maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I BIEGU KU SŁOŃCU 2019

Miejsce i data imprezy: Jełowa, 06 października 2019
Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
https://pspjelowa.edupage.org/?.
Kontakt email: biegkusloncu@gmail.com
Regulamin: Regulamin biegów
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamskiKrzysztofMPOL5KMKluczbork
2CzekajPawełMPOL10KMDobrzen Wielkisekcja biegowa NBP Opole
3GliedKrzysztofMPOL10KMDobrzeń WielkiTOR Dobrzeń WielkiZapłacono
4JagiełłoJarekMPOL10KMOpole
5ChamalaKrzysztofMPOL10KM, MGŁLuboszyceWeegreeZapłacono
6PatelskaAnnaKPOL5KM, MGŁLuboszyce
7PawlakPiotrMPOL10KMOpoleKB Odra Opole
8MazurAgnieszkaKPOL10KMBierdzanyBIEGAM I DOBRZE MI Z TYM!
9MazurTomaszMPOLNWZabardowiceZorza Zabardowice
10WielichowskiŁukaszMPOL5KMOpoleKB Odra Opole
11DanielczykMonikaKPOL5KM, MGŁJełowa
12DanielczykKrzysztofMPOL5KM, MGŁJełowa
13GnacyPawełMPOL10KMWęgrySTEGU - TEAMZapłacono
14SzaryMirosławMPOL10KMOpoleSTEGU - TEAMZapłacono
15KuśnierzAnnaKPOL5KMDobrzeń Wielki
16KlinEwelinaKPOL5KMOpole
17ZapotocznyWojciechMPOL10KM, MGŁDąbrówka Łubniańska
18BaruchaAndrzejMPOL10KMOpoleKB Odra OpoleZapłacono
19HałajkoJarekMPOL10KMOpoleWiesiek Team
20LesikPiotrMPOL10KM, MGŁKępaStobrawska Grupa Biegowa
21WłodarczykPawełMPOL10KMOpoleKB Odra OpoleZapłacono
22MehlPawełMPOL5KMOpoleZapłacono
23KołbucRomanMPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
24KołbucMaciejMPOL5KMDobrzeń WielkiSiemamordoskadtozwatpienieZapłacono
25ŁozińskaAnnaKPOL5KMOpole
26SowaAnnaKPOL10KM, MGŁŁubnianySTEGU - TEAMZapłacono
27GrzywnaGrzegorzMPOL5KMLubliniecKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
28BaziukDagmaraKPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
29FirlusMartaKPOL10KMOpoleZapłacono
30PtakEwelinaKPOL5KMKarłowiceDzikie morsy
31WitkiewiczDominikaKPOL10KMKotórz MałyZapłacono
32WitkiewiczWojciechMPOL10KMKotórz MałyZapłacono
33MichalskiŁukaszMPOL10KMOpoleSTEGU - TEAM
34KubiakAdamMPOL5KMKarłowiceDzikie morsyZapłacono
35NiekrawiecDariuszMPOL10KMOpoleZapłacono
36BerliniecMonikaKPOL5KMDobrzeń MalyDzikie morsyZapłacono
37BerliniecMarcinMPOL10KMDobrzeń MalyDzikie morsyZapłacono
38WiszniewskaMarzenaKPOL5KMKarłowiceDzikie morsyZapłacono
39AnonimAnonim#209911MUKR5KMOpoleZapłacono
40WiszniewskiSebastianMPOL5KMKarłowiceDzikie morsy
41PancylejkoBogdanMPOL10KMDobrzeń WielkiTEAM OF RUNNERS Dobrzeń WielkiZapłacono
42SłodkowskiMarekMPOL10KMStaniszcze WielkieMafia Team LubliniecZapłacono
43MadziewiczPrzemekMPOL10KM, MGŁŁubnianyŁubniańskie kominki
44AntochówMateuszMPOL5KMOpoleZapłacono
45BoczkowskaMarzenaKPOL10KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
46KozimorWiesławMPOLNWLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
47Greniuch-BłaszkoAsiaKPOL10KMLewin Brzeski
48LisKatarzynaKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
49DomańskaMałgorzataKPOL10KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
50FidorMałgorzataKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
51DryjskaJustynaKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
52JanickaBarbaraKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
53Greniuch-SucharskaDianaKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
54SkorzaKamilaKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
55LataViolettaKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
56LataRobertMPOL10KMLewin BrzeskiKlub Karate Lewin BrzeskiZapłacono
57MazgajGrażynaKPOL5KMTarnowskie GóryZapłacono
58MazgajGrzegorzMPOL5KMTarnowskie GóryZapłacono
59SytniewskiGrzegorzMPOL5KMWołczynZapłacono
60JagiełłoMalgorzataKPOL5KMLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
61KosmatyMichałMPOL5KMOpoleSzymi TEAMZapłacono
62KosmatyMariuszMPOL10KMOpoleAntonTeamZapłacono
63Anonim#211043KPOL5KMOpoleZapłacono
64SrokaPawelMPOL10KMOpoleKB Odra OpoleZapłacono
65GrucaJarosławMPOL5KMOlesnoOlesno Biega
66PerdekUrszulaKPOL10KMOpoleZapłacono
67KosmatyEwaKPOL5KMOpoleSzymi TEAMZapłacono
68RatajAmandaKPOL5KMOława
69DykasRomanMPOL5KMOława
70RoszukJessicaKPOL5KMOpole
71GodeckiMarekMPOL10KMDobrzeń WielkiTOR Dobrzeń WielkiZapłacono
72BiałasEwaKPOLNWLewin BrzeskiLewin BrzeskiZapłacono
73KołodziejMarekMPOL5KMOpoleZapłacono
74KołodziejSylwiaKPOL5KMOpoleZapłacono
75GerstelKarolinaKPOL5KMDobrzeń WielkiJumping Team Brynica
76GerstelElżbietaKPOL5KMDobrzeń WielkiJumping Team Brynica
77CierpiszKrzysztofMPOL5KMKarłowice
78PęciakŁukaszMPOL10KM, MGŁLuboszyceAchimbulans-Złombol Team
79SzyndzielorzŁukaszMPOL10KM, MGŁLuboszyceAchimbulans-Złombol TeamZapłacono
80Polek-DurajKorneliaKPOL5KMMurówKU Politechnika Opolska
81DługoszTomaszMPOL10KMChróściceRun Fun Team ChrościceZapłacono
82GaertnerŁukaszMPOL5KM, MGŁŁubnianyZapłacono
83WienerSzymonMPOL5KMOpoleMorsy Opole AktywniZapłacono
84KonikJustynaKPOL5KM, MGŁJełowa
85KoziakAgnieszkaKPOL10KMOpoleKB Odra OpoleZapłacono
86BuhlMarcinMPOL5KMChrząstowice
87KliśMarcinMPOL5KMStare Siołkowice
88DrozdPrzemysławMPOL10KMOpoleRajsport Active
89TrelaRogerMPOL10KM, MGŁDąbrówka ŁubniańskaKosowceZapłacono
90UrbańskiSławomirMPOL10KMPiaskiGepard KępnoZapłacono
91MarkiewiczWiesławMPOLNWKałyGmina MurówZapłacono
92CzurlokGabrielaKPOL5KM, MGŁJełowaZapłacono
93KubickiMariuszMPOL5KMKluczbork
94Sypko-KubickaKatarzynaKPOL5KMKluczbork
95KociołekAndrzejMPOL10KMOsowiec-Trzęsina
96SzłapaStefanMPOL10KMBoryczIzbicko w BieguZapłacono
97SzłapaRenataKPOLNWBoryczDyszka dla SercaZapłacono
98KopkaPawelMPOL10KMMurowZapłacono
99SzłapaDawidMPOL10KMDaniecSTEGU - TEAMZapłacono
100ŁysekTomaszMPOL10KMOpoleproCreative - pc24.com.pl
Strona 1 z 2