maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy

II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 05 października 2019
Organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy

Bieg odbędzie się pod patronatem:
Starosty Powiatu Mińskiego - Antoniego Jana Tarczyńskiego
Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki - Marcina Jakubowskiego
Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki - Antoniego Janusza Piechoskiego
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg główny 7 kmWolne miejsca: 20

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MurawskiMariuszMPOLSM1980Mińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiM
2DżonBeataKPOL1980Mińsk MazowieckiBiegamZimpetemMZapłacono
3LegatDorotaKPOL1993Mińsk MazowieckiSZapłacono
4OkuniewskiGrzegorzMPOL1981Mińsk MazowieckiSpoceni na MaxaXLZapłacono
5LegatBasiaKPOL1976LatowiczKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiSZapłacono
6GrelewskiKrzysztofMPOLSM1975Mińsk MazowieckiXLZapłacono
7SzubertMarcinMPOL1980Mińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiLZapłacono
8ZdanowiczArkadiuszMPOLSM1978Mińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiLZapłacono
9StaruchAndrzejMPOL1957Dębe WielkieXLZapłacono
10AdamiecMonikaKPOLO1984MieniaKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiSZapłacono
11RokitaPawełMPOL1985Minsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk MazowieckiMZapłacono
12TwardowskiPiotrMPOL1965Zakole WiktorowoSpoceni na MaxaMZapłacono
13KowalewskiPawełMPOL1984Mińsk MazowieckiMZapłacono
14KrólDariuszMPOL1977Mińsk MazowieckiLZapłacono
15WronaPiotrMPOLSM1978Mińsk MazowieckiLZapłacono
16KrusiewiczMirosławMPOL1978Wólka MińskaWólka Mińska Biega!!!LZapłacono
17SulejczykPiotrMPOLSM1973Mińsk Mazowiecki1.BltrXXLZapłacono
18GałązkaRobertMPOLO1964Mińsk MazowieckiLZapłacono
19SzczepaniukMirosławMPOL1970Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieM
20SzczepaniukMarcinMPOL2003Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieM
21SzczepaniukMonikaKPOL2001Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieM
22StaruchTomaszMPOL1983Dębe WielkieLZapłacono
23ZdanowiczMartaKPOL1976Mińsk MazowieckiLZapłacono
24PuchowskaKrystynaKPOLO1953CegłówLZapłacono
25TraczykKazimierzMPOLSM1967HipolitówTTXLZapłacono
26TraczykJakubMPOL2000HipolitówTTMZapłacono
27MurawskiZbigniewMPOL1959Mińsk MazowieckiGas RidersXLZapłacono
28SiessJarosławMPOL1961PabianiceLZapłacono
29NowakowskiTobiaszMPOL1987StanisławówRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
30OłdakPawełMPOL1977AleksandrówMZapłacono
31KąkolMichałMPOL1986KarolinaRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
32WolskaMilenaKPOL1986Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieSZapłacono
33KrzewskaEdytaKPOL1977Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
34KrzewskiGrzegorzMPOL1977Dębe WielkieMZapłacono
35WolskiKamilMPOL1984Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
36PiekarzPawełMPOL1974Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
37JuszczakMarcinMPOL1986CegłówRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
38KłosińskiArturMPOLSM1998RudaAZS WATMZapłacono
39WierciochIzabelaKPOL2000CygankaRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
40NowakowskaBeataKPOL1977HipolitówRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
41ŁukasiakArkadiuszMPOLO1966Mińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa/ OREW KobyłkaMZapłacono
42ŚciechowskiMarcinMPOL1981Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
43ŚciechowskiBartłomiejMPOL2001Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
44KrólikowskiJerzyMPOL1969Mińsk MazXLZapłacono
45AbramowskiGrzegorzMPOLO1980JanówM
46NowomiejskiMarcinMPOL1978LublinBiegacz CegłówMZapłacono
47TruszczyńskiRadosławMPOL1983ŻukówMKB DreptakMZapłacono
48WłodarczykJoannaKPOLO1970ŻelechówLO ŻelechówMZapłacono
49SzymczykMaciejMPOLSM1985WarszawaLZapłacono
50GłąbskiPawełMPOL1981Mińsk MazowieckiMZapłacono
51DuszczykMagdalenaKPOLO1991Mińsk MazowieckiXL
52RodzikMarysiaKPOL1983CegłówMKB DreptakSZapłacono
53ŚwiętochowskiDariuszMPOL1980Mińsk MazowieckiLZapłacono
54PłoteckaEdytaKPOL1978Mińsk MazowieckiMZapłacono
55KowalskiTomaszMPOLO1983Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieM
56WróblewskaSylwiaKPOL1989CegłówMZapłacono
57KościeszaDominikMPOL2003Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiSZapłacono
58KościeszaEmiliaKPOL1983Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiSZapłacono
59KościeszaMaciejMPOL1984Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiMZapłacono
60IdźkiewiczAnnaKPOLO1986Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieSZapłacono
61CzajkowskiMarcinMPOL1992Nowe OsinyMZapłacono
62GrzechnikRenataKPOL1974Mińsk Maz.BRAKMZapłacono
63RakMarcinMPOL1987Mińsk MazowieckiBRAKXXLZapłacono
64PaprockaMariolaKPOL1981Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieSZapłacono
65MaksymowiczMarcinMPOL1978GóraszkaTeam ZabieganeDniMZapłacono
66MaksymowiczKasiaKPOL1980GóraszkaTeam ZabieganeDniMZapłacono
67MichalakMichałMPOLSM1972Mińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
68DzięcielskaUrszulaKPOL1978Mińsk MazowieckiLZapłacono
69DzięcielskiŁukaszMPOL1978Mińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
70KomorzyckiJanuszMPOL1978Mińsk MazowieckiLZapłacono
71Kaska-ŁobodowskaEwelinaKPOLO1984SiennicaRaceFighter Gosir Dębe WielkieSZapłacono
72ŁobodowskiMarcinMPOLO1981SiennicaRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
73WiczukMichałMPOL1980Mińsk MazowieckiRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
74GańkoSzymonMPOL1986Mińsk MazowieckiLZapłacono
75OniskKamilMPOL1989Mińsk MazowieckiTeamKałdunMZapłacono
76ŚwierczyńskiNorbertMPOL2001Dębe WielkieRaceFighter Gosir Dębe WielkieMZapłacono
77CharlejIreneuszMPOLSM1972MierzynWieczorne Bieganie w SzczecinieSZapłacono
78WęglińskiSebastianMPOLSM1983Mińsk MazowieckiMKB DreptakLZapłacono
79KotaraSławomirMPOL1979Mińsk Mazowieckislawomirkotara.plMZapłacono
80MarekRomanMPOL1962WarszawaMZapłacono
81ŁazowskaAnnaKPOLSM1989Mińsk MazowieckiLZapłacono
82SzabatSławomirMPOLSM1981GliniakRaceFighter Gosir Dębe WielkieXLZapłacono
83RadomskiKazimierzMPOL1963WołominZabiegany WołominMZapłacono
84SitekŁukaszMPOL1986Mińsk MazowieckiXLZapłacono
85KuligowskiPawełMPOL1988Mińsk MazowieckiBRAKMZapłacono
86BobrowskaMartaKPOL1988WarszawaBRAKLZapłacono
87BobrowskiKamilMPOL1987WarszawaBRAKXLZapłacono
88PoncyliuszMonikaKPOLSM1980JózefówBiegamy z RadościąMZapłacono
89PoncyliuszRafałMPOL1986JózefówBiegamy z RadościąXLZapłacono
90ForyśAdrianMPOL1992Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiMZapłacono
91OciepaReginaKPOL1952WarszawaBieg z RadościąMZapłacono
92JolaAnonim#209163KPOL1970WarszawaSZapłacono
93SzostakRobertMPOL1972WarszawaBiegamy z RadościąMZapłacono
94GołębiewskiMichałMPOL1999Mińsk MazowieckiMZapłacono
95MejkaAnetaKPOL1976WarszawaRaceFighter Gosir Dębe WielkieLZapłacono
96KlochBartoszMPOL1990RudzienkoXLZapłacono
97PajaMirosławMPOLO1972Nowa PogorzelXLZapłacono
98MilewskaMonikaKPOLO1972Mińsk MazowieckiMZapłacono
99SzerszenowiczKarolinaKPOL1976Mińsk MazowieckiGrupa CzworgoSZapłacono
100Anonim#209605MPOL1983Mińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
Strona 1 z 2