maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Bieg Harpagana

V Bieg Harpagana
Miejsce i data imprezy: Piekary Śląskie, 22 września 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
.
Regulamin: Regulamin
.

Kategorie:
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 1 Elite (g.11:30)Wolne miejsca: 90
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 2 Open (g.11:45)Wolne miejsca: 50
- Bieg Harpagana - SPRINT - Fala 3 Open (g.12:00)Wolne miejsca: 70
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 1 Elite (g.12:30)Wolne miejsca: 94
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 2 Open (g.12:45)Wolne miejsca: 24
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 3 Open (g.13:00)Wolne miejsca: 72
- Bieg Harpagana - ENDURANCE - Fala 4 Polish Force (g.13:15)Wolne miejsca: 94

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PykaDanielMPOLEN031994Piekary SlaskieLecymy Durś męska MZapłacono
2PiastowskaKarolinaKPOLEN041995Zabrze damska S
3MusialikSabinaKPOLEN031979Piekary SlLecymy Durś damska LZapłacono
4Koba StasiakUrszulaKPOLEN031984Piekary ŚląskieLecymy Durś damska SZapłacono
5KoślaDominikaKPOLEN021997BytomŁowcy oklasów bez kasków damska S
6CzajkaWojtekMPOLEN021995Tarnowskie GóryŁowcy oklasów bez kasków męska M
7SzastokKatarzynaKPOLEN021974RadzionkówMateo Dream Team damska SZapłacono
8KuśMarcinMPOLEN021995BytomŁowcy oklasów bez kasków męska M
9SzastokAdamMPOLEN021971RadzionkówMateo Dream Team męska MZapłacono
10BendkowskaAnnaKPOLEN021991BytomŁowcy oklasów bez kasków damska M
11BendkowskiMarekMPOLEN021990BytomŁowcy oklasów bez kasków męska M
12KrólAdamMPOLSP021985Świętochłowice męska L
13ZygmuntPatrykMPOLSP021980Katowice męska XLZapłacono
14TrelaSławomirMPOLEN021974BytomSzturm męska XLZapłacono
15WszołekKatarzynaKPOLEN021975BytomSzturm damska XL+
16LeisznerIzabelaKPOLEN011985BytomHusaria Race Team damska M
17TokarzJoannaKPOLEN031983Piekary ŚląskieLecymy Durś damska MZapłacono
18KlackaPiotrMPOLSP021985Zabrze męska L
19Anonim#201728MPOLSP011994Ruda ŚląskaSOCIOS SILESIA męska L
20BochenekKatarzynaKPOLSP021976Bytom damska L
21WylężekMateuszMPOLEN021987Nakło Śląskie męska MZapłacono
22PlatenKlaudiaKPOLEN021972ŚwierklaniecMateo Dream Team damska M
23WawrzynczokAdrianMPOLSP031976Chorzów męska S
24Stefańska-WylężekSławomiraKPOLEN021974Wojkowice damska S
25PlatenKrystianMPOLEN021967ŚwierklaniecMateo Dream Team męska S
26KryńskaMartaKPOLSP021985Tarnowskie Góry damska M
27TrelaOliwiaKPOLEN022002BytomSzturm damska L
28DziembałaAgnieszkaKPOLEN021985RadzionkówMateo Dream Team damska M
29SzlichcinKarolinaKPOLEN021987RadzionkówMateo Dream Team damska S
30LisowskiGrzegorzMPOLEN011982ŚwiętochłowiceSOCIOS SILESIA męska L
31PiontekKrzysztofMPOLSP021975Bytom damska MZapłacono
32MachuraAnnaKPOLEN041986JaworznoHARPAGAN BEAST damska M
33PluszczykMarcinMPOLEN031981Piekary ŚląskieLecymy Durś męska LZapłacono
34PluszczykAnnaMPOLEN031982Piekary ŚląskieLecymy Durś damska LZapłacono
35SzymanskaEwaKPOLEN021979Sosnowiec damska SZapłacono
36WasilewskaWiktoriaKPOLSP022003Bytom damska M
37ŻakJakubMPOLEN041989Gliwice męska L
38KuligowskaAgataKPOLEN021979ŻoryMiraz Race Team damska SZapłacono
39WójcikKarmenaKPOLSP021988Bytom damska SZapłacono
40WójcikMarcinMPOLSP021979Bytom męska LZapłacono
41SzołtysikBartoszMPOLEN031982Piekary ŚląskieLecymy Durś męska LZapłacono
42Rodek-NowakMagdalenaKPOLEN031986Tarnowskie Góry damska L
43SikoraKarolinaKPOLEN021979Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska SZapłacono
44SzlichcinDominikMPOLEN021995RadzionkówMateo Dream Team męska MZapłacono
45SikoraSzymonMPOLEN021977Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska SZapłacono
46SzklareckaAlicjaKPOLEN021980Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska SZapłacono
47SikoraPiotrMPOLEN021987Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska MZapłacono
48RosaArkadiuszMPOLEN021983KatowiceRMF4RT GLADIATORS męska S
49SzamperaMartaKPOLSP031992GliwiceSzampki damska M
50SzamperaRafałMPOLSP031985GliwiceSzampki męska M
51DąbrowskiKrzysztofMPOLSP011973ZabrzeSOCIOS SILESIA męska MZapłacono
52DąbrowskiDanielMPOLSP022000ZabrzeSOCIOS SILESIA męska LZapłacono
53SurowiecKonradMPOLEN021993Radzionków męska XLZapłacono
54MatłokaBartłomiejMPOLEN021989Katowice męska LZapłacono
55Maciejewska SiwyElaKPOLEN021982RadzionkówMateo Dream Team damska MZapłacono
56ZawadzkaMonikaKPOLEN021984Tarnowskie GóryMateo Dream Team damska S
57SiwyArturMPOLEN021983RadzionkówMateo Dream Team męska MZapłacono
58ZawadzkiMateuszMPOLEN021984Tarnowskie GóryMateo Dream Team męska S
59SiwekMarcinMPOLEN021979Piekary ŚląskieMateo Dream Team męska SZapłacono
60SiwekKarinaKPOLEN021980Piekary ŚląskieMateo Dream Team damska SZapłacono
61PacudaMajaKPOLSP021983Krupski Młyn damska S
62ZarzecznyMarcinMPOLSP011979PawłowiceHusaria Race Team męska L
63PełkaDanielMPOLEN021980BytomStrefa Byków męska XLZapłacono
64ZajączkowskiWojciechMPOLSP022001Tarnowskie Góry męska L
65PrzybyłekLucyKPOLEN021986Piekary Śląskie damska M
66GrybośPatrycjaKPOLEN021994RadzionkowMateo Dream Team damska MZapłacono
67MaciejewskiDanielMPOLEN021993Miasteczko ŚlaskieMateo Dream Team męska SZapłacono
68FalanaAgataKPOLEN021983Piekary ŚląskieLECYMY DURŚdamska XSZapłacono
69FalanaMarcinMPOLEN031982Piekary ŚląskieLECYMY DURŚ męska MZapłacono
70StachowiczBartoszMPOLEN031993Piekary Śląskie męska LZapłacono
71CichyMariaKPOLEN021983RadzionkówMateo Dream Team damska MZapłacono
72KożuchAgnieszkaKPOLEN031975Piekary ŚląskieLecymy Durś damska SZapłacono
73StolarekMałgorzataKPOLEN031978BytomStrefa Byków damska SZapłacono
74KwaśniewskaDariaKPOLSP021993Bytom damska M
75BaciaEwaKPOLEN031986Piekary ŚląskieLecymy Durś damska S
76FilipczykDanutaKPOLSP031968BytomMiechowicka Grupa biegowa damska L
77FijałkowskiTomaszMPOLEN031978KrapkowiceVERTICAL MADNESS męska M
78WaclawStefanMPOLEN031983KomornikiVERTICAL MADNESS męska L
79OzgaMarcinMPOLSP021988Tychy męska M
80PapajaTomaszMPOLSP031991Piekary ŚląskieLecymy Durś męska XLZapłacono
81OpiołkaKrzysztofMPOLEN031988Piekary ŚląskieLecymy Durś męska LZapłacono
82BąkSławomirMPOLEN031980Piekary ŚląskieLecymy Durś męska MZapłacono
83DrostDawidMPOLSP031993Piekary ŚląskieLecymy Durś męska M
84KaiserŁukaszMPOLEN021982ZabrzeStrefa Byków męska XL
85FrycJerzyMPOLSP021966Ruda Slaskaamator męska L
86HonkiszKingaKPOLSP021987Bielsko BiałaRMF4RT GLADIATORSdamska XSZapłacono
87SotorDominikMPOLSP011989BytomStrefa Byków męska MZapłacono
88PurgołGrzegorzMPOLSP031988Piekary Śląskieamator męska M
89PurgołPatrycjaKPOLSP031991Piekary Śląskieamator damska S
90SurowiecAnnaKPOLSP031989Piekary Śląskie damska L
91SurowiecAdamMPOLSP031986Piekary Śląskie męska XL
92ZwolińskiMarcinMPOLEN031981DobieszowiceLecymy Durś męska MZapłacono
93ArasAnonim#202325MPOLSP021979Lubliniec męska XL
94KlackaAdamMPOLSP021982Siemianowice Śląskie męska L
95PokryszkaArturMPOLSP021984Zabrze męska LZapłacono
96SłońskiPiotrMPOLEN031976Krapkowice męska XLZapłacono
97Marker-DziuboszAgnieszkaKPOLEN021979BytomMateo Dream Team damska SZapłacono
98IgnatowiczBeataKPOLSP031983Bytom damska SZapłacono
99IgnatowoczMarzenaKPOLSP031984Bytomdamska XSZapłacono
100ChrzanTomaszMPOLSP021988Piekary Śląskie męska XXLZapłacono
Strona 1 z 3