maratonypolskiewikosszmianyzmiany

5.Maestrocafe Półmaraton Chełmski

5.Maestrocafe Półmaraton Chełmski
Miejsce i data imprezy: Chełm, 27 maja 2018
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega, Chełmska Grupa Rowerowa,
Sportowy Wolontariat Dziecięcy CEMEX - ZSO nr 1 w Chełmie (koordynator Wolontariatu i Projektu Katarzyna Janicka).

PATRONATY
Marszałek Województwa Lubelskiego,
Prezydent Miasta Chełm,
Wójt Gminy Chełm,

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie,

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1NyczMałgorzataKPOLK50, MCH1967ChełmChełm biegaS
2SłotwińskiPiotrMPOLM301980LublinKapitan jastrząbM
3BielskiKrzysztofMPOLM30, SM, MCH1982ChełmChełm biegaL
4WoszczakLeszekMPOLM301981Lubycza KrólewskaSam sobieL
5ZiarkowskiKrzysztofMPOLM30, MCH1982ChełmMZapłacono
6KuziołaMichałMPOLM301985LubartówL
7ŚwietlickiKrzysztofMPOLM20, MCH1992ChełmFlegmatyczni SprinterzyMZapłacono
8TarnowskaMonikaKPOLK30, MCH1980ChełmChełm biegaLZapłacono
9Maciejewska-LitwinKatarzynaKPOLK20, MCH1990ChełmChełm biega
10BorsukTomaszMPOLM30, SM1987Hrubieszów1 batalion zmechanizowanyLZapłacono
11AugustynowiczDawidMPOLM30, SM, MCH1986Chełm1 batalion zmechanizowanyMZapłacono
12MachajWojciechMPOLM301979LubartówBIEGAMY RAZEML
13JankowskiŁukaszMPOLM30, MCH1982KrakówSchibsted RunnersMZapłacono
14KaweckaOlaKPOLK20, MCH1991ChełmS
15ZbiciakGrzegorzMPOLM401973SpiczynŁęczna Biega Wolność EndorfinomLZapłacono
16RomaniszynRafałMPOLM40, MCH1976ChełmChełm biegaXL
17PszczołaIreneuszMPOLM301981LublinLublin BiegaM
18BedłuszakTomaszMPOLM30, MCH1982ChełmChełm biegaM
19MakaryczewAndrzejMPOLM50, MCH1967ChełmChełm biegaSZapłacono
20MrózElżbietaKPOLK40, MCH1978ChełmLZapłacono
21MrózWojciechMPOLM40, SM, MCH1973ChełmLZapłacono
22BakunJolkaKPOLK40, MCH1975ChełmChełm biegaMZapłacono
23DobrowolskiPiotrMPOLM40, SM1973Lublin2.LBOTSZapłacono
24KorkoszIreneuszMPOLM30, MCH1985ChełmTechnicy MagicyZapłacono
25Baran-HałasaLucynaKPOLK30, SM1985ZamośćZapłacono
26WłodarczykMirosławMPOLM401976WłodawaWłodawa BiegaSZapłacono
27FurmanikEwaKPOLK401978ŚwierżeChełm biegaSZapłacono
28MilczarekSławomirMPOLM501961ChełmMZapłacono
29TkaczykKrzysztofMPOLM30, SM, MCH1982Chełm1 batalion zmechanizowanyMZapłacono
30MonachJanuszMPOLM401978Kulikbiegam samMZapłacono
31WróbelMarcinMPOLM40, SM, MCH1975ZawadówkaPSG DorohuskXLZapłacono
32PaszkoIgorMPOLM201992WarszawaMZapłacono
33GilowskaMałgorzataKPOLK301981PrzeźmierowoSZapłacono
34ZalewskiKonradMPOLM301987GdyniaL
35MisiuraJarekMPOLM40, SM1974Nowy Dwór MazowieckiI3TOMZapłacono
36MroczekPrzemysławMPOLM401974LublinUMCS BiegaLZapłacono
37MroczekMagdalenaKPOLK401974LublinUMCS BiegaZapłacono
38GrudzińskaJoannaKPOLK301984ŻarySZapłacono
39AdamczykJacekMPOLM40, MCH1969ChełmTechnicy MagicyMZapłacono
40MisiuraKrzysztofMPOLM401975MarkiMARKOWI BIEGACZEL
41OżógMirosławMPOLM40, MCH1969ChełmMZapłacono
42KraskaZbigniewMPOLM50, SM, MCH1964ChełmAZART-PELETON CHEŁMLZapłacono
43SkoczylasJarosławMPOLM30, SM1981SiedliszczePSG DorohuskMZapłacono
44ChmielPrzemysławMPOLM30, SM1986WłodawaWłodawa BiegaZapłacono
45KlopotekClaudiaKPOLK201994GdyniaS
46KrysaHalinaKPOLK501961LublinLubelskie Stowarzyszenie BiegoweZapłacono
47GontarzMichalMPOLM30, MCH1981ChelmMZapłacono
48KolasaAndrzejMPOLM60+1951Warszawa-WesołaKlub J.SłowackiegoZapłacono
49KolasaBarbaraKPOLK60+1956Warszawa-WesołaKlub J.SłowackiegoZapłacono
50OstrowskiGrzegorzMPOLM401978WłodawaMZapłacono
51SuchonosAndrzejMPOLM40, SM, MCH1970ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
52NowakowskiWiesławMPOLM60+1956Przemyśl---MZapłacono
53KlinMariuszMPOLM30, SM, MCH1979ChełmChełm biegaLZapłacono
54PaździorIrenaKPOLK50, MCH1959ChełmChełm biegaS
55KlimkowskaMonikaKPOLK40, MCH1971ChełmSportowy CzarnieckiMZapłacono
56OkłockiAdamMPOLM301981HorodyszczeHorodyszczeMZapłacono
57RębiszBernadetaKPOLK30, SM, MCH1983Żółtańce-KoloniaPSG DorohuskSZapłacono
58ChomaJakubMPOLM201994Majdan LeśniowskiMajdański BiegaczLZapłacono
59BartnikWojciechMPOLM501960HrubieszówXLZapłacono
60OsuchowskiKamilMPOLM30, SM, MCH1986ChelmBIEGAMY RAZEML
61JacekAndrzejMPOLM60+1953ZamośćMZapłacono
62BiszkontJoannaKPOLK501965ŚwidnikZapłacono
63BiszkontSławomirMPOLM501968ŚwidnikMZapłacono
64MalinowskaIzabelaKPOLK301988ChełmiecS
65KokłowskiGrzegorzMPOLM40, SM, MCH1972ChełmPSG DorohuskL
66GuzPiotrMPOLM40, SM, MCH1977ChełmPSG DorohuskLZapłacono
67SzurmaAnnaKPOLK301988ChełmMZapłacono
68WronaAndrzejMPOLM501959LublinXLZapłacono
69MakarowskiPawełMPOLM40, SM1978WarszawaRUNtravelFUNZapłacono
70TołyszSławomirMPOLM40, MCH1976ChełmBorek-ChełmMZapłacono
71LikMarekMPOLM50, MCH1966ChelmChełm biegaMZapłacono
72PrucnalAgnieszkaKPOLK401977DorohuskS
73BorowskiKamilMPOLM201991Żółtańce KoloniaChełm biegaM
74PasierkiewiczMarcinMPOLM301983Zagrody---L
75BanaszczykKamilMPOLM201989LublinM
76JabłońskiMarekMPOLM201993NiemcePGB SPORTOWA PACZKAZapłacono
77PetrukMarcinMPOLM20, MCH1989ChełmClipeus Arma/Super Tydzień Chełmski/Radio Bon Ton
78Korbus-GuzMałgorzataKPOLK30, MCH1980ChełmSZapłacono
79GuzMarcinMPOLM40, MCH1977ChełmLZapłacono
80PiątkowskiDariuszMPOLM50, SM1962NowinyChełm biegaXLZapłacono
81OszustTomaszMPOLM40, MCH1978ChełmXLZapłacono
82NosalKubaMPOLM20, SM1989RejowiecM
83PopekLechosławMPOLM501960RejowiecL