maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XX Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze

XX Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze
Miejsce i data imprezy: Włodawa, 13 października 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, 22-200 Włodawa, ul. Szkolna 4
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- BiegWolne miejsca: 99931

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PrucnalPrzemekMPOLZamieścieChełm BiegaMZapłacono
2OleszczukMarekMPOLWłodawaXL
3Olewniczak-OleszczukEdytaKPOLSiedlceL
4ChmielPrzemysławMPOLWłodawaWłodawa BiegaSZapłacono
5GajekGrzegorzMPOLCzółnaWieś tańczy i biegaM
6GajekMagdalenaKPOLCzółnaWieś tańczy i biegaS
7KokłowskiGrzegorzMPOLChełmPSG DorohuskM
8AdamczykJacekMPOLChełmMZapłacono
9BalukMirosławMPOLChełmM
10WojciukAdamMPOLLublinM
11BieleckiAndrzejMPOLChełmFoto Karczmarski ChełmL
12BakunJolantaKPOLChełmChełm BiegaMZapłacono
13BakunMariuszMPOLChełmChełm BiegaLZapłacono
14Karczmarska-BieleckaEwelinaKPOLChełmFoto Karczmarski ChełmL
15OstrowskiGrześMPOLWłodawaXXL
16TywoniukAleksandraKPOLWłodawaSZapłacono
17PetrukMarcinMPOLChełmDrużyna Białego NiedźwiedziaMZapłacono
18WepaWiesławMPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuL
19KlimkowskaMonikaKPOLChełmSporty Czarniecki I LO Chełm - Chełm BiegaSZapłacono
20StawiarskiRyszardMPOLChełmChełm BiegaXXL
21ŁobaczukMariuszMPOLChełmChełm BiegaMZapłacono
22BorowskiDamianMPOLHrubieszówXL
23BorowskiKamilMPOLŻółtańce KoloniaChełm BiegaM
24WiniarczykJacekMPOLWłodawa/warkaks start pułaskiL
25WróbelMarcinMPOLChełmPSG DorohuskXLZapłacono
26DębskaKatarzynaKPOLLublinXL
27WłodawaZkMPOLWłodawaZK WłodawaMZapłacono
28WłodawaZkMPOLWłodawaZK WłodawaLZapłacono
29WłodawaZkMPOLWłodawaZK WłodawaLZapłacono
30WłodawaZkMPOLWłodawaZK WłodawaLZapłacono
31ŁatkaKrystianMPOLPokrówkaL
32OsińskiDanielMPOLLublinSędziaLZapłacono
33WdowiakSławomirMPOLChełmPSG DorohuskXL
34WdowiakAnetaKPOLChełmChełm BiegaM
35ŚlusarzSławomirMPOLCzęstochowabez klubuXLZapłacono
36BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmL
37Baj-HorbaczewskiDariuszMPOLRóżankabez klubuMZapłacono
38CichoszKrzysztofMPOLKrasnystawKPP Krasnystaw/ Krasnystaw BiegaMZapłacono
39SzarotaPatrykMPOLLudwinMZapłacono
40KlinMariuszMPOLChełmChełm BiegaLZapłacono
41MarkiewiczJózefMPOLOkszówOkszów BiegaLZapłacono
42JagiełłoJustynaKPOLChelmChełm BiegaSZapłacono
43MilczarekSławomirMPOLChełmbez klubuM
44JabłońskiAndrzejMPOLChełmPSG DrohuskLZapłacono
45KrępackaMonikaKPOLChełmChełm BiegaSZapłacono
46MakaraFilipMPOLChełmChełm BiegaMZapłacono
47KrzywanowskiWojciechMPOLŻółtańceL
48KrzywanowskiWiesławaKPOLŻółtańceSzybkie sarenkiM
49ŻmijskiDariuszMPOLChełmMZapłacono
50StupkaPiotrMPOLWłodawaKST WłodawaXLZapłacono
51KabałaGrzegorzMPOLChełmLZapłacono
52KlimekRafałMPOLWiszniceMKS Żak Biała PodlaskaSZapłacono
53KraskaZbigniewMPOLChełmChełmL
54SosińskaEwelinaKPOLJanówChełm BiegaS
55WójcickiPawełMPOLChełmChełmL
56MirosławMarekMPOLLublinL
57DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuLZapłacono
58SokalskiSławomirMPOLZamość6 POWERL
59AbramsAdamMPOLWłodawasierż. MahoneyL
60FurmanikEwaKPOLŚwierżeChełm BiegaM
61BuryPiotrMPOLWłodawaSusznoL
62KoguciukKonradMPOLDorohusk1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMS
63LeśniakPiotrMPOLWłodawadas teamM
64ZasiadkoMikołajMPOLŁęcznaLW BogdankaXL
65KościarzJanMPOLŁęcznaLW BogdankaL
66BaranowskaAnnaKPOLChełmM
67GrzywaczewskiWiesław PiotrMPOLOkszówOkszów BiegaXL
68OtkałaMarcinMPOLChełmMarcin OtkałaL