maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

OKRrun 2019 - fala 02

OKRrun 2019 - fala 02
Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 08 czerwca 2019
Organizator: DELFIN Spółka z o.o.
Regulamin: Regulamin Biegu

Opłata startowa:
75 zł - do 17 maja 2019 r.
90 zł - do 6 czerwca 2019 r.
120 zł - w dniu zawodów 9 czerwca 2019 r.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1LepichGrzegorzMPOL1980KrapkowiceLZapłacono
2MarzodkoMonikaKPOL1991KujawyMZapłacono
3MarzodkoArkadiuszMPOL1990KujawyMZapłacono
4ZłotnikKarolinaKPOL1992ZawadaMZapłacono
5ZłotnikMichałMPOL1993ZawadaLZapłacono
6ZłotnikKarolMPOL1997Gorzów WielkopolskiLZapłacono
7PołećAndrzejMPOL1978KrapkowiceXLZapłacono
8SmykałaPatrykMPOL1985KrapkowiceXLZapłacono
9BonkBarbaraKPOL1983OpoleSzugariiiMZapłacono
10BonkBartłomiejMPOL1984OpoleSzugariiiXLZapłacono
11StachowiczSamantaKPOL1986OpoleSzugariiiSZapłacono
12StachowiczGrzegorzMPOL1980OpoleSzugariiiXLZapłacono
13MichalewskiDariuszMPOL1983GogolinGRUPA KAPIJALZapłacono
14PielaPatrykMPOL1987SteblówXLZapłacono
15PolokTomaszMPOL1988Dobrzeń WielkiMZapłacono
16SzołdrowskiTomaszMPOL1989OpoleMZapłacono
17WróbelRafałMPOL1988KrapkowiceMZapłacono
18MichalikMagdalenaKPOL1980ŻywociceMZapłacono
19MichalikWaldemarMPOL1978ŻywociceLZapłacono
20KokoszkaKrzysztofMPOL1976KrapkowiceL
21GruchotMichałMPOL1988KrapkowiceMZapłacono
22BonkMateuszMPOL2003OpoleSzugariiiSZapłacono
23ŁaciakGrzegorzMPOL1982OpoleANGEL Z VENUSLZapłacono
24FortunaAlicjaKPOL1989OpoleANGEL Z VENUSMZapłacono
25PrzemusKamilMPOL1995ZakrzówLZapłacono
26KuśKrzysztofMPOL1983OpoleSZapłacono
27WolnyDanielMPOL1983SteblówMZapłacono
28WacławStefanMPOL1983ZielinaLZapłacono
29WalasekAleksandraKPOL1987KrapkowiceMZapłacono
30WalasekArkadiuszMPOL1986KrapkowiceMZapłacono
31MuzykMateuszMPOL1988KrapkowiceDAR BUD TEAML
32StępniewskiŁukaszMPOL1980KrapkowiceQucamonga Crackers KillersLZapłacono
33SienkiewiczMajaKPOL1992KrapkowiceSZapłacono
34SienkiewiczSylwesterMPOL1970KrapkowiceLZapłacono
35RogowskaJustynaKPOL1993KrapkowiceSZapłacono
36OrlikSabinaKPOL1994KrapkowiceSZapłacono
37SerkisKatarzynaKPOL1993KrapkowiceS
38AdamekEwaKPOL1980KrapkowiceOTMĘT FKSSZapłacono
39ŚliwińskaNataliaKPOL1987WalceCarpeDiem TeamSZapłacono
40ŚliwińskaJowitaKPOL1983MechnicaCarpeDiem TeamMZapłacono
41RadziejPatrycjaKPOL1991Dobrzeń WielkiEx TeamMZapłacono
42RadziejKrzysztofMPOL1984Dobrzeń WielkiSZapłacono
43SzempruchWojciechMPOL1991Dobrzeń WielkiL
44KlamaPiotrMPOL1989GogolinMZapłacono