maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 25 kwietnia 2020
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin: Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 12

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamczykRafałMPOL1981BytomCidry LotajomZapłacono
2BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
3BarAleksandraKPOL1977Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
4BąkTymoteuszMPOL1977Gliwicei-systems.plZapłacono
5BednarczykMalwinaKPOL1991PrudnikRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK
6BiernackaBeataKPOL1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
7BireckiMaciejMPOL1991NysaMana w podróżyZapłacono
8BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
9BoszkoKrzysztofMPOL1984OpoleGITZapłacono
10BrojAdrianMPOL1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
11BrojMarcelMPOL2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
12BrzozowskiJacekMPOL1977OpoleZapłacono
13CembruchMariuszMPOL1978GłuchołazyAthletics NysaZapłacono
14ChamalaKrzysztofMPOL1983OpoleWeegree
15ChmielewskiPawełMPOL1982Wrocławwkurw_team
16CieślaAnna MariaKPOL1986Wałbrzych
17CyranPiotrMPOL1986NysaNOAZapłacono
18CzajaPawełMPOL1971OldrzyszowiceMZapłacono
19DąbrowskiIreneuszMPOL1970OpoleHovawart OpoleMZapłacono
20DrobekRafałMPOL1974ŁąkaAthletics NysaZapłacono
21DrozdPrzemysławMPOL1972OpoleRajsport ActiveZapłacono
22FortunaMarcinMPOL1983Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący ŁańcuchM
23FrankiewiczAnnaKPOL1982Strzelce OpolskieŚmigło TeamZapłacono
24FrankiewiczBożenaKPOL1967GłuchołazyBBL GłuchołazyMZapłacono
25GerstelElżbietaKPOL1978Opole
26GłąbDariaKPOL1991PrudnikRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
27GmernickiJacekMPOL1982NysaAthletics NysaZapłacono
28GolańskiJanuszMPOL1972Lewin BrzeskiZapłacono
29GomulaMichałMPOL1982Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
30GościńskiArkadiuszMPOL1985WrocławMZapłacono
31GrocheckaJoannaKPOL1983MikołówZłośliwca
32GrubiakBartoszMPOL1992GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
33GruchotMałgorzataKPOL1976GogolinZapłacono
34GrząbaSzymonMPOL1974MikołówZOŁZY
35GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
36HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
37HedrychMałgorzataKPOL1968GlogówZapłacono
38HerchelArkadiuszMPOL1977GrodkówSZapłacono
39IlnickaMonikaKPOL1988Racławice Śl./opoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
40JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
41JakubiecEwaKPOL1999GłuchołazyPrzedwojewski Mountain TeamS
42JamrózJoannaKPOL1976MurowaniecJamerkiZapłacono
43JanikRafałMPOL1978Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
44JaskierskiAndrzejMPOL1974Karłowice MałeAthletics NysaZapłacono
45JaśkowiecMichałMPOL1994PrudnikZapłacono
46JurekTomaszMPOL1970GłuchołazyXLZapłacono
47JuszczakPawełMPOL1969OpoleMORSY OPOLE AKTYWNIZapłacono
48KamińskaAdrianaKPOL1981OpoleBieg OpolskiMZapłacono
49KarolkiewiczRyszardMPOL1971OpoleZapłacono
50KlimczakMikołajMPOL1992GłuchołazyJuvenia GłuchołazyZapłacono
51KokotDanielMPOL1992OzimekRajsport Active
52KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
53KolasaAdamMPOL1988Kędzierzyn-Koźle
54KolbeMonikaKPOL1975Strzelce OpolskieŚmigło TeamZapłacono
55KołtowskaMonikaKPOL1988OpoleM
56KonicaKarinaKPOL1994ZdzieszowiceZapłacono
57KoszykRafałMPOL1979Opole
58Kośniewska-NowakJoannaKPOL1979Dębska Kuźnia
59KośnyDamianMPOL1979OpoleGITZapłacono
60KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
61KowalskiŁukaszMPOL1983Kędzierzyn-KoźleL
62KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
63KrajczyPatrykMPOL1993WrocławZapłacono
64KruczekEwaKPOL1982Lewin BrzeskiKW OpoleSZapłacono
65KruczekMirosławMPOL1969Lewin BrzeskiKW OpoleZapłacono
66KubickiMariuszMPOL1976Kluczbork
67KuligRadosławMPOL1976Głuchołazy91 batalion logistycznyZapłacono
68KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
69KustraKlaudiaKPOL1988NysaZapłacono
70KuśJaroslawMPOL1967PrudnikAmator
71KuźniarWitoldMPOL1972NysaAthletics NysaZapłacono
72LangertSławomirMPOL1983PrudnikLZapłacono
73LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
74LechGrzegorzMPOL1984OpoleKlub biegowy Odra OpoleLZapłacono
75LepichTomaszMPOL1981ZakrzówSąsiedzi teaM
76LesikPiotrMPOL2002KępaLo2 opoleZapłacono
77LesinskiLeszekMPOL1972OpoleMorsy Opole AktywniZapłacono
78LipczakAmadeuszMPOL1976OpoleLZapłacono
79LisowskaNataliaKPOL1995GłuchołazyMZapłacono
80LisowskiDariuszMPOL1966GłuchołazyLZapłacono
81LisowskiPiotrMPOL1990JarnołtówekZapłacono
82Ławczys-BireckaNataliaKPOL1993NysaMana w podróży
83ŁubikRenataKPOL1970KiełczówZapłacono
84ŁysekTomaszMPOL1987OpoleproCreative - pc24.com.plZapłacono
85MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
86MadejskiPiotrMPOL1990GrodziecZapłacono
87MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
88MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKZapłacono
89MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
90MatachowskiTomaszMPOL1985ZborowskieHusaria race teamXLZapłacono
91MazurMateuszMPOL1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
92MączkaKrystynaKPOL1955GliwiceExtremalne OTK na RelaksieZapłacono
93MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
94MilejskaJoannaKPOL1977OpoleBBL OpoleZapłacono
95MilińskaLiliannaKPOL1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
96MisiekMarekMPOL1965GłuchołazyPocztowa Grupa BiegowaZapłacono
97MrachaczDorotaKPOL1969BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
98MusurAdamMPOL1953OlesnicaKB SZERSZEN OLESNICA
99NitaKatarzynaKPOL1972PiecewoVillage punk runZapłacono
100NitaWiesławMPOL1971PiecewoVillage punk runZapłacono
Strona 1 z 2