maratonypolskiewikosszmianyzmiany

V BIEG CICHOCIEMNYCH 2018

V BIEG CICHOCIEMNYCH 2018
Miejsce i data imprezy: Plaża Miejska w Sochaczewie, 24 czerwca 2018
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RypinskiŁukaszMPOL14KM1984MańkowoM
2GóraNataliaKPOL14KM1995Stare BabiceMZapłacono
3GórskiPiotrMPOL14KM1977OtwockHardcorowe WychylylybymyL
4StefanowiczPiotrMPOL14KM1986OtwockHardcorowe WychylylybymyL
5WardaJustynaKPOL14KM1992WarszawaHardcorowe WychylylybymySZapłacono
6KolibabskaMalwinaKPOL14KM, MMA1985WarszawaHardcorowe WychylylybymyS
7ArusztowiczBartoszMPOL14KM, MMA1981WarszawaHardcorowe WychylylybymyS
8ŁuniewskaKatarzynaKPOL14KM1989OtwockHardcorowe WychylylybymyM
9MajszczykPaulinaKPOL14KM1989OtwockHardcorowe WychylylybymyL
10SewerynowiczMichałMPOL14KM1985OtwockHardcorowe WychylylybymyL
11KolibabskiRadosławMPOL14KM1988WarszawaHardcorowe WychylylybymyS
12GoszczyńskaDariaKPOL14KM1994WarszawaHardcorowe WychylylybymyS
13BartnikZygfrydMPOL14KM, SM1990Łódź1 Batalion Kawalerii PowietrznejM
14KilimnikTomaszMPOL14KM1988OtwockHardcorowe WychylylybymyM
15AjzakElaKPOL14KM1977JózefówHardcorowe WychylylybymyS
16WłodarczykMirosławMPOL14KM, SM1986EłkEłk Force OneL
17OssigKrzysztofMPOL14KM, MMA1977PoznańNo Excuse TeamL
18RusiniakKonstantyMPOL14KM, MMA1993PoznańNo Excuse TeamL
19KonickiPawełMPOL14KM, MMA1981PoznańNo Excuse TeamL
20PętlakGrzegorzMPOL14KM, MS1988SochaczewMZapłacono
21CiosekDariaKPOL14KM1984PłońskTorpeda Race TeamM
22MarkiewiczRadosławMPOL14KM1991PłońskBravehearts LegionowoMZapłacono
23WróblewskiMariuszMPOL14KM, SP1982PłockStraż Pożarna PłockL
24MalkowskaEwelinaKPOL14KM, SP1990BrwinówFCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKIS
25StodulskiKrzysztofMPOL14KM1978MieczysławówKutno BiegaMZapłacono
26KaliszMaciejMPOL5KM1983Grodzisk MazowieckiFCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKIL
27StodulskiŁukaszMPOL5KM1982OzorkówKutno BiegaLZapłacono
28WróbelRafałMPOL5KM1989OstrowiecXL
29SkolikAndrzejMPOL5KM1967Cybulice MałeFundacja Wojskowości PolskiejLZapłacono
30KurmanJacekMPOL5KM1969ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczXL
31WłodarczykAgnieszkaKPOL14KM1985WarszawaKONIUCHY OCRMZapłacono
32KostrzewskiMarcinMPOL5KM1981SochaczewL
33KurmanJuliaKPOL5KM2002ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczM
34AugustynowiczMarcinMPOL14KM1981KutnoKutno BiegaXLZapłacono
35WoźniakPrzemysławMPOL5KM1985BieliceXL
36FabianowiczPawelMPOL14KM1983WarszawaL
37ZawadzkiIrekMPOL14KM, SM1991Sochaczew1bkpowM
38PołećGrzegorzMPOL14KM, MS1974SochaczewL
39JaneczekEdytaKPOL5KM1984SkierniewiceParkrun SkierniewiceS
40WołowiczMagdalenaKPOL5KM1990WarszawaNo Excuse TeamL
41PutaBarbaraKPOL14KM, SM1983WłodowiceM
42MajchrewiczPatrycjaKPOL14KM, MMA1998ŚwiętochłowiceTEAM ŚWIĘTOCHŁOWICES
43CzuchajMilenaKPOL5KM1986WarszawaS
44PrzygodaUrszulaKPOL5KM1987ŁowiczKK ŁowiczSZapłacono
45StechlickiKrzysztofMPOL14KM1978Czerniejewo33BLtrLZapłacono
46JaneckaAgataKPOL5KM1981SkierniewiceParkrun SkierniewiceS
47OstrowskiSebastianMPOL14KM, MS1993SochaczewM
48TomaszkiewiczŁukaszMPOL5KM1987ŁowiczKK ŁowiczXL
49MilbrantMichałMPOL14KM1986BłonieWŁÓCZYBIEGIM
50MatejkoRenataKPOL5KM1978LegionowoS
51BłaszczykMateuszMPOL5KM1992Kamion37 drOpLZapłacono
52SzewczykPawełMPOL14KM1974KłeckoNo Excuse TeamM
53RobertWitkowskiMPOL5KM1971GdańskMZapłacono
54MarkiewiczAgnieszkaKPOL14KM1975Stare BabicePower TreningS
55FrejMarcinMPOL5KM1987WarszawaZabiegani.TVLZapłacono
56MielcarekAnnaKPOL5KM1983PoznańNo Excuse TeamS
57BońkowskaAleksandraKPOL14KM1982PłońskTorpeda Race TeamM
58WilczekMarcinMPOL14KM, MS1988SochaczewTo się na pewno zrośnieLZapłacono
59BłaszczykMarcinMPOL5KM1985Kamion37 drOpLZapłacono
60BajurskiJakubMPOL14KM, SM1986SochaczewMZapłacono
61SikorskiMateuszMPOL14KM, MS1988SochaczewTo się na pewno zrośnieMZapłacono
62StangreciakWojciechMPOL5KM1984SkierniewiceParkrun SkierniewiceLZapłacono
63PtasińskiRobertMPOL14KM1972GrójecIKA PolandM
64OkraskaJakubMPOL5KM1992SochaczewL
65BłachnioMaciejMPOL14KM1978BrwinówRangifer TeamLZapłacono
66SnuszkaAdamMPOL14KM1970KłeckoL
67DurkaPawełMPOL14KM, SP1984Wola WągrodzkaKONIUCHY OCRM
68TwardowskiPiotrMPOL5KM1976KutnoKutno BiegaS
69SobierajMałgorzataKPOL5KM1983PłońskSportowe ŚwiryL
70SzymańskiArtur " Kaktus "MPOL5KM1968SochaczewFundacja Wojskowości PolskiejXL
71GrzybJanuszMPOL14KM1969RadomXXLZapłacono
72JurczakMateuszMPOL14KM1988WarszawaI po co Ci to byłoLZapłacono
73CharubinMariuszMPOL14KM, OP1979PiszNarodowe Siły ZbrojneXL
74GontarekPawełMPOL14KM1985PłońskL
75Wojcik-UrbańskaIzabellaKPOL5KM1974ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczS
76GarbarczykDanielMPOL14KM, SM1992Zduńska Wola1 Batalion Kawalerii PowietrznejM
77UrbańskiMaciejMPOL5KM2001ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczS
78KamionowskiMariusz JacekMPOL14KM1966OstrołękaMorsy Ostrołęka/Biegam Bo Lubię OstrołękaM
79ŻelechowskaSylwiaKPOL14KM198109-100 PłońskTorpeda Race TeamM
80TomczakWioletaKPOL14KM1983PrzepitkiPustaki Run&FunS
81KawalaMirosławMPOL5KM1989Sochaczew37 drOpL
82MielcarekDamianMPOL14KM1979PoznańNo Excuse TeamL
83RutkowskiMarcinMPOL5KM1986SochaczewXXL
84GoszczyńskaWioletaKPOL5KM1976PłońskMZapłacono
85RutkowskiMichałMPOL14KM1981SkierniewiceInformatycy to nie ludzie ....LZapłacono
86PałaszyńskaBeataKPOL14KM1983BydgoszczS
87ŁąckiŁukaszMPOL14KM1981Nowy Dwór MazowieckiHardcorowe WychylylybymyL
88KaczmarskiPiotrMPOL14KM1983KarczewHardcorowe WychylylybymyL
89ZającJacekMPOL14KM, SM1977Ożarów MazowieckiOżarów Mazowiecki BiegaXLZapłacono
90MozgaPiotrMPOL14KM1987Lipce ReymontowskieL
91KowalikMarcinMPOL14KM1985WarszawaHARDOCORYL
92FornalskiIrekMPOL14KM, MS1984SochaczewDragon SochaczewLZapłacono
93BombrychKacperMPOL5KM1998ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczM
94SzostakŁukaszMPOL5KM1983PłońskM
95SobierajPiotrMPOL5KM1979PłońskM
96DomańskiOliwierMPOL5KM2003SochaczewDragon SochaczewS
97StęborowskiŁukaszMPOL14KM, MS1986SochaczewL
98NużyńskiRadosławMPOL14KM1986PłońskTorpeda Race TeamM
99MarkiewiczMonikaKPOL5KM1987SochaczewSMGH im. II/18 ppS
100KołowacikMagdalenaKPOL5KM1986KutnoKutno BiegaS
Strona 1 z 3