Miejsce i data imprezy: | Nysa, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie Partnerzy: • Miasto i Gmina Nysa • Starostwo Powiatowe Nysa • Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa • Agencja Rozwoju Nysy • EkoNysa sp. o.o. • Komenda Powiatowa Policji w Nysie • Straż Miejska w Nysie • Grupa Biegowa NYSA BIEGA |
Regulamin |
Regulamin biegu |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km | Wolne miejsca: 128 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | Zsolt | Vègh | M | HUN | M50 | Várpalota | Fitten Vàrpalotàèrt SE | ||
402 | Jurczyk | Anna | K | POL | K40, GN, PN, WO | Nysa | Eljot Nysa | ||
403 | Dermine | Nicolas | M | POL | M40, GN, PN, WO | Nysa | |||
404 | Mleczek | Jacek | M | POL | M50 | Kośmidry | Zawadzkie Biegnie | ||
405 | Krawczyk | Marta | K | POL | K50 | Zawadzkie | Zawadzkie Biegnie | ||
406 | Dylus | Kamil | M | POL | M30, GN, PN, WO | Nysa | |||
407 | Brzeźna | Adriana | K | POL | K40, GN | Nysa | |||
408 | Ogrodnik | Alicja | K | POL | K16, GN, PN | Nysa | MUKS Gim2 w Nysie | ||
409 | Ogrodnik | Gracjana | K | POL | K40, GN, PN, WO | Nysa | |||
410 | Zwierz | Krzysztof | M | POL | M40, WO | Opole | Profireha Team | ||
411 | Grzesiak | Grzegorz | M | POL | M40, GN, PN, WO | Nysa | Runners Team Nysa | ||
412 | Mroczkowski | Damian | M | POL | M50, GN | Jędrzychów | |||
413 | Sekutowski | Marcin | M | POL | M40, WO | Brzeg | |||
414 | Paca | Maciej | M | POL | M30, PN, WO | Głuchołazy | NSA Racing Nysa | ||
415 | Barska | Agnieszka | K | POL | K40, WO | Gogolin | Dyczuś Team | ||
416 | Krzywy-Daroszewska | Eunika | K | POL | K40 | Kamieniec Wrocławski | |||
417 | Pieczonka | Monika | K | POL | K20 | Warszawa | |||
418 | Kuziel | Marcin | M | POL | M30 | Stronie Sląskie | Black Running Stronie Sląskie | ||
419 | Kruk | Tomasz | M | POL | M40, GN, PN, WO | Nysa | Studio Kosmetyczne Kleopatra, Nysa Biega, Runners Team Nysa | ||
420 | Zając | Artur | M | POL | M40, PN | Sidzina | |||
421 | Mazurek | Agnieszka | K | POL | K40, GN, PN, WO | Nysa | |||
422 | Paweł | Franczak | M | POL | M30, GN, PN, WO | Nysa | |||
423 | Gągalski | Mirosław | M | POL | M50, GN, PN, WO | Nysa | |||
424 | Katra | Emilia | K | POL | K16, PN, WO | Stary Las | |||
425 | Zając | Magdalena | K | POL | K40, PN, WO | Stary Las | |||
426 | Żukowski | Marcin | M | POL | M30, PN, WO, MON | Konradów | ZHR Głuchołazy | ||
427 | Żukowska | Wioleta | K | POL | K30, PN, WO | Konradów | ZHR Głuchołazy | ||
428 | Maj | Agnieszka | K | POL | K40, PN, WO | Skoroszyce | Athletics Nysa | ||
429 | Belska | Wioleta | K | POL | K30, WO | Gracze | |||
430 | Pawiński | Paweł | M | POL | M30, WO | Zdzieszowice | Dyczuś Team | ||
431 | Prygiel | Wojciech | M | POL | M50, GN, PN, WO | Nysa | ZZWP Nysa | ||
432 | Padamczyk | Kamil | M | POL | M30, GN, PN, WO | Bielice | |||
433 | Laskowski | Piotr | M | POL | M60, WO | Opole | Opole biega | ||
434 | Szczepański | Tomasz | M | POL | M50, GN, PN, WO | Nysa | Galeria Nyska Running Team | ||
435 | Stecko | Piotr | M | POL | M50, PN, WO | Opole | Galeria Nyska Running Team | ||
436 | Sottek | Bogusław | M | POL | M40, GN, PN, WO | Nysa | Aktywny Schattdecor | ||
437 | Doering | Marcin | M | POL | M30, PN | Stary Las | Aktywny Schattdecor | ||
438 | Bogusz | Agata | K | POL | K40, GN | Nysa | Aktywny Schattdecor | ||
439 | Ruciak | Paulina | K | POL | K30, PN | Nysa | Galeria Nyska Running Team | ||
440 | Ruciak | Michal | M | POL | M40, PN | Nysa | Galeria Nyska Running Team | ||
441 | Wiater | Bogdan | M | POL | M50, WO, MON | Opole | Opole-PSP16 | ||
442 | Grzesiuk | Paweł | M | POL | M20 | Miechowice | |||
443 | Majcher | Łukasz | M | POL | M40, GN | Nysa | Aktywny Schattdecor | ||
444 | Bukowa | Aleksandra | K | POL | K30, WO | Opole | Champion Klub Karate Kyokushin | ||
445 | Domicz | Antoni | M | POL | M70+, WO | Opole | |||
446 | Pospíšil | Petr | M | CZE | M50 | Bílovec | Moravskoslezský kraj | ||
447 | Okálová | Silvie | K | CZE | K40 | Ostrava | Moravskoslezský kraj | ||
448 | Śliwińska | Angelika | K | POL | K30, GN, PN, WO | Nysa | Fundacja "W działaniu" | ||
449 | Bryś | Artur | M | POL | M30, WO | Opole | |||
450 | Marcinkowska | Magdalena | K | POL | K40 | Wrocław | Waligóra Team | ||
451 | Warmuz | Ewelina | K | POL | K40, PN | Lubiatów | |||
452 | Gołębiewski | Jacek | M | POL | M50 | Świdnica | Świdnicka Grupa Biegowa | ||
453 | Pawłowska | Adriana | K | POL | K40 | Świdnica | Świdnicka Grupa Biegowa | ||
454 | Lubaski | Zygmunt | M | POL | M60 | Świdnica | Świdnicka Grupa Biegowa | ||
455 | Janoszek | Cezary | M | POL | M20, PN, WO | Głuchołazy | |||
456 | Janoszek | Szymon | M | POL | M20, PN, WO | Głuchołazy | |||
457 | Kłapkowski | Gracjan | M | POL | M20 | Jelcz-Laskowice | |||
458 | Gajek | Halina | K | POL | K50, WO | Prudnik | RUNNERS TEM NYSA | ||
459 | Vysocká | Gabriela | K | CZE | K50 | Moravskoslezský Kraj | Moravskoslezský kraj | ||
460 | Bressa | Zbigniew | M | POL | M60, PN, WO | Paczków | 100 Maraton Klub | ||
461 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | M40, WO | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
462 | Weiser | Dawid | M | POL | M20 | Łosiów. | |||
463 | Mateja | Anna | K | POL | K30, MON | Opole | Dyczuś Team | ||
464 | Ulman | Mariusz | M | POL | M40, GN, PN, WO, MON | Regulice | Fort Nysa | ||
465 | Perzyński | Maciej | M | POL | M30 | Nysa | |||
466 | Kazimierz | Krzysztof | M | POL | M50, WO | Opole | |||
467 | Drabik | Monika | K | POL | K40, GN | Nysa | |||
468 | Markiewicz | Karolina | K | POL | K30, WO | Opole | |||
469 | Merkel | Paweł | M | POL | M40, GN | Nysa | |||
470 | Jankowska | Kamila | K | POL | K20, PN | Trzeboszowice | |||
471 | Stemplewska | Marta | K | POL | K30, WO | Tarnów Opolski | KB Odra Opole | ||
472 | Błach | Ryszard | M | POL | M40, WO | Kędzierzyn-Koźle | parkrun Kędzierzyn-Koźle | ||
473 | Jakubowski | Marian | M | POL | M60, GN, PN, WO | Glucholazy -Utw | |||
474 | Mencel | Aleksandra | K | POL | K30, PN | Głuchołazy | Aktywny Schattdecor | ||
475 | Ilnicka-Dmyterko | Justyna | K | POL | K30, PN | Głuchołazy | Aktywny Schattdecor | ||
476 | Umiński | Krzysztof | M | POL | M40, WO | Kędzierzyn Koźle | ADAM CIBIS RUNNING TEAM | ||
477 | Tarchała | Marcin | M | POL | M40, PN, WO | Głuchołazy | Aktywny Schattdecor | ||
478 | Stanulewicz | Izabela | K | POL | K40, GN, PN, WO | Nysa | |||
479 | Hławniak | Radosław | M | POL | M40 | Paczków | |||
480 | Dutkiewicz | Lucyna | K | POL | K30, PN | Kozielno | |||
481 | Marciszkiewicz | Tomasz | M | POL | M30 | Nysa | niezrzeszony | ||
482 | Florek | Szymon | M | POL | M16, GN, PN, WO | Nysa | |||
483 | Hoňková | Natálie | K | POL | K40 | Ostrava | Moravskoslezský kraj | ||
484 | Kłakowicz | Dariusz | M | POL | M40, GN | Nysa | |||
485 | Serafin | Dominika | K | POL | K30, GN | Nysa | |||
486 | Dziasek | Angelika | K | POL | K30, GN | Nysa | |||
487 | Gotkowski | Paweł | M | POL | M40, PN | Nysa | KP PSP w Nysie | ||
488 | Szewczyk | Kamil | M | POL | M30, GN, PN, WO | Nysa | |||
489 | Skubikowski | Tomasz | M | POL | M40, PN, WO | Głuchołazy | DOMAT-NYSA | ||
490 | Świtala | Rafał | M | POL | M30, GN, PN, WO | Nysa | Kostera Team | ||
491 | Beer | Michael | M | DEU | M70+ | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
492 | Köcher | Sascha | M | DEU | M50 | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
493 | Dirk Lagers | Dirk Lagers | M | DEU | M50 | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
494 | Focks | Martin | M | DEU | M60 | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
495 | Manfred Neuhaus | Manfred Neuhaus | M | DEU | M70+ | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
496 | Silvia Rusche | Silvia Rusche | K | DEU | K60+ | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
497 | Ulla Becker | Ulla Becker | K | POL | K60+ | Lüdinghausen | Lauftreff Lüdinghausen | ||
498 | Kolanko | Sylwia | K | POL | K40, GN, PN, WO | Nysa | Bieg Nyski / Nysa Biega | ||
499 | Piękoś | Błażej | M | POL | M30 | Raczyce | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice | ||
500 | Łuć | Tomasz | M | POL | M40 | Jędrzychów |