maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XVIII Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze

Miejsce i data imprezy: Włodawa, 08 października 2017
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, 22-200 Włodawa, ul. Szkolna 4
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BednarczykWiesławMPOLM50+1956BrzegKotwica BrzegL
2KlinMariuszMPOLM301979ChełmChełm BiegaL
3BochraPawełMPOLM301982OkszówOkszów BiegaL
4KorkoszIreneuszMPOLM301985ChełmMZapłacono
5OleszczukMarekMPOLM301981Warszawa - WłodawaXL
6AdamczykJacekMPOLM401969ChełmMZapłacono
7OstrowskiGrzegorzMPOLM301978WłodawaMZapłacono
8SzytkoMarcinMPOLM401977WłodawaGeriatryczni FanatyczniLZapłacono
9SalakKrzysztofMPOLM161990WłodawaM
10BielskiKrzysztofMPOLM301982ChełmChełm BiegaL
11MilczarekSławomirMPOLM50+1961ChełmL
12RomaniukAdamMPOLM401973RossoszStraż GranicznaL
13BaryłaSylwesterMPOLM301979ParczewXLZapłacono
14MajewskiKrzysztofMPOLM50+1964Biała PodlaskaKB Biała BiegaXL
15OkłockiAdamMPOLM301981HorodyszczeHorodyszczeMZapłacono
16DudziakDariuszMPOLM401977ChełmChełm BiegaL
17KoperskiKacperMPOLM162000RóżankaHusaria TeamL
18KapkinWojciechMPOLM301986ChełmLZapłacono
19MickiewiczTomekMPOLM301984Biała PodlaskaStraż GranicznaS
20KornilukBogdanMPOLM50+1954Biała PodlaskaKB Biała BiegaMZapłacono
21WrobelMarcinMPOLM401975ZawadówkaPSG DorohuskXLZapłacono
22SuchonosAndrzejMPOLM401970ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
23PawłowskiTomaszMPOLM161990LackM
24GuzPiotrMPOLM401971StawPSG DorohuskLZapłacono
25PlutaGrzegorzMPOLM161991LublinM
26KokłowskiGrzegorzMPOLM401972ChełmPSG DorohuskLZapłacono
27KrzywanowskiWojciechMPOLM50+1966ŻółtańceXL
28SkoczylasJarosławMPOLM301981SiedliszczePSG DorohuskMZapłacono
29WdowiakSławomirMPOLM301979ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
30KowalskaIwonaKPOLK301982DobryłówkaMZapłacono
31WdowiakAnetaKPOLK301979ChełmChełmMZapłacono
32WołosiukPrzemysławMPOLM401975Biała Podlaska
33BorkowskiRadosławMPOLM401975Biała PodlaskaL
34PaździorIrenaKPOLK40+1959ChełmChełm BiegaS
35RelugaTomaszMPOLM401972Biała PodlaskaNOSG ChełmM
36BorowskiKamilMPOLM161991Żółtańce KoloniaChełm BiegaM
37BarżałDanielMPOLM301987ChełmPSG DorohuskLZapłacono
38FurmanikEwaKPOLK301978Świerże Gmina Dorohuskkrasnystaw biegaSZapłacono
39UdowolskiNorbertMPOLM401973Biała PodlaskaXLZapłacono
40KraskaZbigniewMPOLM50+1964ChełmAzart ChełmL
41KarwanZbigniewMPOLM50+1960LublinL
42WiniarczykJacekMPOLM401971WłodawaKS START PUŁASKI
43KlimkowskaMonikaKPOLK40+1971ChełmSportowy CzarnieckiMZapłacono
44RosołowskaDorotaKPOLK161991ChełmLZapłacono
45LewandowskiŁukaszMPOLM161991ToruńLZapłacono
46WilgosMarekMPOLM301987Jarosławiec \k.uchańUNIA HRUBIESZÓWLZapłacono
47KostowskiStanisławMPOLM401977ChełmL
48StawiarskiRyszardMPOLM50+1957ChełmXL
49KostowskiKrzysztofMPOLM161988ChełmLZapłacono
50ChusteckaAnnaKPOLK301981WiszniceNZOZ WiszniceM
51ChusteckiGrzegorzMPOLM301980WiszniceNZOZ WiszniceL
52LeśniakPiotrMPOLM301978WłodawaDAS TeamM
53LubaśMariuszMPOLM401974ChełmDAS TeamL
54Olewniczak-OleszczukEdytaKPOLK40+1976Siedlcebiegnę z dzieckiem
55LaszewiczKamilMPOLM301986Gardzienice PierwszeDAS TeamS
56ManorykRobertMPOLM301979Jelcz-LaskowiceAUTOLIV- Jelcz-LaskowiceM
57PałkaMagdalenaKPOLK301981WytycznoPozytywnie AktywniS
58MrózElżbietaKPOLK301978ChełmXLZapłacono
59MłynarzKamilMPOLM161990ŁęcznowolaSKB Kraśnik / biegciagly.plS
60HeniborgMarekMPOLM301980DorohuskPSG SkryhiczynLZapłacono
61KaczorowskiZbigniewMPOLM401974ChełmAzart ChełmL
62LikMarekMPOLM50+1966ChelmChełm BiegaXLZapłacono
63FałkowskaAnnaKPOLK301987WłodawaL
64ChmielPrzemysławMPOLM301986WłodawaWłodawa biegaM
65LeśniakGrzegorzMPOLM401975WlodawaKCKL WLODAWAM
66ArseniukMarekMPOLM401975WiszniceM
67BieleckiKonradMPOLM161992WłodawaXL
68Kochaniec-MatuszakKarolinaKPOLK161988LublinS
69StubińskiLeszekMPOLM401976PiszczacAKADEMIA SPORTU POŻARNICZEGOM
70WalaszekKamilMPOLM301984WłodawaL
71WieczerzakBartłomiejMPOLM161990WłodawaL
72JabłońskiAndrzejMPOLM401968ChełmNOSG ChełmL