maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XXXV Krapkowicki Bieg Uliczny (10 km)

XXXV Krapkowicki Bieg Uliczny (10 km)
Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2017
Organizator: Gmina Krapkowice
Współorganizator:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Regulamin: Regulamin biegu

Każdy z zarejestrowanych zawodników otrzyma e-maila potwierdzającego zgłoszenie. W treści e-maila znajduje się link do płatności elektronicznych. 
Zawodnik, który chce dokonać opłaty w sposób tradycyjny, powinien kliknąć w link do płatności elektronicznych a następnie wybrać przelew pocztowy - Poczta Polska.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SeniszynDariuszMPOLROTarnów OpolskiZapłacono
2FiguraRobertMPOLROWezaFigura Team
3FiguraEwelinaKPOLROWezaFigura Team
4GłąbDariaKPOLROPrudnikAthletics NysaZapłacono
5PiotrowskiKrzysztofMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceCROSS KrapkowiceZapłacono
6BrojNataliaKPOLROŹliniceOPOLE biegaZapłacono
7ŁubniewskiŁukaszMPOLROPrudnikMASAJ Prudnik
8KowalikPaulinaKPOLROPrudnikMASAJ Prudnik
9DrożakTomaszMPOLROOpoleZapłacono
10SemenovychNatalijaKUKRKiyov
11GruszeckaAgnieszkaKPOLKantorowice
12Garwol-BincAgnieszkaKPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceOPOLE biega
13DrozdPrzemysławMPOLROOpoleKolka Team OpoleZapłacono
14KrzysztońKatarzynaKPOLRONakłoZapłacono
15GryskaGrzegorzMPOLROOzimekZapłacono
16PerkaBarbaraKPOLROPrószkówZapłacono
17PerkaTomekMPOLROPrószkówBassauZapłacono
18BartkowiakMariuszMPOLROOpoleOPOLE biega
19CzechMateuszMPOLRO, RPK, MGKDąbrówka GórnaZapłacono
20MilińskaLiliannaKPOLRONiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
21FalkenbergLudwikMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceOPOLE biegaZapłacono
22JachimowskiMarcinMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceBiegnę do mety
23PłaczekKrzysztofMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
24LeszczyńskiJanuszMPOLRONiemodlinNiemodlin biega
25LeszczyńskaBożenaKPOLRONiemodlinNiemodlin biega
26KołodziejKrzysztofMPOLDobrzeń Wielki
27TorbusMateuszMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
28KrólickaAnnaKPOLROOpole
29ŚwiętekJacekMPOLROOpoleOPOLE biega
30ŻebrackiWojtekMPOLROPrudnik
31GlikDariuszMPOLROSzymiszówGMINA Strzelce OpolskieZapłacono
32ZającTomaszMPOLRO, RPK, MGKDąbrówka GórnaZapłacono
33KosackaAleksandraKPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceWkurw_team
34WawerKatarzynaKPOLGogolin1987
35GarwolJustynaKPOLROOpoleOPOLE biega
36PartycznaEwaKPOLROPrudnikKomenda Powiatowa PSP w Prudnik
37KaramonMagdalenaKPOLROOpoleOPOLE biega
38KaramonyMarcinMPOLROOpole
39LosPatrykMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceGaragegym Krapkowice
40PolakMichalinaKPOLROOpole
41PolakRafałMPOLROOpoleAZS Ku Politechniki Opolskiej
42JagielaRafałMPOLROOpoleKubuś TeamZapłacono
43JagielaJoannaKPOLROOpoleKubuś TeamZapłacono
44MatusiakMichałMPOLROOpoleLeroy Merlin Opole
45ŁukaszyńskiMarekMPOLROOpoleIzerska Grupa BiegowaZapłacono
46SzewczykTomaszMPOLRO, RPKGogolin
47ŁukowskiDariuszMPOLROStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
48KosŁukaszMPOLRO, RPK, MGKKrapkowice
49ChudyPiotrMPOLROBiadaczZapłacono
50KowalczykMichałMPOLROJełowaOPOLE biega
51PapierzJarosławMPOLROOpoleOPOLE biegaZapłacono
52PapierzJuliaKPOLROOpoleOPOLE biega
53OliwaPiotrMPOLROTułowiceZapłacono
54NicpońDominikMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
55HarynekRobertMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
56PiaseckaMartaKPOLRONysa
57NowickiBartoszMPOLROŁącznik
58StankiewiczDominikaKPOLRO, RPK, MGKKrapkowice
59KondratowiczPiotrMPOLROOpoleZapłacono
60BaziukArturMPOLRODobrzeń Wielki
61SiwczykAndrzejMPOLRybnikCHEMIKA RYBNIK
62GołębiewskaSylwiaKPOLŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
63GołębiewskiJacekMPOLŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
64StypułaMarianMPOLŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
65Shchensna-RadzikovskaHalynaKPOLŚwidnicaKB Sobótka, Brzeziński Run Club
66JóźwiakŁukaszMPOLROOpoleOPOLE biega
67KuźniarWitoldMPOLRONysaAthletics NysaZapłacono
68WójtowiczAndrzejMPOLONKietrzKSKS GRYF KIETRZ
69JontzaAnnaKPOLROGłogówekZapłacono
70WilczekArkadiuszMPOLROStare SiołkowiceLZS TOR Dobrzeń WielkiZapłacono
71SterczewskiMarcinMPOLPyskowiceOpel active team
72SzwedTomaszMPOLRacibórzZSOMS RacibórzZapłacono
73WośkoJanMPOLON, RPK, MGKKrapkowiceCROSS KRAPKOWICEZapłacono
74RudolfJacekMPOLON, RPK, MGKKrapkowiceJACEK RUDOLF MEDZapłacono
75MaciuszekŁukaszMPOLROOpoleBBL Opole
76BarszczBeataKPOLROKędzierzyn-Koźle
77PiksaAgataKPOLROOpole
78GietAdamMPOLROKędzierzyn-KoźleZapłacono
79KaczmarekMichałMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
80HajdasJaninaKPOLRO, RPKGogolinBiegnę bo chcę.Zapłacono
81Langer-PrzygodzkaMagdaKPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
82PrzygodzkiAdamMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
83AniołaPrzemysławMPOLROGłogówekZapłacono
84LubaskiZygmuntMPOLŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
85ZarychtaWaldemarMPOLŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
86RutkowskiMichałMPOLRONysaNysa Biega
87JaskółkaRafałMPOLRO, RPKDobra
88TenerowiczEwelinaKPOLŚwidnicaŚwidnicka grupa biegowa
89MartyniukRyszardMPOLROStrzelce Opolskie1984Zapłacono
90KałwińskiAdamMPOLRO, RPK, MGKKrapkowiceMTB KRAPKOWICEZapłacono
91HoffmanArturMPOLROOpole
92WęglarzCzesławMPOLROKędzierzyn-KoźleZapłacono
93PietroczukSylwiaKPOLRONysaAthletics Nysa
94Zelmanowicz - SzłapaEwaKPOLROIzbickoZapłacono
95BrzezińskiPawełMPOLROOpoleBieg Opolski
96SiwiecSławomirMPOLROGłubczyceWkurw_teamZapłacono
97NiepalaBeataKPOLROIzbickoZapłacono
98BroniakKrzysztofMPOLROGłubczyceWkurw_team
99TrepkaMarlenaKPOLOpoleOpole Biega
100KołodyńskiKrzysztofMPOLROGłubczyceGłubczyceZapłacono
Strona 1 z 3