maratonypolskiewikosszmianyzmiany

V Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER"

Miejsce i data imprezy: Kotlarnia k. Gliwic, 23 czerwca 2018
Organizator: Fundacja Bieg Rzeźnika  

Współorganizator:
Fundacja Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych "SZTURMAN"
Jednostka Wojskowa AGAT,
Wojskowy Klub Biegacza "META",

Regulamin: Regulamin dla mundurowych
Regulamin dla cywili

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1TorzewskiRomanMPOLMUNBoniewoS
2BrudłoKrzysztofMPOLCYWGrodzisk WielkopolskiHusaria Race TeamL
3GrzywnaGrzegorzMPOLMUNOlesnoWkb meta lubliniecXL
4JaroszGrzegorzMPOLMUNWarszawa10. Warszawskie Pułk SamochodowyL
5PiliszekKrzysztofMPOLMUNKnurówJWAM
6ChodnikAdrianMPOLMUNGliwiceJWAM
7BojdołRobertMPOLCYWTychyEverest IILZapłacono
8SwobodaPiotrMPOLCYWBieruńIRONSSZapłacono
9BukowiecSzymonMPOLMUNGliwiceAkademia Wojsk Lądowych/ Husaria Race TeamL
10SobierajArturMPOLMUNTomaszów Maz25 BKPowL
11ZiomkowskiRafałMPOLCYWBielsko-BiałaSTUDENTLZapłacono
12NiedbałKamilMPOLCYWSarnówHusaria Race TeamL
13JóskowskiBogdanMPOLMUNHelRCI GDYNIAM
14SyrockiWojciechMPOLCYWChełmnoDelta RunXXL
15GajewskiJacekMPOLMUNGliwiceJWAL
16WręczyckiŁukaszMPOLMUNLubliniec5 Pułk ChemicznySZapłacono
17KujawaKatarzynaKPOLCYWGdyniaKurczak CrowM
18WolnyJarosławMPOLMUNZabrzeJWAL
19Fesz-ChlebowskaKrystynaKPOLCYWWołówWołów Biega :)L
20RazimMateuszMPOLMUNStary Ujazd6 batalion powietrznodesantowyM
21JanoszPiotrMPOLMUNRadlinJWAM
22SurowiecMichałMPOLMUNWojkowiceJW 3946 BytomM
23PuczyłowskaKatarzynaKPOLMUNSulejówekJWAM
24PetelczycPiotrMPOLCYWTychyDZIADY OCRL
25KloseGrzegorzMPOLMUNTarnowskie Góry5 Pułk ChemicznyMZapłacono
26JadeszkoMichałMPOLMUNSzczytnoWARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJM
27KlimaMarcinMPOLCYWTychySurvival KlanXL
28WieczorekKrystianMPOLMUNPiekary ŚląskieSzkoła Policji w KatowicachM
29FrankiewiczRyszardMPOLMUNStrzelce OpolskieGMINA STRZELCE OPOLSKIEM
30HernasKamilMPOLCYWTychyTGB LAKE RUNNERSSZapłacono
31PudloPawełMPOLMUNSłupskCSMW UstkaL
32KusiakWojciechMPOLMUNKutnoFUNDACJA SZTURMANM
33LiznerMarcinMPOLMUNDęblinjw3248M
34KropMateuszMPOLMUNLwówek Śląski10 Brygada Kawalerii Pancernej ŚwiętoszówM
35AdamskiDanielMPOLMUNZabrzeJWAM
36RzepkowskiMichałMPOLMUNKędzierzyn-Koźle1 PSAP BRZEGL
37PąkGrzegorzMPOLMUNSosnowiecKMP SosnowiecL
38WaszakŁukaszMPOLCYWPoznańMZapłacono
39CiechomskiBogdanMPOLCYWStara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
40KmiecikKrzysztofMPOLMUNChorzówJWAM
41PiątekRafałMPOLCYWKrakówBefit24TeamM
42LisowskaJoannaKPOLCYWMikołówS
43RudolfDariuszMPOLMUNZabrzeXL
44MusiołMichałMPOLCYWKotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAXL
45KulińskiTomaszMPOLCYWKatowiceWkb meta lubliniecM
46KoselskiRomanMPOLMUNLubliniecWkb meta lubliniecL
47LewaldAdamMPOLCYWKędzierzyn-KożleM
48BiżekPatrykMPOLMUNBędzinL
49LorekMateuszMPOLMUNSosnowiecKpp BędzinXL
50CichałaDamianMPOLMUNSłupskBatalion Ochrony Bazy RedzikowoM
51PietrzykMarekMPOLMUNDąbrowa GórniczaKMP Dąbrowa GórniczaXL