maratonypolskiewikosszmianyzmiany

V Otwarty Bieg Uliczny „Lewin Biega”

Miejsce i data imprezy: Lewin Brzeski, 22 października 2017
Organizator: Gmina Lewin Brzeski

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara
Regulamin: Regulamin biegu

Program imprezy

Lewin Biega2017

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Juszczak - DerzypolskaElżbietaKK40Lewin BrzeskiLEWIN BIEGASZapłacono
2GruszeckaAgnieszkaKK18KantorowiceMZapłacono
3TomkówRobertMM40NiemodlinFAST FOOT OPOLEMZapłacono
4JankowskiŁukaszMM30Pogorzela 78BLEWIN BIEGAMZapłacono
5LataRobertMM40Lewin BrzeskiKlub Karate IFKXLZapłacono
6KalińskiKrzysztofMM30GraczeMZapłacono
7MickiewiczAdamMM50GraczeBazalt-GraczeSZapłacono
8MilińskaLiliannaKK30NiemodlinNiemodlin biegaMZapłacono
9NesterówLeszekMM40Lewin BrzeskiKP Lewin BrzeskiXLZapłacono
10BoratyńskiŁukaszMM40GaćPopapraniec GaćLZapłacono
11HyllaMateuszMM18Tarnów OpolskiLZapłacono
12BrojNataliaKK30ŹliniceS
13KawońAndrzejMM60+NamysłówL
14WołoszczukTomekKK30Brzeg
15NiziołekEwaKK40NiemodlinNiemodlin biegaMZapłacono
16NiziołekJacekMM40NiemodlinNiemodlin biegaMZapłacono
17ZielińskiMarcinMM18NiemodlinNiemodlin Biega
18LeszczyńskiJanuszMM50NiemodlinNiemodlin biegaLZapłacono
19LeszczyńskaBożenaKK50+NNiemodlin biegaMZapłacono
20RomanElzbietaKK40BrzegniezrzeszonaS
21LechowskiJanMM50Jelcz-Laskowicevolvo polskaSZapłacono
22LupaBeataKK40BrzegamatorskoM
23CzajkowskiStanisławMM60+Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
24Gaj-JurczykRenataKK40Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAMZapłacono
25JurczykRobertMM40Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAXL
26KruczekMirosławMM40Lewin BrzeskiamatorskoMZapłacono
27PetryszynUlaKK30Jelcz LaskowiceLZapłacono
28LubczyńskaKamilaKK30BrzegKOTWICA BRZEGSZapłacono
29PaciorekMarcinMM30WojsławamatorskoM
30WielochGabrielaKK30OldrzyszowiceLEWIN BIEGALZapłacono
31MichalskaBeataKK40MikolinamatorskoM
32SzoberGrzegorzMM18Strzelce OpolskieOSiR Strzelce OpolskieSZapłacono
33ZabojszczaJoannaKK30MichałowiceJoanna ZabojszczaSZapłacono
34PiotrowskiKrzysztofMM40KrapkowiceCROSS KRAPKOWICESZapłacono
35StelmaszekMarekMM40Lewin BrzeskiamatorskoM
36JagielaRafałMM30OpoleKubuś TeamMZapłacono
37JagielaJoannaKK30OpoleKubuś TeamSZapłacono
38KadłubowskiPiotrMM40BrzegKOTWICA BRZEGMZapłacono
39WójcikMarekMM40WierzbnoWÓJCIK BIEGA TEAM.LZapłacono
40SucheckaLucynaKK30OpoleFAST FOOT OPOLEM
41ŚwierczekZbigniewMM50BrzegLZapłacono
42JagiełłoMalgorzataKK40Lewin BrzeskiBłyskawica z LewinaLZapłacono
43WitkowskiRafałMM30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAS
44MichalskiMateuszMM18MikolinamatorskoL
45ZiółkowskiMaciejMM30OławaTeam PolandLZapłacono
46WojtkowskiMateuszMM18SkorogoszczMZapłacono
47Wesołowska-GabryelRenataKK30BrzegamatorskoSZapłacono
48OgorzelecMariuszMM40OpoleFAST FOOT OPOLEMZapłacono
49MaruszakHenrykMM60+Skarbimierz OsiedleMZapłacono
50GałuszkaTomaszMM40BrzegamatorskoXL
51CzyżKatarzynaKK40Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda ŚląskaSZapłacono
52SzajbelSabinaKK30Ruda ŚląskaSZapłacono
53Woźniak-CieślarJoannaKK40ŻarySZapłacono
54DziokKlaudynaKK18Brzegamatorsko
55StefaniszynMarcinMM30BrzegKOTWICA BRZEGXL
56JanickiAndrzejMM30Lewin BrzeskiLZapłacono
57DackówMarcinMM30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGALZapłacono
58TomkówEwaKK40NiemodlinSZapłacono
59ChorzępaMarcinMM30Jelcz-Laskowice
60MaruszakRafałMM30Skarbimierz-OsiedleSZapłacono
61Michala-IwaniecMagdalenaKK30Czarnowąsy - OpoleM
62MilerBarbaraKK40Niemodlin1968
63LipińskiRafałMM18BrzegamatorZapłacono
64FerencJanuszMM60+Ludwikowice Kł.UKS LUDWIKOWICEM
65MazurMarekMM40OławaMZapłacono
66ŁubockiDanielMM30BrzegMorsy BrzegMZapłacono
67KubicaKrzysztofMM30BrzegKOTWICA BRZEGMZapłacono
68PancylejkoBeataKK40OpolePancyl TeamSZapłacono
69DądelaAntoniMM60+KrzepiceKB Florian Zajączki DrugieMZapłacono
70SłabońPawełMM30BrzegamatorskoXLZapłacono
71DackowPawelMM30Lewin BrzeskiM
72SykałaMarcinMM30KarłowiceM
73FedorowiczJowitaKK30BrzegAUTO GAZ EXPERT RUNNERS TEAML
74FedorowiczMarcinMM30BrzegAUTO GAZ EXPERT RUNNERS TEAMXL
75ŁąckiTomaszMM30OpoleMZapłacono
76ZwierzańskiWaldemarMM40OławaS
77GburMirosławMM40BrzegamatorMZapłacono
78KitaAleksandraKK18Lewin BrzeskiamatorMZapłacono
79BilskiKrzysztofMM30KluczborkKluczborska Grupa BiegowaMZapłacono
80BiałowasPawełMM30OławaM
81Morawska - PiechowiakSylwiaKK30OleszyceKlub Biegających LeśnikówS
82KowalkowskiPrzemysławMM30Opole
83UnsnerKatarzynaKK18KrapkowiceamatorS
84BiałasEwaKK50+Lewin BrzeskiLEWIN BIEGALZapłacono
85BiałasStanisławMM60+Lewin BrzeskiLEWIN BIEGALZapłacono
86FiguraEwelinaKK30Scinawa MałaFigura TeamS
87FiguraRobertMM40WezaFigura TeamM
88StępieńGrzegorzMM40OpoleXLZapłacono
89StępieńKamilaKK30OpoleSZapłacono
90MikośMarcinMM18OpoleL
91ChmielewskiPawełMM40KamiennaRodzina na PiątkęLZapłacono
92BiałowąsPawełMM30OławaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMZapłacono
93WojdyłaMieczysławMM50WrocławTradycja i jakość WrocławS
94IwańskiJózefMM60+KrapkowiceMZapłacono
95IwańskiArturMM40KrapkowiceMZapłacono
96ZychRafałMM40MikolinMZapłacono
97BiałasTomaszMM30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGALZapłacono
98JarominAniaKK30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGASZapłacono
99WróbelAndrzejMM30BrzegamatorL
100KozimorWiesławMM50Lewin BrzeskiLEWIN BIEGALZapłacono
Strona 1 z 4