maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa MARATON

Bieg 3 x Kopa MARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 25 kwietnia 2020
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- Bieg 44 kmWolne miejsca: 96

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BorgulJacekMPOL1983GłuchołazyAthletics NysaZapłacono
2BrzozowskiJacekMPOL1977Opole:)
3CieślikMichałMPOL1978OpoleXL
4CiochPawełMPOL1979OpoleBBL Opole
5CzyrniaMartinMPOL1991DobrodzieńMafia Team LubliniecS
6FlorekKatarzynaKPOL1988Wrocław
7FrąkAdamMPOL1977SchodniaTeam Ozimek
8GawronBartłomiejMPOL1975Polska Nowa Wieś
9GościńskiSławomirMPOL1983Dobrzeń Małyewmigo
10Gręzel-GawronJolantaKPOL1974Polska Nowa Wieś
11HajdaJusynaKPOL1994RadzionkówFantastic 4
12HebdaAleksandraKPOL1983ChorzówNight Runners Gliwice
13HrycajMarcinMPOL1977OpoleKB Odra Opole
14HuzarewiczHenrykMPOL1977RadzionkówCidry LotajomZapłacono
15JamrózRobertMPOL1974MurowaniecJamerki
16KińczykTomaszMPOL1980OławaTermy Jakuba -Oławski park wodny
17KlesznoZbigniewMPOL1977Opolenie zrzeszonyL
18KołaczekSylwiaKPOL1980WrocławM
19KosackaOlaKPOL1991KrapkowiceOlka Demolka team
20KoślaTomaszMPOL1969BrzegZapłacono
21KotyginMateuszMPOL1988Opole
22KrzemińskiTomaszMPOL1979Łódź
23KuśAgnieszkaKPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
24KuśMichałMPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
25LipińskiKamilMPOL1995WołówOlka Demolka team
26ŁukaszyńskiMarekMPOL1993OpoleKB Odra Opole
27MajdakPawełMPOL1987OpoleRoFR
28MarciniakMirosławMPOL1974OzimekL
29MączyńskaJustynaKPOL1986OpoleOpole BiegaM
30MichalewskiPawełMPOL1986OpoleZapłacono
31NiespodzińskaAnetaKPOL1986ŚcigówKB Odra Opole
32NowakKatarzynaKPOL1983OzimekTim jest TimS
33NowakMarcinMPOL1983OzimekTim jest TimXL
34PanczochaAdamMPOL1994Opole
35PikosPatrykMPOL1987Polska Nowa WieśSZapłacono
36PobiedzińskaKarolinaKPOL1989Sosnowiec
37PodgórnyMariuszMPOL1993OzimekTeam OzimekXL
38RatajczakPaulinaKPOL1990Opole
39Rymwid-MickiewiczPrzemysławMPOL1973KrapkowiceM
40SaniawaPawełMPOL1974Kędzierzyn-KoźleM
41SmoterDamianMPOL1982Wrocław
42SosulskaJaninaKPOL1965WłodaryTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
43SoszkaMateuszMPOL1987Grodziec:)M
44StemplewskiSebastianMPOL1974OpoleBASSAU POLSKAM
45StępieńGrzegorzMPOL1977OpoleL
46StępieńKamilaKPOL1987OpoleS
47StrakowskaMonikaKPOL1975WiktorówM
48StrzałkowskaUrszulaKPOL1986OpoleBBL OpoleZapłacono
49SznajderJoannaKPOL1975Głuchołazy
50TarchałaMarcinMPOL1979GłuchołazyGłuchołazyM
51WalaPatrykMPOL1991Zabkowice ŚląskieZałoga Górska
52WaniowskiJan JakubMPOL1988Krapkowice
53WołoseckaDanutaKPOL1968MirskS
54WręczyckiŁukaszMPOL1989Lubliniec1989M