maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V TOYOTA Bieg Sylwestrowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
Regulamin: Regulamin biegu


Minimalny wiek to: 
14 lat - dla biegu 5 km oraz Nordic Walking
16 lat - dla biegu 10 km


Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2019 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 17:30- 19:30
31.12.2019 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 858
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 858
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 858

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubSkarpetkiPł.
1TesterKrissMPOL10KM2006OpoleTester Team ZC.pl43-46
2JuszczakŁukaszMPOL5KM1989ŚcinawaŚcinawa Team43-46Zapłacono
3RudaAnnaKPOL5KM1994ŚcinawaŚcinawa Team39-42Zapłacono
4PiaseckiJanMPOL5KM1985Mikowice39-42
5KarolewiczAnnaKPOL10KM, K401970BrzegAnna Tysiaca Dni35-38
6BystryGrzegorzMPOL10KM, M401975BaranówKS Leniwiec43-46
7MarmulewiczEwelinaKPOL10KM, K301982Oława39-42Zapłacono
8SygulskiSebastianMPOL10KM, M401974BrzegCSWIiCh Wrocław39-42
9JunikŁukaszMPOL10KM, M301984MarcinkowiceMKS Siechnice39-42
10JanickaBarbaraKPOL5KM1982Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega39-42Zapłacono
11JakubowskiWaldemarMPOL10KM, M401979MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE39-42
12SternalskiMichałMPOL10KM, M401976Wrocławwkb piast wrocław43-46Zapłacono
13BudzikJoannaKPOL10KM, K201990Oława39-42Zapłacono
14PawlowiczKrystianMPOL10KM, M301984Bystrzyca39-42
15MichalakRafałMPOL10KM, M201994CzepielowiceCzapla Team43-46
16TuzinkiewiczJadwigaKPOL5KM1985BrzegEx Team35-38
17PawlikPaweł AlibabaMPOL10KM, M401974OleśnicaCała Oleśnica Biega43-46
18PawlowiczEwaKPOL5KM1985Bystrzyca35-38
19WójciakArturMPOL10KM, M401974Kąty Wrocławskiewojciakteam43-46
20TomusiakNataliaKPOL5KM1985Budziszów WielkiJANOSPORT TEAM LEGNICA35-38Zapłacono
21ChorzępaJoannaKPOL5KM1991Jelcz-LaskowiceAutoliv Jelcz-Laskowice39-42
22PodkowskaBeataKPOL10KM, K501965WroclawWkb Piast Wrocław /Adrian Danilewicz Group35-38Zapłacono
23KrukMagdalenaKPOL5KM1979Olawa35-38
24WójciakIwonaKPOL5KM1974Kąty Wrocławskiewojciakteam39-42
25KipczakWiktorMPOL10KM, M70+1948ChwałowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE39-42
26ŁozienkoAnnaKPOL5KM1991MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE39-42
27RomanMichałMPOL10KM, M401979BrzegPolice Team Brzeg43-46
28GalantSlawomirMPOL10KM, M401975Weoclaw39-42
29Bakalarz-WójcikTeresaKPOL10KM, K401970OleśnicaKPZ SFORA35-38
30KubiakMarcinMPOL10KM, M401976WrocławBiegamy we Wrocławiu43-46Zapłacono
31KluczkiewiczWojciechMPOL10KM, M301988Głubczyce43-46Zapłacono
32SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M301985Karłowice43-46
33DżumałoAnnaKPOL5KM1978ŻłobiznaSztukaRuchu , Stan Umysłu Lewin Biega35-38Zapłacono
34WiśniewskaJustynaKPOL10KM, K301984Oława35-38
35KravchukVitaliiMUKR10KM, M301987WrocławVege Runners39-42Zapłacono
36DuziakKlaudiaKPOL5KM1991Oława35-38
37RomanSylwiaKPOL5KM1980Brzeg35-38
38PalakDawidMPOL10KM, M201990Osiek Grodkowski43-46Zapłacono
39StefaniszynMarcinMPOL10KM, M301986BrzegSztuka Ruchu43-46
40LechowskiJanMPOL10KM, M601958Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE43-46
41BlajerskaKarolinaKPOL5KM1991Jelcz-LaskowiceTOYOTA39-42
42HorteckiDanianMPOL10KM, M301984Bierutów39-42
43BarwińskiJarosławMPOL10KM, M401977Jelcz LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE39-42
44Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOL5KM1968Wiązów35-38
45PalusMałgorzataKPOL10KM, K501967BrzegKotwica Brzeg35-38
46BańkowskiMarekMPOL10KM, M401978Kąty Wrocławskie43-46Zapłacono
47HałasMarekMPOL10KM, M501969WrocławPRO -RUN WROCŁAW39-42
48GajSylwesterMPOL10KM, M401973Miłoszyce39-42Zapłacono
49JankowskiŁukaszMPOL10KM, M301987PogorzelaStan Umysłu Lewin Biega39-42
50Kaczmarek-BartoszekSylwiaKPOLNW1975Tarnowo Podgórne39-42Zapłacono
51BalickiPiotrMPOL10KM, M401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica39-42
52GajEwelinaKPOLNW1975Miłoszyce35-38Zapłacono
53KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaNiezrzeszony39-42
54BireckaMonikaKPOL10KM, K201990Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega35-38Zapłacono
55WłodarczykMaciejMPOL10KM, M301980MiłoszyceTOYOTA RUNMATOR39-42
56KarwatDawidMPOL10KM, M201990Świebodzice43-46Zapłacono
57MatusiakMirosławMPOL5KM1985WrocławArdentCode43-46
58MatusiakAlicjaMPOL5KM1984WrocławDogonić Męża :)39-42
59KołodziejskiKrzysztofMPOL10KM, M301980Brzeg43-46Zapłacono
60ChlebowiczMarcinMPOL10KM, M301981Wrocławdobry-trener.pl43-46Zapłacono
61KawońAndrzejMPOL5KM1954Namysłów43-46Zapłacono
62DrekoAnnaKPOL10KM, K301980WrocławKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE35-38Zapłacono
63StalJustynaKPOL5KM1980Jelcz-Laskowice39-42
64DrekoKrzysztofMPOL10KM, M401978WrocławPROGRES/ KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE43-46Zapłacono
65HałasIzabellaKPOL5KM1966WrocławPRO -RUN WROCŁAW39-42
66UrbańskiMirosławMPOL5KM1991OławaŚlęzak Team43-46
67ChmielukGrzegorzMPOL10KM, M201990Jelcz-LaskowiceWSTAWAJ I WALCZ!43-46Zapłacono
68BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR39-42
69ChmielukArkadiuszMPOL5KM1993Dziuplina39-42Zapłacono
70BoratyńskiŁukaszMPOL10KM, M401975GaćAutoliv Oława39-42
71ĆwiklińskaAleksandraKPOL5KM1997Jelcz-LaskowiceTOYOTA39-42
72BorowiakMarcinMPOL10KM, M301982Jelcza-Laskowice43-46
73FidorMałgorzataKPOL5KM1976Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega39-42Zapłacono
74KaczyńskiKrzysztofMPOL5KM1978ChwałowiceLeniwce z Chwałowic43-46
75CiszekRobertMPOL5KM1967Jelcz-Laskowice39-42
76MaruszakRafałMPOL10KM, M301980Skarbimierz-Osiedle39-42Zapłacono
77LisKatarzynaKPOL5KM1988Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega35-38Zapłacono
78SkotnickaJustynaKPOL5KM1978WrocławSlow Jogging Wrocław35-38
79LisTomaszMPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega43-46Zapłacono
80JachniewiczDawidMPOL10KM, M301986Skarbimierz-OsiedleKlub HDK PCK "Saper" przy 1psap w Brzegu39-42Zapłacono
81KłakWojciechMPOL10KM, M401977PiaskiSzybkie Żółwie Opatów39-42
82BendkowskiAndrzejMPOL10KM, M401973LegnicaJANOSPORT TEAM LEGNICA43-46
83PosyniakPiotrMPOL10KM, M401974Brzeg43-46
84AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M401973OławaTIM SA43-46
85SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKI35-38
86JędrysiakKamilaKPOL10KM, K301982CzepielowiceCzapla Team39-42
87MazurTomaszMPOLNW1980ZabardowiceZorza Zabardowice39-42
88PetryszynUlaKPOL5KM1980Jelcz Laskowice39-42
89KamińskiJacekMPOL10KM, M301980RatowiceTsusho team39-42Zapłacono
90MaruszakHenrykMPOL10KM, M601955Skarbimierz Osiedle39-42Zapłacono
91PosyniakAnnaKPOL10KM, K401974Brzeg35-38
92BąkAlicjaKPOL5KM1978Jelcz-LaskowiceNiezrzeszony39-42
93KosAdrianMPOL10KM, M201992Smolec#SmoleckaZadyszka39-42Zapłacono
94MalitowskiRafałMPOL10KM, M301985Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE39-42Zapłacono
95ChmielukBarbaraKPOLNW1987Jelcz-Laskowice39-42Zapłacono
96ZybałaRobertMPOL10KM, M401970Wrocław39-42
97GodziszSylwiaKPOL5KM1981Pisarzowice39-42
98HołdyńskiMirosławMPOL10KM, M501961Kąty WroclawskieWKB"META" Lubliniec43-46
99LenartKacperMPOL10KM, M201999BrzegKotwica Brzeg39-42
100KwiecieńZbigniewMPOL10KM, M501960BierutówBierutowska Grupa Biegowa39-42Zapłacono
Strona 1 z 4