maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 05 października 2019
Organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy

Bieg odbędzie się pod patronatem:
Starosty Powiatu Mińskiego - Antoniego Jana Tarczyńskiego
Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki - Marcina Jakubowskiego
Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki - Antoniego Janusza Piechoskiego
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.
1DróżdżWiktoriaKPOLP2013Mińsk MazowieckiBiegam z ImpetemM
2KrólIgorMPOLP2013Mińsk MazowieckiM
3LubańskaJuliaKPOLK1-32011KarolinaS
4KrólKamilMPOLK7-82006Mińsk MazowieckiXL
5OstrowskiTobiaszMPOLK4-62009JózefówFC PłochocinL
6OstrowskiFranciszekMPOLK1-32011JózefówFC PłochocinL
7OstrowskiJakubMPOLK1-32012JózefówJózefów JózefowiankaM
8ŻaczekGabrielMPOLK4-62009SzemborySp WiśniewXL
9WolskaMajaKPOLK4-62009Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
10WolskiMateuszMPOLK1-32011Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
11KrzewskiFilipMPOLK4-62008Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXL
12KrzewskiAntoniMPOLK1-32012Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieL
13ŚciechowskaJuliaKPOLK1-32011Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieM
14MajszykMajaKPOLP2013Mińsk MazowieckiS
15OłdakJuliaKPOLK4-62008AleksandrówL
16OłdakJanMPOLK1-32011AleksandrówM
17MajszykMarysiaKPOLP2015Mińsk MazowieckiM
18SzymczykWojciechMPOLP2014WarszawaS
19GłąbskaŁucjaKPOLK1-32012Mińsk MazowieckiS
20GłąbskiHenrykMPOLP2014Mińsk MazowieckiS
21GajownikAleksanderMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiL
22GajownikJanMPOLP2015Mińsk MazowieckiS
23KomorzyckaJuliaKPOLK4-62008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimXL
24KomorzyckaLauraKPOLK1-32011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimM
25NowakowskiMarcelMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiM
26RodzikZuziaKPOLK4-62008CegłówMKB DreptakL
27RodzikKubaMPOLP2013CegłówMKB DreptakM
28ŚwiętochowskiMateuszMPOLK4-62007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimXL
29ŚwiętochowskaKarolinaKPOLK4-62009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimL
30ŚwiętochowskaMichalinaKPOLP2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim Tuwima 2S
31KowalskiKacperMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
32IwaniukAnnaKPOLP2014Mińsk MazowieckiS
33KieliszczykMarcelMPOLP2014Mińsk MazowieckiS
34MuchaMikołajMPOLP2014Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaS
35WilińskiTomaszMPOLP2013Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaM
36WilińskiTymoteuszMPOLK4-62009Mińsk MazowieckiL
37StachulaMaksymilianMPOLP2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 5S
38RżyskoZofiaKPOLP2013CegłówS
39SikorskiRafałMPOLP2013CegłówS
40SłodownikLeonMPOLP2013CegłówS
41KościeszaPiotrMPOLK1-32012Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiM
42ZarębskiMiłoszMPOLP2016Mińsk MazowieckiBieg przedszkolakaS
43SzubertZosiaKPOLK7-82006Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiXL
44SzubertAlicjaKPOLK4-62008Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiXL
45DzięcielskiAleksanderMPOLK7-82005Mińsk MazowieckiDTZXXL
46DzięcielskiJanMPOLK4-62007Mińsk MazowieckiDTZXL
47DzięcielskiWojciechMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiDTZM
48ŁobodowskaGabrielaKPOLP2013SiennicaRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
49SztyborEwaKPOLP2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 1 w Mińsku Maz.S
50SztyborJanMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6L
51ŚwierczyńskiJakubMPOLK7-82005Dębe WielkieRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXXL
52WęglińskiPawełMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiKS BarakudaL
53Anonim#208012KPOLP2015WarszawaS
54StrażakAnonim#208018MPOLP2018Mińsk MazowieckiS
55SygaBartoszMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjańska Szkoła PodstawowaM
56SzabatMateuszMPOLK4-62018GliniakRaceFighter GOSiR Dębe WielkieXL
57SzabatAnnaKPOLK1-32011GliniakRaceFighter GOSiR Dębe WielkieL
58RedaPiotrMPOLK4-62007GamratkaSzkoła Podstawowa w Rudzie MazowieckiejXXL
59PoncyliuszAleksanderMPOLP2013JózefówBiegamy z RadościąM
60PoncyliuszJakubMPOLP2015JózefówBiegamy z RadościąS
61KleczewskiPiotrMPOLK7-82005WarszawaUKS FILIPIDES TERESINXXL
62PerzanowskaZuzannaKPOLP2013Mińsk MazowieckiS
63PerzanowskiFilipMPOLK1-32011Mińsk MazowieckiM
64JarekZuzannaKPOLK4-62009Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiS
65JarekJakubMPOLP2014Mińsk MazowieckiAkademia Piłkarska ChampionsS
66ZawadzkaJuliaKPOLK7-82004Stara NiedziałkaKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiXL
67ZawadzkiIgnacyMPOLK1-32010Stara NiedziałkaM
68PajaNataliaKPOLK4-62012Nowa PogorzelSzkoła Podstawowa Nowa PogorzelM
69PajaAntoninaKPOLK1-32012Nowa PogorzelSzkoła Podstawowa Nowa PogorzelM
70PajaJakubMPOLP2015Nowa PogorzelS
71KrupaDawidMPOLK4-62008Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr5S
72CzyżowskaJagodaKPOLP2015Huta MińskaRaceFighter GOSiR Dębe WielkieS
73CzyżowskaWiktoriaKPOLK1-32012Huta MińskaRaceFighter GOSiR Dębe WielkieM
74WilkWojciechMPOLP2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4 w Mińsku Mazowieckim Tuwima 2M
75WilkMichałMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6XL
76WilkPawełMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6XL
77OłdakHubertMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiAkademia Piłkarska ChampionsL
78OłdakNorbertMPOLP2014Mińsk MazowieckiM
79SitarskiBartoszMPOLK1-32010WarszawaAkademia Piłkarska ChampionsL
80SitarskaAnnaKPOLP2013WarszawaSzkoła podstawowa nr 4 Mińsk MazowieckiM
81KaskaDawidMPOLK1-32010WężyczynXL
82ŚluzekWiktorMPOLK4-62007WielgolasSzkoła Podstawowa w WielgolesieXL
83BiernatAlicjaKPOLK4-62007WielgolasS
84RutaAleksanderMPOLK1-32010PogorzelWalhallaM
85RutaPolaKPOLP2015PogorzelWalhallaS
86SzczepaniukKatarzynaKPOLP2015Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieM
87SzczepaniukKrzysztofMPOLK1-32010Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe WielkieL
88RekMariaKPOLK7-82006Wólka MińskaXL
89RekZosiaKPOLK4-62010Wólka MińskaSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimL
90RekJoannaKPOLK1-32010Wólka MińskaSzkoła Podstawowa Nr 5 w Mińsku MazowieckimL