTAN WójtowiceL
51BaszakŁukaszMPOL2KM1987KrzyżowiceAmatorLZapłacono
52RodakPiotrMPOL5KM1978GrodkówMZapłacono
53ŁuszczMarekMPOL5KM1988BukowskoSPARTAN WójtowiceL
54ŚwierczekZbigniewMPOL5KM1964BrzegOptima CardioL
55MichalskaNataliaKPOL5KM1996Gola GrodkowskaMZapłacono
56PłonkaJoannaKPOL5KM1980WojsławGz lzs GrodkówSZapłacono
57PłonkaSzymonMPOL5KM1978WojsławGz lzs GrodkówM
58PłonkaKlaudiaKPOL5KM2002WojsławGz lzs GrodkówSZapłacono
59LachSebastianMPOL5KM1976GrodkówSZapłacono
60NesterakKamilMPOL2KM2002WojsławGz lzs GrodkówXLZapłacono
61LipińskiLeszekMPOL2KM1979Kędzierzyn-KoźleII LO BrzegXLZapłacono
62NiedźwieckiPiotrMPOL5KM1982NysaLZapłacono
63KelerMateuszMPOL5KM1980NysaXLZapłacono
64WajdzikBogusławMPOL5KM1976PrudnikAthletics NysaLZapłacono
65WoszczynskaAlinaKPOL2KM1989GrodkówM
66StepaniakDanielMPOL2KM2008GłuchołazyAkademia karate GłuchołazySZapłacono
67TarnogórskiFilipMPOL2KM2010ŻłobiznaS
68PłonkaAmeliaKPOL2KM2006WojsławGz lzs GrodkówSZapłacono
69MyszakowskaJulitaKPOL2KM2002GrodkòwAmatorMZapłacono
70MączyńskiRobertMPOL5KM1988JanówL
71WróbelPiotrMPOL2KM2006Tarnów GrodkowskiAmatorSZapłacono
72DobruchowskiMariuszMPOL5KM1980ŻłobiznaXLZapłacono
73CaputaPiotrMPOL5KM, 2KM1985WojsławL
74CaputaKarinaKPOL5KM, 2KM1983WojsławL
75CaputaOliwiaKPOL2KM2008WojsławS
76KołodziejRafałMPOL5KM1988BrzegAmatorMZapłacono
77MatuszczykEmiliaKPOL5KM1994BrzegAmatorMZapłacono
78JagiełoAdamMPOL5KM1970GraczePZW GraczeLZapłacono
79KonikKrzysztofMPOL5KM1964TrzeboszowiceMZapłacono
80MyszakowskiKacperMPOL2KM2005GrodkòwAmatorLZapłacono
81WoszczyńskiRafałMPOL2KM2008GrodkówS
82RodakMirosławMPOL5KM1963SkoroszyceAmatorXLZapłacono
83KalińskiKrzysztofMPOL5KM1981GraczekrzysfizjobiegaLZapłacono
84TymkówŁukaszMPOL5KM, 2KM1981BrzegRydz teamMZapłacono
85TymkówMartaKPOL2KM2010BrzegRydz teamSZapłacono
86TymkówKarolMPOL2KM2011BrzegRydz teamSZapłacono
87LupaBeataKPOL5KM1976BrzegAMATORSKOMZapłacono
88BigasWiktoriaKPOL5KM2001Tarnów GrodkowskiM
89JurakJuliaKPOL5KM2001GrodkówMZapłacono
90SeremetJuliaKPOL5KM2001GrodkówMZapłacono
91GawronKrzysztofMPOL2KM1995Przylesie DolneLZapłacono
92MierzwińskiDawidMPOL5KM1999GrodkówXLZapłacono
93FurdykońKrzysztofMPOL5KM2000SkoroszyceMZapłacono
94KołodziejGrzegorzMPOL5KM1987BrzegAmatorMZapłacono
95MiszkiewiczRyszardMPOL2KM1986Lewin BrzeskiXLZapłacono
96JóźkówMichałMPOL5KM2000GrodkówMZapłacono
97KrukTomaszMPOL5KM1982NysaAthletics NysaSZapłacono
98BiałowąsKubaMPOL2KM2010OławaSZapłacono
99PaterŁukaszMPOL5KM1982GrodkówXLZapłacono
100BłochMarekMPOL5KM1959GrodkówUKS ZniczMZapłacono
Strona 1 z 3