maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Opolski Bieg Belfra

II Opolski Bieg Belfra
Miejsce i data imprezy: Grodków, 26 października 2019
Organizator: Opolski Kurator Oświaty
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie
Urząd Miasta w Grodkowie
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Grodków „Gminna Rada Kobiet”
PATRONAT
Minister Edukacji Narodowej – Dariusz Piontkowski
Wojewoda Opolski – Adrian Czubak
Regulamin: Regulamnin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 29
- Nordic Walking 5 km - OPENWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 29

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub/Nazwa zakładu pracyPł.
1ŻuradKamilMPOLBIEG, OPENBrzeg
2SitkowskiKonradMPOLNW, OPENDobroszyceZapłacono
3GułaIwonaKPOLBIEGBierzówZapłacono
4BaziukArturMPOLBIEG, KKOpolePubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejZapłacono
5RozwadowskiTomaszMPOLBIEG, OPENBrzegAutoliv Run Team Oława
6ProkopczykJaroslawMPOLBIEG, OPENOpoleZapłacono
7MazurAgnieszkaKPOLBIEGBierdzanyBIEGAM I DOBRZE MI Z TYMZapłacono
8Wildbret-TuszyńskiJacekMPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
9StankowiczIwonaKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
10ZawadzkaMonikaKPOLNW, KKSiechnicePrzedszkole Publiczne im. Jana Pawła II w SiechnicachZapłacono
11GanczukBeataKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
12ChłądzyńskiPiotrMPOLBIEG, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
13KaziukMałgorzataKPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
14KulińskaAnnaKPOLNW, PKWałbrzychKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
15GórakJarosławMPOLBIEG, OPENGrodkówZapłacono
16PolewskaIwonaKPOLNW, PKZdzieszowiceKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
17BonichMagdalenaKPOLBIEG, PKOpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
18IzbińskaMartaKPOLNW, OPENWrocławZapłacono
19GórakHenrykMPOLBIEG, OPENTychy40-latek TychyZapłacono
20MazurczakPiotrMPOLBIEG, OPENGrodkówPanstwowa Straż Pożarna GrodkówZapłacono
21PiwińskiTomaszMPOLBIEG, NDDoboszowiceSP 1 Kamieniec ZąbkowickiZapłacono
22JędrysiakKamilaKPOLBIEG, OPENCzepielowiceCZAPLA TEAM
23DąbrowiczSylwiaKPOLNW, OPENOpoleWizards OpoleZapłacono
24NocekIrenaKPOLNW, NDZdzieszowicePSP nr 1 w ZdzieszowicachZapłacono
25DrozdMariaKPOLNWKruszynaNordic Walking KruszynaZapłacono
26SzpakAleksandraKPOLBIEG, NKOpolePSP 15 w OpoluZapłacono
27MarcinkowskiAdamMPOLNW, PKWrocławKuratorium Oświaty we WrocławiuZapłacono
28Łuczak-WierzbickaBeataKPOLNW, NDWrocławSzkoła Podstawowa w Siechnicach
29MarcinkowskaJoannaKPOLNW, NDOborniki ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach ŚląskichZapłacono
30PiksaKazimierzMPOLNW, POBrzegZESPÓŁ SZKÓŁ SPECIALNYCH W BRZEGUZapłacono
31KawońAndrzejMPOLBIEG, OPENNamysłówZapłacono
32KawońGrażynaKPOLNW, NENamysłówPubliczne Przedszkole w Ligocie KsiążęcejZapłacono
33SurowskiPiotrMPOLBIEG, OPENCzepielowiceCZAPLA TEAM
34KawaKrystynaKPOLBIEG, NDOpolePSP 15 w OpoluZapłacono
35Tęcza-TuszakowskaAgataKPOLBIEG, NDOpolePSP 15 w OpoluZapłacono
36MichońJustynaKPOLBIEG, NKOpolePSP 15 w OpoluZapłacono
37RacławskiJanMPOLNWSkarbimierz-OsiedleAmator
38RacławskaJoannaKPOLNW, OPENSkarbimierz-OsiedleAmatorka
39KęśminowiczKrzysztofMPOLBIEG, OPENBrzegKotwica Brzeg
40BiałowąsPawełMPOLBIEG, OPENOławaKb harcownik Jelcz laskowice
41WalidudaAnnaKPOLBIEG, OPENGrodkówKotwica Brzeg
42DonigiewiczJanuszMPOLNW, OPENBrzegNordic Walking KruszynaZapłacono
43LipczakAmadeuszMPOLBIEG, NDOpoleZespół Szkół Zawodowych Nr 4 w OpoluZapłacono
44PalakDawidMPOLBIEG, OPENOsiek GrodkowskiZapłacono
45StanikMateuszMPOLBIEG, OPENStrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANIT
46PaciorekMarcinMPOLBIEGWojsław
47KosiekWiktorMPOLBIEG, NMWrocławSzkoła Podstawowa Nr 75 we WrocławiuZapłacono
48AdamczykRafałMPOLBIEG, OPENWojsławKS Wojsław
49KotarskaEugeniaKPOLNW, OPENCzepielowiceCZAPLA TEAM
50SojkaMarekMPOLBIEG, NDGłuchołazyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Stary LasZapłacono
51JurekTomaszMPOLBIEG, KKGłuchołazyPSP im. J. Korczaka w Nowym ŚwiętowieZapłacono
52CzyżowiczDorotaKPOLNWNamysłówZapłacono
53SokołowskaAleksandraKPOLNW, NDBrzegII Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w BrzeguZapłacono
54RutkowskaAgnieszkaKPOLNW, NDBrzegII Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w BrzeguZapłacono
55LupaBeataKPOLBIEG, POBrzegZespół Szkół Ekonomicznych w BrzeguZapłacono
56KowalczykPiotrMPOLBIEG, OPENGrodkówAdrian Danilewicz GroupZapłacono
57PrymulaKrzysztofMPOLBIEGBrzegDrugi BrzegZapłacono
58Matukin-PakuszynskaAnnaKPOLNW, NDOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 24 w OpoluZapłacono
59JaworekPiotrMPOLBIEG, NDObrowiecZespół Szkolno-Przedszkolny w KórnicyZapłacono
60PłonkaJoannaKPOLBIEG, OPENGrodkòwGz LZS GrodkòwZapłacono
61PłonkaSzymonMPOLBIEG, OPENGrodkòwGz LZS GrodkòwZapłacono
62WojdyłaMieczysławMPOLNW, NEWrocławZapłacono
63JustRafałMPOLNW, KKWrocławSzkoła Podstawowa nr 84 we WrocławiuZapłacono
64WalkówBartłomiejMPOLBIEG, KKNiemodlinPubliczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieZapłacono
65RudaAnnaKPOLBIEG, OPENŚcinawaŚcinawa TeamZapłacono
66JuszczakŁukaszMPOLBIEG, OPENŚcinawaŚcinawa TeamZapłacono
67KorzeniowskaAnnaKPOLNW, NDGrodkówPrzedszkole Publiczne nr 2 w GrodkowieZapłacono
68WisłaMałgorzataKPOLNW, NDGrodkówPrzedszkole Publiczne nr 2 w GrodkowieZapłacono
69ĆwiklikPaulinaKPOLNW, NKGrodkówPrzedszkole Publiczne Nr 2 w GrodkowieZapłacono
70ZgodaPatrykMPOLBIEG, OPENGrodkówZapłacono
71SułekDariuszMPOLBIEG, NDZębowicePubliczna Szkoła Podstawowa w ZębowicachZapłacono
72RusznicaRafałMPOLBIEG, NKOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w OpoluZapłacono
73BoczkowskaMarzenaKPOLBIEG, NMLewin BrzeskiPSP Lewin BrzeskiZapłacono
74SucheckaMałgorzataKPOLBIEG, NKNamysłówSzkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego, DomaszowiceZapłacono
75BohoSławomirMPOLBIEG, OPENNysaKlub HDK PCK "Saper" przy 1psap w BrzeguZapłacono
76ChmielewskaAnnaKPOLNW, KKNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
77ChmuraJoannaKPOLNW, KKNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
78BednarskaAgataKPOLNW, PKOpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
79SobieszczańskaAgnieszkaKPOLBIEG, POPrudnikDyczuś Team/ Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1 Prudnik
80DyczekKlaudiaKPOLBIEG, POZdzieszowicePSP nr 1 w Zdzieszowicach , Dyczuś Team
81PędziwiatrKrzysztofMPOLNW, NEGrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w GrodkowieZapłacono
82SzelągNataliaKPOLNW, OPENGrodkówZapłacono
83BrylakAnnaKPOLNW, NMNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
84SumińskaEwaKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
85MajAgnieszkaKPOLBIEG, OPENSkoroszyce
86WodarczykMarcinMPOLBIEG, OPENPoczołków
87KozyraAlicjaKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
88BurakowskaDorotaKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
89StrzelczykEdytaKPOLBIEG, KKBrzegZespół Szkół Ekonomicznych w BrzeguZapłacono
90StańczykHonorataKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
91KowalskaAleksandraKPOLNW, NMNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
92StężałaRenataKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
93MaciejewskaBożenaKPOLNW, NDNamysłówZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
94BednarczykWiesławMPOLBIEG, OPENBrzegKotwica BrzegZapłacono
95LachSebastianMPOLBIEG, NDGrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa w JędrzejowieZapłacono
96BłochMarekMPOLBIEG, NDGrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa w JędrzejowieZapłacono
97KowalikAnnaKPOLBIEG, NKLubliniecZespół Placówek Edukacyjnych w DobrodzieniuZapłacono
98KajdaKrzysztofMPOLBIEG, NKMyślinaZespół Placówek Edukacyjnych w DobrodzieniuZapłacono
99KulczyckiPawełMPOLBIEG, NDBrzegPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w BrzeguZapłacono
100KulczyckaArletaKPOLNW, NDBrzegLiceum Ogólnokształcące Nr 1 we WrocławiuZapłacono
Strona 1 z 4