Miejsce i data imprezy: | "Balaton" w Dobrzeniu Wielkim, 18 maja 2024 |
Organizator: |
Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent” Współorganizatorzy: GOK Dobrzeń Wielki, GOPS w Dobrzeniu Wielkim, Urząd Gminy Dobrzeń Wielki, PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim, Grupa biegowa "Od Jeziora do Jeziora" |
Regulamin |
Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km | Wolne miejsca: 140 |
- Bieg na 5 km | Wolne miejsca: 22 |
- Nordic Walking na 5 km | Wolne miejsca: 11 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Sowa | Nadine | K | POL | 10KM | Dobrzeń Wielki | ||
102 | Pancylejko | Bogdan | M | POL | 10KM | Dobrzeń Wielki | Od Jeziora do Jeziora | |
103 | Olas | Krzysztof | M | POL | 5KM | Komprachcice | Polaris Running Team | |
104 | Kaźmierz | Ewa | K | POL | 5KM | Prószków | ||
105 | Nowak | Jakub | M | POL | 10KM | Opole | Polaris Running Team | |
106 | Wrona | Jacek | M | POL | 10KM | Opole | Polaris Running Team | |
107 | Szyndlarewicz | Kamila | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Werowie | |
108 | Wer | Krzysztof | M | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Werowie | |
109 | Żołowicz | Adam | M | POL | 5KM | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
110 | Wojnarowski | Andrzej | M | POL | 5KM | Kup | Stonrawskie Centrum Medyczne | |
111 | Wocka | Robert | M | POL | 5KM | Chróścice | ||
112 | Rykała | Karolina | K | POL | 10KM | Zieleniec | Stobrawskie Centrum Medyczne | |
113 | Zdeb | Barbara | K | POL | 10KM | Opole | ||
114 | Zdeb | Marcin | M | POL | 10KM | Opole | ||
115 | Medyński | Adam | M | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Werowie | |
116 | Tkaczynski | Grzegorz | M | POL | 10KM | Opole | Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup | |
117 | Kaczorowska | Agata | K | POL | 5KM | Prudnik | ||
118 | Wiśniewski | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | ||
119 | Dańkowski | Michał | M | POL | 5KM | Kup | Stobrawskie Centrum Medyczne | |
120 | Bronkiewicz | Anna | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup | |
121 | Syrowiszka | Adam | M | POL | 10KM | Opole | Struxi Deweloper | |
122 | Farasiewicz | Małgorzata | K | POL | 5KM | Bogacica | ||
123 | Maszka | Czesław | M | POL | NW5 | Wołczyn | Slow Jogg Team Wołczyn | |
124 | Szlapa | Jakub | M | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | ||
125 | Walczyński | Grzegorz | M | POL | 10KM | Prudnik | ||
126 | Rogalewicz | Mateusz | M | POL | 5KM | Opole | Brak | |
127 | Golletz | Agnieszka | K | POL | NW5 | Schodnia | ||
128 | Ring | Anna | K | POL | 10KM | Chrząstowice | ||
129 | Stępniak | Joanna | K | POL | 5KM | Opole | ||
130 | Wojnarowski | Jan | M | POL | 5KM | Różyna | ||
131 | Śnigórska | Julia | K | POL | 10KM | Opole | ||
132 | Prusek | Karol | M | POL | 5KM | Opole | Polaris Running Team | |
133 | Woronko-Zaczyńska | Janina | K | POL | 5KM | Lubin | KGHM METRACO | |
134 | Berlik | Piotr | M | POL | 5KM | Opole | KB Odra Opole | |
135 | Chamala | Anna | K | POL | NW5 | Luboszyce | ||
136 | Mączyński | Robert | M | POL | 5KM | Łosiów | KS Pogoń Łosiów | |
137 | Kern | Ryszard | M | POL | 5KM | Kotórz Mały | KB Odra Opole | |
138 | Sowada | Anna | K | POL | NW5 | Stare Siołkowice | Stobrawskie Centrum Medyczne | |
139 | Kessler | Melania | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | ||
140 | Radzioch | Janusz | M | POL | NW5 | Kluczbork | ||
141 | Malka | Marian | M | POL | NW5 | Gliwice | Brak | |
142 | Zaczyńska-Pozniak | Jarka | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Od Jeziora do Jeziora | |
143 | Pozniak | Robert | M | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | Od Jeziora do Jeziora | |
144 | Pozniak | Maria | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | ||
145 | Król | Wojciech | M | POL | 10KM | Chrzastowice | Red Power Chronstau | |
146 | Stamatel | Sebastian | M | POL | 10KM | Ruda Śląska | ||
147 | Gajewska | Wiktoria | K | POL | NW5 | Niemodlin | Brak | |
148 | Glensk | Daniel | M | POL | NW5 | Kosorowice | ||
149 | Wilk | Marcin | M | POL | 10KM | Brzeg | Kotwica Brzeg | |
150 | Waliduda | Anna | K | POL | 10KM | Brzeg | Kotwica Brzeg | |
151 | Paliga | Małgorzata | K | POL | 10KM | Głuchołazy | ||
152 | Teleguj | Michał | M | POL | 10KM | Opole | TeZa BHP Opole | |
153 | Lazinka | Anna | K | POL | 5KM | Dobrzeń Wielki | ||
154 | Grzegorzak | Michal | M | POL | 10KM | Mechnice | ||
155 | Poniży | Piotr | M | POL | 10KM | Dobrzeń Wielki | Domix-P | |
156 | Rudner | Janusz | M | POL | 10KM | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | |
157 | Zarzecki | Lech | M | POL | 10KM | Kluczbork | GAZOGAZ OPOLE | |
158 | Markiewicz | Wiesław | M | POL | 5KM | Murów | ||
159 | Moszczyńska | Agnieszko | K | POL | 5KM | Łosiów | Stan Umysłu Lewin Biega | |
160 | Gromek | Grzegorz | M | POL | 10KM | Tarnów Opolski | Sorson i Patataj | |
161 | Zagaja | Janusz | M | POL | NW5 | Pokój | Wesoły Borsuk Team | |
162 | Żurowska | Anna | K | POL | 10KM | Mosina | ||
163 | Mikołajczyk | Anna | K | POL | NW5 | Wołczyn | Slow Jogg Team Wołczyn | |
164 | Maciuszek | Łukasz | M | POL | 5KM | Opole | ||
165 | Piotrowski | Jan | M | POL | 10KM | Opole | KB Odra Opole | |
166 | Sokołowska | Małgorzata | K | POL | NW5 | Strzelce Opolskie | ||
167 | Cieślicka | Magdalena | K | POL | NW5 | Wołczyn | Slow Jogg Team Wołczyn | |
168 | Bar | Patrycja | K | POL | NW5 | Kluczbork | ||
169 | Pilak | Magdalena | K | POL | NW5 | Kluczbork | Chodzę bo lubię Kluczbork | |
170 | Szemelak | Wojtek | M | POL | 5KM | Wrocław | Brak | |
171 | Krupicki | Jacek | M | POL | NW5 | Kluczbork | Żądło Nordic Walking | |
172 | Głowacz | Anita | K | POL | 5KM | Rybna | Kotwica Brzeg | |
173 | Kaczmarek | Justyna | K | POL | 5KM | Namysłów | ||
174 | Zagórski | Paweł | M | POL | 10KM | Branice | KB Branice | |
175 | Rogala | Agnieszka | K | POL | 5KM | Opole | Czarny Skład | |
176 | Świerk | Jakub | M | POL | 10KM | Opole | Brak | |
177 | Mogielnicki | Michał | M | POL | 5KM | Opole |