maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 25 kwietnia 2020
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- 65 kmWolne miejsca: 1

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AugustyniakGrzegorzMPOL1982Głuchołazy
2BarStanislawMPOL1976Strzelce OpolskieProkuratura Okręgowa w Opolu
3Stella MareAnonim#204395KPOL1970Opole
4HszAnonim#204394MPOL1971OpoleFC HSZXL
5BartelaMateuszMPOL1997Opole
6Anonim#202363MPOL1980Opole
7BernackiBartoszMPOL1983Łąka Prudnicka-L
8BłędkowskaKatarzynaKPOL1984OpoleM
9Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
10CedroDamianMPOL1978OpoleBose Nogi Malinka Opole
11ChłapIreneuszMPOL1979PrudnikHusaria Race Team
12ChojnackiPrzemysławMPOL1977OpoleBox88
13CupriakDanielMPOL1972GrodkówM
14CzyrniaAndrzejMPOL1983TurawaRAJSPORT ACTIVEMZapłacono
15DankówKrzysztofMPOL1978OpoleMasz jaja idź na badania
16DąbrowskaNataliaKPOL1987OpoleBieg Opolski / Załoga Górska
17DorobekAgataKPOL1973ZabrzeNight Runners
18DrescherMalwinaKPOL1985Januszkowice
19DudekAgnieszkaKPOL1982Ruda ŚląskaNight Runners
20DudekMariuszMPOL1980Ruda Śląska
21DurkowskiMarcinMPOL1985Oborniki ŚląskieOborygeni
22FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biega
23FlisDariuszMPOL1967ZabrzeOlimp Zabrze
24FriezeKrzysztofMPOL1975ŁódźORANGE POLSKA
25FriezeTatianaKPOL1978ŁódźDroga Do Ultra
26FurtakKrzysztofMPOL1962LubinKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
27Gaj-JurczykRenataKPOL1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
28GerusWiesławMPOL1965WrocławPro-Run Wrocław
29GłówkaRafałMPOL1976Katowice
30GnotKatarzynaKPOL1974Opole
31GolonMarlenaKPOL1975BydgoszczRun Pasja
32GonsiorRafałMPOL1988Niemodlin Woj. OpolskieAthletics NysaZapłacono
33Anonim#202541MPOL1976OzimekM
34GradowskiŁukMPOL1978OpoleZapłacono
35GrobelnyRafałMPOL1984CzarnożyłyWieluń Biega
36GrzegorzakMichałMPOL1991MechniceZapłacono
37GucwaMirosławMPOL1975OpoleTymczasem.inZapłacono
38GumińskiPrzemysławMPOL1981OzimekTeam OzimekMZapłacono
39GuzikPiotrMPOL1983WrocławSii Running Team
40GwizdalskiPrzemyslawMPOL1979OławaMonkeys Grip
41HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/prudnikPolish Runners Club IrelandM
42HanzelTomaszMPOL1972Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
43HermanowiczMarekMPOL1986Dobrzeń WielkiFeniks PGE Elektrownia OpoleL
44HnatiukMichałMPOL1989WałbrzychNIGHT RUNNERS / RATE MY TRAILZapłacono
45IgnatowskaJustynaKPOL1982Nysacaffedelmondo.pl
46IwanowskiWojtekMPOL1979OpoleOpole G.R.UXL
47JagielaRafałMPOL1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
48JanikRafałMPOL1978Strzelce Opolskiegmina Strzelce opolskie
49JaniszewskiWiktorMPOL1998PrudnikL
50JankowskiŁukaszMPOL1987PogorzelaStan Umysłu Lewin Biega
51JastrzębskiLeszekMPOL1954PrudnikZapłacono
52Jędrzejowska- DecAnnaKPOL1976GliwiceExtremalne OTK na Relaksie
53KaczmarekMichałMPOL1984Krapkowice
54KaramonMarcinMPOL1977OpoleOPOLEBIEGA
55KęsickaAgnieszkaKPOL1982GdyniaRUNEDA
56KlimczakPiotrMPOL1969GłuchołazyJuvenia Głuchołazy
57KopaczMirosławMPOL1955Poznań
58KoralewskaEdytaKPOL1975PrudnikS
59KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceOlkaDemolkaTeam
60KosterkiewiczJarosławMPOL1984Wrocław
61KostrzewskiSławomirMPOL1975Głuchołazy
62KościelniakWiolaKPOL1980PrudnikRunners Team Nysa/Tigers PrudnikSZapłacono
63KotyszWaldemarMPOL1964OpoleMZapłacono
64KrólMieczysławMPOL1980OpoleUltraTata / Bieg Opolski
65KrzemińskaAleksandraKPOL1981OpoleKW OPOLES
66KrzemińskiJacekMPOL1981OpoleKW OPOLEL
67KrzyszłowskiRafałMPOL1976OpoleŚwińskim truchtemZapłacono
68LasekJakubMPOL1990OpoleChicks&Sport TeamZapłacono
69LechAgnieszkaKPOL1978Świebodzice
70LeśniowskiPiotrMPOL1982OpoleVITALMZapłacono
71LewandowskiMarekMPOL1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
72LipińskiKamilMPOL1995WołowOlkaDemolkaTeam
73LubochKrzysztofMPOL1978SzydłówTeam DobeermanS
74LubochPaulinaKPOL1994Mańkowice
75ŁakomskiMarcinMPOL1973Wodzisław ŚląskiZapłacono
76ŁapczyńskaMagdalenaKPOL1977Jelenia GóraPrzedwojewski Mountain Team
77ŁopianiakTomaszMPOL1975Opole
78MajMarekMPOL1980WrocławZapłacono
79MalczewskiDanielMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI teamS
80MalinowskiAdrianMPOL1978BędzinCzeladź Biega
81MałkowskiBogdanMPOL1968MurówSpartamie DzieciomZapłacono
82MańczyńskiMarcinMPOL1977OpoleBox88XL
83MarciniakPrzemysławMPOL1987PrudnikM
84MarczewskiSławomirMPOL1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów
85MartyniakGrzegorzMPOL1977KrapkowiceAmator
86MartynowskiŁukaszMPOL1982OpoleZapłacono
87MarzecGrzegorzMPOL1974Szczepanekgmina Strzelce opolskie
88MazurekRomanMPOL1978MurówSpartamie Dzieciom
89MączkaBronisławMPOL1953GliwiceExtremalne OTK na Relaksie
90MichalakEwelinaKPOL1980Brzeg
91MiedziejewskiAndrzejMPOL1986PruszkówRate My Trail Team
92MielczarekGrzegorzMPOL1967Opole
93NiweltJustynaKPOL1980Opole
94OgielaEdytaKPOL1977GlucholazyRunners Team Nysa/Tigers PrudnikZapłacono
95OjciecSebastianMPOL1989Kąty OpolskieOKOM
96OleszekMagdalenaKPOL1985Czeladź
97OliwaPiotrMPOL1984Opole
98OlszewskiEligiuszMPOL1973Opole
99OrdziejewskiDominikMPOL1983Kalisz
100OszczędaWojciechMPOL1975Strzelce Opolskiegmina Strzelce opolskie
Strona 1 z 2