maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Wzgórzowa Trzynastka

VI Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 13 października 2019
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin: Regulamin biegu
.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 88

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1Anonim#209880MPOL1980Opole
2BaszowieckiJanuszMPOL1967Brzeg
3BednarskiJarosławMPOL1972OpoleZapłacono
4BiałasEwaKPOL1962Lewin BrzeskiLewin Biega
5BiałasStanisławMPOL1956Lewin BrzeskiLewin BiegaZapłacono
6BiernackaBeataKPOL1985OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
7BłażewskiGrzegorzMPOL1971KluczborkZORGINICIZapłacono
8BoberWojciechMPOL1989Rogów
9Anonim#213192MPOL1982Opole
10BrojAdrianMPOLMGP1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
11BrojMarcelMPOLMGP2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
12BrojMichałMPOL1987Opole
13BrojNataliaKPOLMGP1987ŹliniceZapłacono
14BrylaIreneuszMPOL1987DomeckoVictoriaZapłacono
15BukowskiEdwardMPOL1969KluczborkKluczborska Grupa Biegowa
16ChamalaKrzysztofMPOL1983OpoleWeegreeZapłacono
17ChłapIreneuszMPOL1979PrudnikHusaria Race Team
18ChłapPawełMPOL1988SzybowiceLZS "Grom" SzybowiceZapłacono
19ChojnackaKatarzynaKPOL1987OpoleKajoza & Juzka Team
20ChudallaSylwiaKPOLMGP1988ZłotnikiZapłacono
21CibisAdamMPOLSM1989Kędzierzyn - KoźleEdward Rydzewski Team/ 10 Opolska Brygada Logistyczna
22CiochPawełMPOL1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
23CyganTomaszMPOLMGP1977FolwarkStowarzyszenie "DOBRA RODZINA"Zapłacono
24CzechAndrzejMPOL1980Osowiec-TrzęsinaZapłacono
25CzechSebastianMPOL1977Osowiec-TrzęsinaASC AUTOZapłacono
26CzekanWojtekMPOL1981OpoleKB Odra Opole
27CzywilskiBartoszMPOL1992Opole300 The Legndary Race Team
28DambońRafałMPOLNNW1985OpileWinów UnitedZapłacono
29DąbrowskiIreneuszMPOL1970OpoleHovawart OpoleZapłacono
30DecMirosławMPOL1977Opole
31DługoszMichałMPOL1994WrocławPędzące ŻbikiZapłacono
32DomańskaBarbaraKPOL1986OpoleZapłacono
33DrongJózefMPOL1953KuniówKuniów biegaZapłacono
34DzierżanowskiTomaszMPOL1972Opole
35Emerling-KaźmierczakAnitaKPOL1975Chorula
36FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
37FrysMartaKPOL1992Opole
38GaidaMagdalenaKPOL1990Chorula
39GalantyMarekMPOL1992Opole
40GerstelElżbietaKPOL1978Dobrzeń WielkiJumping Team Brynica
41GlabKrzysztofMPOL1969Klobuckngb klobuck / VeGe runners
42GrabczakJarosławMPOL1984OpoleITACY biegacze
43GromekMichałMPOLSM1990Kocierz MoszczanickiKM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1
44GruchotMałgorzataKPOLNNW1976GogolinWBO Opole
45GrzywnaGrzegorzMPOLSM1992LubliniecKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN - KOŹLE
46GulbaStanisławMPOL1966JemielnicaZapłacono
47HoffmanEwaKPOL1975OpoleSobieBiegamZapłacono
48HrycajMarcinMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
49JagielskaMagdalenaKPOL1980KłobuckNGB Kłobuck
50JankowskiDariuszMPOL1971OpoleFENIKSZapłacono
51JankówKrzysztofMPOL1978OpoleZapłacono
52JasińskiMirekMPOL1981OpoleZapłacono
53JędrzejewskaKatarzynaKPOL1986OpoleBBL Opole
54JontzaAdrianMPOL1978Rożniątów
55JończykAnnaKPOL1983OzimekZapłacono
56KaczmarekMichałMPOL1984Krapkowice
57KaletaNikolaKPOLMGP1993Zlotniki
58KansyTomaszMPOLMGP1997Boguszyce:)Zapłacono
59KarolkiewiczRyszardMPOL1971OsinyZapłacono
60KasperskiRemigiuszMPOL1989Opole
61KluskaMateuszMPOL1995OpoleSPEEDWAY'owcyZapłacono
62KłonowskiPawełMPOL1984Opole
63KocandaAlinaKPOLMGP, NNW1986PrószkówRajsport ActiveZapłacono
64KochanowskiRafałMPOL1976OpoleTrans EkspertZapłacono
65KogutTomaszMPOL1986OpoleAmatorZapłacono
66KołbucRomanMPOLNNW1973Dobrzeń WielkiDobrzeń hasa po łąkach i lasach
67KołodziejMarekMPOL1971OpoleZapłacono
68KołodziejWaldemarMPOLMGP1971GórkiDottori Corrono Opole
69KoralewskaEdytaKPOL1975Prudnik
70KosubekAdrianMPOL1995Chorula
71KosztubajdaMarekMPOL1988DąbrówkaZapłacono
72Kośniewska-NowakJoannaKPOL1979Dębska KuźniaZapłacono
73KotyszKatarzynaKPOL1965Opole
74KotyszWaldemarMPOL1964Opole
75KowalskiŁukaszMPOL1989OpoleKB Odra OpoleZapłacono
76KowohlAdrianMPOL1973KrapkowiceZapłacono
77KoziakAgnieszkaKPOL1987OpoleKB Odra Opole
78KrawczykKatarzynaKPOLMGP1990GórkiZapłacono
79KrzakMariuszMPOL1989Kąty OpolskieZapłacono
80Anonim#202420MPOL1976Opole
81KulaDawidMPOL1993Wierzchowo
82KulawiakGrzegorzMPOLSM1989Opole
83KulikMateuszMPOL1994DomeckoZapłacono
84KuziakAleksandraKPOL1989Opole
85LangMonikaKPOLSM1994OpoleAkademia Wojsk Lądowych
86LangertSławomirMPOL1983PrudnikZapłacono
87LebichMonikaKPOL1997ŁubnianyZapłacono
88LechGrzegorzMPOL1984OpoleKlub biegowy Odra OpoleZapłacono
89LenskiPatrykMPOLMGP2000Prószków
90LepichTomaszMPOLNNW1981Zakrzów
91LesikPiotrMPOL2001KępaLo2 opoleZapłacono
92LipczakAmadeuszMPOL1976OpoleZapłacono
93LosPatrykMPOL1981KrapkowiceKapija
94LubochKrzysztofMPOL1978SzydłówKW OpoleZapłacono
95LutoAndrzejMPOL1971OpatówZapłacono
96LutoBartoszMPOL1998OpatówKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
97ŁozowskiMarcinMPOL1972OpoleBieg Opolski
98ŁukaszczykiewiczAndrzejMPOLNNW1991OpoleRMF4RT GladiatorsZapłacono
99ŁukaszyńskiMarekMPOL1993OpoleKB Odra OpoleZapłacono
100ŁysekTomaszMPOL1987OpoleproCreative - pc24.com.pl
Strona 1 z 3