maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Biegi Młodzieżowe z KB HARCOWNIK

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 28 września 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Regulamin: Regulamin biegów
.
Kategorie:
- Biegi MłodzieżoweWolne miejsca: 352

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1PołećEmiliaKPOLDZ4002010OławaSzkoła Podstawowa nr 8 w Oławie
2WierzchowskaJuliaKPOLDZ6002008WrocławSP1 Wrocław
3HerbaJakubMPOLCH1002015Jelcz LaskowicePrzedszkole Niepubliczne Magdalenka Jelcz LaskowiceZapłacono
4ZgodaOliwiaKPOLDZ3002012OławaSzkoła podstawowa nr 4 Oława
5JakubowskiGracjanMPOLCH6002007MiłoszycePSP MIŁOSZYCE / KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICE
6JakubowskaJagodaKPOLDZ1002017Miłoszyce
7MaliszewskaKorneliaKPOLDZ1002016Jelcz-LaskowicePaniZapłacono
8MazurJustynaKPOLDZ10002004KucharzowiceZapłacono
9TraczNataliaKPOLDZ4002009OleśnicaWKS OleśniczankaZapłacono
10WiśniewskiJędrzejMPOLCH4002009ZacharzyceMKS SiechniceZapłacono
11BiszczadArturMPOLCH4002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
12BiszczadMateuszMPOLCH4002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
13WiśniewskaLilianaKPOLDZ1002015Oława
14HumeniukStanisławMPOLCH3002012OławaSzkoła podstawowa nr 4 Oława
15GieronisJanMPOLCH3002011Minkowice OławskieZapłacono
16CiąderMateuszMPOLCH1002013SiechniceMKS SiechniceZapłacono
17SeiffertFilipMPOLCH4002010LizawiceGminna Szkoła w Oławie
18SeiffertJakubMPOLCH3002012LizawiceGminna Szkoła w Oławie
19TylickiKarolMPOLCH6002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
20GugnackaAleksandraKPOLDZ1002015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Niepubliczne Magdalenka Jelcz Laskowice
21UramowskaPaulinaKPOLDZ3002011Jelcz-LaskowiceSzermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 WrocławZapłacono
22CichońKrzysztofMPOLCH1002014Jelcz-LaskowicePrzedszkole Niepubliczne Mikołajek Miłoszyce
23DudekWeronikaKPOLDZ3002011Jelcz-LaskowicePSP nr 1 JELCZ-LASKOWICEZapłacono
24DudekAlicjaKPOLDZ1002016Jelcz-LaskowiceTUPTUŚ Żłobek niepubliczny Jelcz-LaskowiceZapłacono
25KlichAleksanderMPOLCH1002013ChwałowicePSP nr 1 JELCZ-LASKOWICE
26KunickiFilipMPOLCH10002004BystrzycaMłodzik BystrzycaZapłacono
27KunickaZuzannaKPOLDZ4002010BystrzycaMłodzik BystrzycaZapłacono
28KurzawaAlicjaKPOLDZ3002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
29KurzawaJulianMPOLCH1002013Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
30KochnowiczNataliaKPOLDZ4002010Jelcz-LaskowiceZapłacono
31WlizłoMichałMPOLCH3002011SiechniceMKS SiechniceZapłacono
32WlizłoFilipMPOLCH3002012SiecniceMKS SiechniceZapłacono
33FryśnyAntoninaKPOLDZ6002008Wrocław
34SiarkowskaHannaKPOLDZ4002009SiechniceProszę wybrać:
35SierpińskiKacperMPOLCH1002013Jelcz-LaskowiceZapłacono
36KołodziejJoannaKPOLDZ1002013DobrzykowiceMiniWrorld
37WilkFranciszekMPOLCH1002014Oławaprzedszkole bajkaZapłacono
38WilkAleksanderMPOLCH1002013Oławasp 6Zapłacono
39KotwicaHannaKPOLDZ4002009Oławasp 2 oławaZapłacono
40SkarżyńskiKonstantyMPOLCH6002008SiechniceMKS SiechniceZapłacono
41SkarżyńskaMariaKPOLDZ4002010SiechniceMKS SiechniceZapłacono
42BarwińskaOliwiaKPOLDZ6002008Jelcz-LaskowicePSP Nr 3 Jelcz-Laskowice
43BiałowąsKubaMPOLCH4002010Oławasp 2 oława
44SługockaJuliaKPOLDZ1002014Jelcz LaskowicePRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W JELCZU LASKOWICACHZapłacono
45BezmalaOleksandraKPOLDZ1002014WrocławZSP 16 WrocławZapłacono
46BezmalaKaterynaKPOLDZ3002011WrocławZapłacono
47OpalińskaLatikaKPOLDZ3002012Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
48MazurKacperMPOLCH3002011Kucharzowice
49Wroński-JankowskiMikołajMPOLCH3002011Jelcz-LaskowicePSP Nr 3 Jelcz-LaskowiceZapłacono
50JarosławskiBartoszMPOLCH3002012Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
51BodnarAleksandraKPOLDZ6002008OławaSzkoła Podstawowa Nr 1 w OławieZapłacono
52BodnarOliwiaKPOLDZ3002011OławaSzkoła Podstawowa Nr 1 w OławieZapłacono
53KwiatkowskiFabianMPOLCH6002008Wrocław
54NowakWeronikaKPOLDZ3002011OławaGminna Szkoła w OławieZapłacono
55ZajadlakMiłoszMPOLCH1002014OławaZapłacono
56BaranSzymonMPOLCH8002006OławaSzkoła Podstawowa Nr 6 w OławieZapłacono
57KowalczukDawidMPOLCH3002012Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
58KowalczukMichałMPOLCH1002015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Niepubliczne Magdalenka Jelcz LaskowiceZapłacono
59RapaMariaKPOLDZ1002013WroclawMały Kolejarz PrzedszkoleZapłacono
60AbuckaAntoninaKPOLDZ3002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
61BęśHubertMPOLCH3002012OławaSzkoła podstawowa nr 4 Oława
62MatogaZuzannaKPOLDZ6002008ChwałowicePSP Nr 3 Jelcz-Laskowice
63MatogaFranciszekMPOLCH3002012ChwałowicePSP nr 1 JELCZ-LASKOWICE
64DżugajMartynaKPOLDZ4002009TwardogóraZapłacono
65LaszczakAleksandraKPOLDZ6002007Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
66ChorzępaZuzannaKPOLDZ1002013Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
67ChorzępaŁukaszMPOLCH4002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
68StarczewskiNatanMPOLCH3002012OławaSzkoła Podstawowa Nr 1 w OławieZapłacono
69JankowskiNatanMPOLCH1002015PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
70JankowskaSaraKPOLDZ1002018PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
71KownackaZuzannaKPOLDZ1002013PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
72BoruckaNataliaKPOLDZ6002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
73BoruckiArturMPOLCH3002012Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
74ŻurekMikołajMPOLCH3002012OławaSzkoła podstawowa nr 4 OławaZapłacono
75ŻurekAleksandraKPOLDZ1002015OławaZapłacono
76CiszekLauraKPOLDZ4002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
77PiskorowskaDagmaraKPOLDZ8002006WrocławSP 45 Wrocław / Team Luks Żórawina-Wrocław
78PiskorowskaDariaKPOLDZ8002006WrocławSP 45 Wrocław / Team Luks Żórawina-Wrocław
79KliszczakJeremiaszMPOLCH3002011OławaSzkoła Podstawowa nr 8 w OławieZapłacono
80KliszczakTobiaszMPOLCH1002015OławaPrzedszkole nr 1 w OławieZapłacono
81TomaszewskaHannaKPOLDZ4002009Jelcz-Laskowice
82TomaszewskiMateuszMPOLCH6002008Jelcz-Laskowice
83ZaskórskaMajaKGBRDZ3002011Swindon2017Zapłacono
84StaruszkiewiczLeoMPOLCH4002010Jelcz-Laskowice
85KrawcówKamilaKPOLDZ4002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
86KiełtWeronikaKPOLDZ1002015OławaNiepubliczne Przedszkole Żak w Oławie
87WiszniewskaEmiliaKPOLDZ3002012KarłowiceSzkoła Podstawowa w Karłowicach
88LewickaAlicjaKPOLDZ1002014Jelcz-LaskowicePRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W JELCZU LASKOWICACHZapłacono
89BodnarJuliaKPOLDZ6002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
90ZawadaJakubMPOLCH1002014Jelcz-LaskowicePRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W JELCZU LASKOWICACHZapłacono
91PaprockaAlinaKPOLDZ1002014Jelcz Laskowice
92PaprockiPiotrMPOLCH6002008Jelcz LaskowicePSP nr 1 JELCZ-LASKOWICE
93PawlikRafałMPOLCH3002011OławaSzkoła podstawowa nr 5 OławaZapłacono
94TruszkiewiczEmiliaKPOLDZ4002010OławaSP 4 OławaZapłacono
95KuriataAleksandraKPOLDZ4002010Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
96KuriataAdamMPOLCH3002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-LaskowiceZapłacono
97SzustakMajaKPOLDZ1002014OpolePrzedszkole Publiczne nr. 8 ul. Lelewela, OpoleZapłacono
98KaźmierkiewiczMarcelMPOLCH3002012Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
99KaźmierkiewiczOliwiaKPOLDZ6002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
100KamińskiAleksanderMPOLCH1002014RatowiceZapłacono
Strona 1 z 2