maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Bieg Harpagana KIDS

V Bieg Harpagana KIDS
Miejsce i data imprezy: Piekary Śląskie, 22 września 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
.
Regulamin: Regulamin
.

Kategorie:
- V Bieg Harpagana - Fala 1 KIDS (2015 - 2012) g.10:15Wolne miejsca: 38
- V Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2011 - 2008) g.10:30Wolne miejsca: 26
- V Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2007 - 2003) g.10:45Wolne miejsca: 80

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1PakułaNataliaKPOLDZ032005RadzionkówStrefa Byków dziecięca 168Zapłacono
2KapelaSamuelMPOLDZ022009Bytom dziecięca 144
3KapelaTomaszMPOLDZ012015BytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMdziecięca 122
4JankowskiBartoszMPOLDZ022009BytomSp 28 Bytom dziecięca 156Zapłacono
5SkupinSoniaKPOLDZ022008BytomSzkoła podstawowa nr. 32 bytom dziecięca 168Zapłacono
6KołodziejczakBłażejMPOLDZ032006BytomSPMS nr1 dziecięca 168Zapłacono
7MusialikWiktorMPOLDZ022011Piekary SlLecymy Durs dziecięca 156Zapłacono
8SkokWojciechMPOLDZ012013ChorzówPrzedszkole 13chorzow dziecięca 132
9ManiuraIzabellaKPOLDZ011987Chorzówdziecięca 122
10ManiuraJessicaKPOLDZ022009Chorzów dziecięca 156
11FrączekMaciejMPOLDZ012012RadzionkówSp 2 Radzionków dziecięca 144
12PełkaBiankaKPOLDZ022011BytomSzkoła Podstawowa nr. 26 dziecięca 144Zapłacono
13PełkaLenaKPOLDZ022011BytomSzkoła Podstawowa nr. 26 dziecięca 132Zapłacono
14ManiuraOliwierMPOLDZ012015Chorzówdziecięca 122
15LatusekJonatanMPOLDZ022009Chorzów dziecięca 144Zapłacono
16AntonioAnonim#201986MPOLDZ012014Tarnowskie GóryPrzedszkole nr 2 Tarnowskie Góry dziecięca 132
17FilipowskaMajaKPOLDZ012011BytomStrefa Byków dziecięca 132Zapłacono
18SkibaDobrawaKPOLDZ022009SiemianowiceUKS WODNIK dziecięca 144Zapłacono
19MargasińskaJuliaKPOLDZ032007Ruda Śląska dziecięca 156Zapłacono
20GutowskaMajaKPOLDZ012013Ruda Śląskadziecięca 122Zapłacono
21HonkiszWiktorMPOLDZ022009Bielsko Biała dziecięca 144Zapłacono
22KuźmickiPiotrMPOLDZ022006WrocławKiku Run Team dziecięca 168
23KuźmickaAgataKPOLDZ032004WrocławKiku Run Team dziecięca 168
24KrólPiotrMPOLDZ022010ŚwiętochłowiceSzkoła Podstawowa nr 1w Świętochłowicach dziecięca 144Zapłacono
25WarwasIgorMPOLDZ022009KoloniaLisy Pustyni dziecięca 144
26MaterlaKubaMPOLDZ012012Tarnowskie GóryPrzedszkole Słoneczna 18 dziecięca 132Zapłacono
27PandzichGabrielMPOLDZ012015KatowiceCarbon OCR Racing TeamZapłacono
28PokryszkaNataliaKPOLDZ022008Zabrze dziecięca 144Zapłacono
29PokryszkaLenaKPOLDZ012013Zabrzedziecięca 122Zapłacono
30DrozdzJanMPOLDZ032006BytomSPMS nr1Zapłacono
31KurbielAleksanderMPOLDZ022011Siemianowice Śląskie dziecięca 144
32HepaMartaKPOLDZ012014Siemianowice Śląskie
33BednarzZofiaKPOLDZ022008Siemianowice ŚląskieSP 1 w Siemianowicach Śląskich dziecięca 156Zapłacono
34WójcikPawełMPOLDZ022008Siemianowice ŚląskieSP 1 w Siemianowicach Śląskich dziecięca 156Zapłacono
35CieślaWiktoriaKPOLDZ022010Piekary Śl.MSP NR 11 Piekary Śl. dziecięca 144
36DobrowolskiBartoszMPOLDZ022011BytomSp 23 w Bytomiu dziecięca 132Zapłacono
37UrbańczykRobertMPOLDZ022011PyskowiceSzkoła podstawowa nr3 w Pyskowicach dziecięca 168Zapłacono
38AdamiokWojciechMPOLDZ012012Bytom dziecięca 132Zapłacono
39NowakAlanMPOLDZ022009KatowiceOyama Karate dziecięca 168
40ColkosNadiaKPOLDZ022010BytomSzkoła Podstawowa nr. 26 dziecięca 144Zapłacono
41JakubowskaKlaudiaKPOLDZ022009TychySMS TychyZapłacono
42JakubowskaWeronikaKPOLDZ022011TychySMS TychyZapłacono
43JakubowskaPaulinaKPOLDZ012014TychySMS TychyZapłacono
44TokarzOlaKPOLDZ022008Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
45DembskiOliwierMPOLDZ022010BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu dziecięca 168Zapłacono
46FicekMiłoszMPOLDZ012013ŚwiętochłowiceZielona Kraina Siemianowice Śląskie dziecięca 144
47NawrockaNataszaKPOLDZ012012Świętochłowice dziecięca 144
48NawrockiJakubMPOLDZ022008Siemianowice Śląskie dziecięca 156
49FicekOlekMPOLDZ032007Ruda Śląska dziecięca 168
50BitniokAdamMPOLDZ012014Katowice
51BitniokDariuszMPOLDZ012012Katowice
52BitniokZuzannaKPOLDZ022009Katowice
53WójcikMichałMPOLDZ022011Siemianowice ŚląskieSP 1 w Siemianowicach Śląskich dziecięca 144Zapłacono
54DąbrowskaLiliannaKPOLDZ012013Sosnowiecdziecięca 122Zapłacono
55GórskaHaniaKPOLDZ012014Piekary ŚląskieMiejskie Przedszkole nr 11 w Piekarach śląskichdziecięca 122Zapłacono
56TraczykKingaKPOLDZ022008RybnikSP 34 Rybnik dziecięca 144Zapłacono
57KupijajMarcelMPOLDZ032006Bytom dziecięca 156Zapłacono
58MizeraRadosławMPOLDZ032007Wilamowice dziecięca 156Zapłacono
59KupijajEmiliaKPOLDZ032003Bytom dziecięca 168Zapłacono
60PlewińskaNataliaKPOLDZ022009ŚwiętochłowiceSP nr 1 Świętochłowice dziecięca 144Zapłacono
61PlewińskiMateuszMPOLDZ022010ŚwiętochłowiceSP nr 1 Świętochłowicedziecięca 122Zapłacono
62GresztaFranciszekMPOLDZ012014Gliwicejah rastafari dziecięca 132Zapłacono
63GłowaczRafałMPOLDZ032005Czarny DunajecHusaria Race Team dziecięca 156Zapłacono
64KubiczekFilipMPOLDZ032007BytomSPMS nr1
65GrudzińskiDawidMPOLDZ032006PruszkówRmf4rt Gladiators dziecięca 168
66WardaPaulinaKPOLDZ022009Świętochłowice dziecięca 144Zapłacono
67KrężelMichałMPOLDZ022008Chorzów dziecięca 156Zapłacono
68KaczmarczykMaksymilianMPOLDZ012013BytomPrzedszkole 45 w Bytomiudziecięca 122
69AdamkiewiczBartoszMPOLDZ022010ŁódźVera Sport dziecięca 156Zapłacono
70AdamkiewiczAntoniMPOLDZ012014ŁódźVera Sportdziecięca 122Zapłacono
71RychlikPatrykMPOLDZ022008KluczeLisy Pustyni dziecięca 144
72KorzeńAdriannaKPOLDZ012013Sosnowiec dziecięca 132Zapłacono
73MakowskaPaulinaKPOLDZ012012ŚwiętochłowiceZapłacono
74Anonim#209575MPOLDZ012014Tarnowskie GóryPrzedszkole nr 2 Tarnowskie Górydziecięca 122Zapłacono
75MurlikJuliaKPOLDZ012012ZabrzeZapłacono
76PajęckiDawidMPOLDZ022010Piekary ŚląskieMSP NR 11 Piekary Śl. dziecięca 144Zapłacono
77BłaszczykKrystianMPOLDZ022011WarszawaKoniuchy dziecięca 132Zapłacono
78BłaszczykJacekMPOLDZ022011WarszawaKoniuchy dziecięca 132Zapłacono
79BaecMariaKPOLDZ012012Tarnowskie Góry dziecięca 132Zapłacono
80BaecJakubMPOLDZ022009Tarnowskie Góry dziecięca 144Zapłacono
81ZiajaMartynaKPOLDZ022009Radzionków dziecięca 144Zapłacono
82ZiajaMaciejMPOLDZ032007Radzionków dziecięca 156Zapłacono
83JeżewskiFilipMPOLDZ032007SosnowiecWiking Team Jeżewscy dziecięca 156
84Muskalska MilianElianaKPOLDZ012013Gliwice dziecięca 132
85OpiłkaBartłomiejMPOLDZ022009Ruda Śląska dziecięca 156Zapłacono
86OpiłkaMaciejMPOLDZ012012Ruda Śląska dziecięca 132Zapłacono
87KrawczykNadiaKPOLDZ012012JaworznoZapłacono
88KrawczykIgorMPOLDZ012012RadzionkówSp 2 Radzionków dziecięca 132Zapłacono
89KrawczykSzymonMPOLDZ012015Radzionkówdziecięca 122Zapłacono
90CzajaDanielMPOLDZ012012Świerklaniec dziecięca 132Zapłacono
91GilnerDawidMPOLDZ012013SosnowiecTelegilixTeamdziecięca 122Zapłacono
92MytnikRadosławMPOLDZ022009Gaj dziecięca 156Zapłacono
93UlfikBartłomiejMPOLDZ022009Tarnowskie GórySP nr 3 w Tarnowskich Górach dziecięca 168Zapłacono
94UlfikWojciechMPOLDZ012013Tarnowskie GóryPrzedszkole nr 6 w Tarnowskich Górach dziecięca 132Zapłacono
95TrybuśMarcelinaKPOLDZ022009ChorzówSP 13 Chorzów dziecięca 144Zapłacono
96TrybuśMichalinaKPOLDZ012012ChorzówSP 13 Chorzów dziecięca 132Zapłacono
97ZłotośKarolMPOLDZ022008Ruda Śląska dziecięca 144Zapłacono
98ZientekZosiaKPOLDZ012012Tarnowskie GorySP nr 3 w Tarnowskich Górach
99BugajnyRadosławMPOLDZ022011RadzionkówSocios Silesia dziecięca 132Zapłacono
100KośniewskiDawidMPOLDZ012010Zabrze dziecięca 132Zapłacono
Strona 1 z 2