maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Opolski Bieg Belfra

Miejsce i data imprezy: Grodków, 26 października 2019
Organizator: Opolski Kurator Oświaty
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie
Urząd Miasta w Grodkowie
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Grodków „Gminna Rada Kobiet”
PATRONAT
Minister Edukacji Narodowej – Dariusz Piontkowski
Wojewoda Opolski – Adrian Czubak
Regulamin: Regulamnin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 259
- Nordic Walking 5 km - OPENWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 259

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub/Nazwa zakładu pracyPł.
1ŻuradKamilMPOLBIEG, OPENBrzeg
2SitkowskiKonradMPOLNW, OPENDobroszyce
3GułaIwonaKPOLBIEGBierzów
4BaziukArturMPOLBIEG, KKOpolePubliczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
5RozwadowskiTomaszMPOLBIEG, OPENBrzegAutoliv Run Team Oława
6ProkopczykJaroslawMPOLBIEG, OPENOpole
7MazurAgnieszkaKPOLBIEGBierdzanyBIEGAM I DOBRZE MI Z TYM
8Wildbret-TuszyńskiJacekMPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
9StankowiczIwonaKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
10ZawadzkaMonikaKPOLNW, KKSiechnicePrzedszkole Publiczne im. Jana Pawła II w Siechnicach
11GanczukBeataKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
12ChłądzyńskiPiotrMPOLBIEG, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
13KaziukMałgorzataKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
14KulińskaAnnaKPOLNW, PKWałbrzychKuratorium Oświaty we Wrocławiu
15GórakJarosławMPOLBIEG, OPENGrodków
16PolewskaIwonaKPOLNW, PKZdzieszowiceKuratorium Oświaty w Opolu
17BonichMagdalenaKPOLBIEG, PKOpoleKuratorium Oświaty w Opolu
18IzbińskaMartaKPOLNW, OPENWrocław
19GórakHenrykMPOLBIEG, OPENTychy40-latek Tychy
20MazurczakPiotrMPOLBIEG, OPENGrodkówPanstwowa Straż Pożarna Grodków
21PiwińskiTomaszMPOLBIEG, NDDoboszowiceSP 1 Kamieniec Ząbkowicki
22JędrysiakKamilaKPOLBIEG, OPENCzepielowiceCZAPLA TEAM
23DąbrowiczSylwiaKPOLNW, OPENOpoleWizards Opole
24NocekIrenaKPOLNW, NDZdzieszowicePSP nr 1 w Zdzieszowicach
25DrozdMariaKPOLNWKruszynaNordic Walking Kruszyna
26SzpakAleksandraKPOLBIEG, NKOpolePSP 15 w Opolu
27PetryszynUlaKPOLBIEG, OPENJelcz Laskowice
28MarcinkowskiAdamMPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we Wrocławiu
29MatcinkowskaJoannaKPOLNW, NDBrzykówSzkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich
30Łuczak-WierzbickaBeataKPOLNW, NDWrocławSzkoła Podstawowa w Siechnicach
31MarcinkowskaJoannaKPOLNW, NDOborniki ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich
32PiksaKazimierzMPOLNW, POBrzeg1949-10-07
33KawońAndrzejMPOLBIEG, OPENNamysłów
34KawońGrażynaKPOLNW, NENamysłówPubliczne Przedszkole w Ligocie Książęcej
35SurowskiPiotrMPOLBIEG, OPENCzepielowiceCZAPLA TEAM
36KawaKrystynaKPOLBIEG, NDOpolePSP 15 w Opolu
37Tęcza-TuszakowskaAgataKPOLBIEG, NDOpolePSP 15 w Opolu
38MichońJustynaKPOLBIEG, NKOpolePSP 15 w Opolu
39RacławskiJanMPOLNWSkarbimierz-OsiedleAmator
40RacławskaJoannaKPOLNW, OPENSkarbimierz-OsiedleAmatorka
41KęśminowiczKrzysztofMPOLBIEG, OPENBrzegKotwica Brzeg